Sevgilim kredi çek diyor

Kizlar patronunda alicakmiş beş bin.Kendi bi sekilde almaya caliscak kredi.Bidaha acilmadi kredi konusu da.Zaten çekmicem son kararim.Aramiza para girsin istemiyorum

Kizlar patronunda alicakmiş beş bin.Kendi bi sekilde almaya caliscak kredi.Bidaha acilmadi kredi konusu da.Zaten çekmicem son kararim.Aramiza para girsin istemiyorum

Siz bu adama karşı dikkat edin yine de. Sevgiliden para istemek bir insanın kişiliği hakkında çok şey söyler. Allah korusun sağlık durumu falan olsa neyse. Bu adama yalnızca duygularınızla değil mantığınızla da bakın.

Siz bu adama karşı dikkat edin yine de. Sevgiliden para istemek bir insanın kişiliği hakkında çok şey söyler. Allah korusun sağlık durumu falan olsa neyse. Bu adama yalnızca duygularınızla değil mantığınızla da bakın.
Tamam canim.zaten para vermeyi dusunmuyorum da.mesela benim param olmasin o da veriyo ama sakinmiyo

İyi senden almasında nereden bulursa bulsun. Anlamadığım annesi bile kendisi için kredi çekmekten, elin kızı neden çeksin.

Sormazlar mı adama; annen bile güvenmiyor, elin kızı neden güvensin.

Tamam canim.zaten para vermeyi dusunmuyorum da.mesela benim param olmasin o da veriyo ama sakinmiyo
Sen yine de dikkatli ol canım. Burada bir arkadaşın kocası kızın elinden ek ders parasını bile alıyordu, vermeyince de kavga çıkarıyordu. Şimdi ayrılar kadın maaşımın büyük bir kısmı elimde kaldı diyor. İnşallah iyi niyetlidir, ama evlenmeden önce gözünü iyice açmak lazım.

Şu an bu kredi çekme olayı bitmiş olabilir ama gerçekten önemli olan meseleyi atlıyorsunuz ve hatta bence görmezden geliyorsunuz.. Sizce bu insandan ne kadar iyi bir sevgili hayat arkadaşı ya da ilerisi için ideal eş- baba olur? Cevabını hiç düşünüyor musunuz ?
Evet hep duusnuyorum.mantgim hayir diyo kalbim evet

Sen yine de dikkatli ol canım. Burada bir arkadaşın kocası kızın elinden ek ders parasını bile alıyordu, vermeyince de kavga çıkarıyordu. Şimdi ayrılar kadın maaşımın büyük bir kısmı elimde kaldı diyor. İnşallah iyi niyetlidir, ama evlenmeden önce gözünü iyice açmak lazım.
Evet yaa oha yani daha neler varmis.Para konusunda hic yuz vermicem alisir bi de bu hep ister hep benden bekler

Evet yaa oha yani daha neler varmis.Para konusunda hic yuz vermicem alisir bi de bu hep ister hep benden bekler

Israrla söylüyorum tüm cesaretini topla bu adamı terk et . Senin dengin bu herif diil. Az kendine değer ver kıymet ver bas kıçına tekmeyi. Daha iyi bir adam karşına çıkar. Korkma korkarsan hep kaybeden üzülen sen olursun.

Sakın çekme.
Ben kendim için bile kredi çekmem.
Hem sevgililer arasından bu borç ilişkilerine de son derece karşıyım.
Yarın bir gün ayrılsanız ne olacak?
Dötüne güvenmiyorsa yola çıkmasaydı.

aklıma bir yaşanmış olay geldi. bir kız arkadaşım vardı. sevgilisine çok pahalı bir hediye almıştı. sonra ufak bir sorundan ayrıldılar. kız arkadaşım aylarca taksit ödemişti küfür ederek. dünya hali. ya birşey olursa ve paranın üzerine yatarsa?

Bisey merak ediyorum. Baska konudaki mesajima BMW aldi demissiniz ama 5 bin pesin verdi 5 de senet yapti demeniz inanilmaz komik geldi. İkinci el 2008 model bi 116 serisi bile 44-50 bin. 5 bin pesine kim kime bmw vermis? Ki bilmiyorum sifir almamistir herhalde.( onlarin fiyatlarini bilen bilir) onu alan adam da senin 5 binine kalmaz.. Bana cok garip geldi acikcasi.1980 model kulustur bisey mi aldi? O arabaya tav olan kizin ben aklina tukureyim :)

Bisey merak ediyorum. Baska konudaki mesajima BMW aldi demissiniz ama 5 bin pesin verdi 5 de senet yapti demeniz inanilmaz komik geldi. İkinci el 2008 model bi 116 serisi bile 44-50 bin. 5 bin pesine kim kime bmw vermis? Ki bilmiyorum sifir almamistir herhalde.( onlarin fiyatlarini bilen bilir) onu alan adam da senin 5 binine kalmaz.. Bana cok garip geldi acikcasi.1980 model kulustur bisey mi aldi? O arabaya tav olan kizin ben aklina tukureyim :)
Yok bmv ama bak bu

Eklentiler

• IMG-20160604-WA0025.jpg
    IMG-20160604-WA0025.jpg
    26,8 KB · Görüntüleme: 98
X