Sevgilim kafayı serpti! :( Yardım.

Bencede bu ilişkide ne saygı var ne de sevgi.
Seni saysa k,üfür etmez, sen onu sevsen aldatmazdın.
Devam etmenin bir anlamı yok bu durumda...
Her iki tarafta olması gereken davranışları sergilemiyor zaten.

Bencede bu ilişkide ne saygı var ne de sevgi.
Seni saysa k,üfür etmez, sen onu sevsen aldatmazdın.
Devam etmenin bir anlamı yok bu durumda...
Her iki tarafta olması gereken davranışları sergilemiyor zaten.

Yıllar evvel aldatmıstım şu an değil ama :nazar:

belkı ıhtımalınden bıle aklına gelınce sinirlenıyordur

bır de benım ılıskılerım zaten hep boyle calkantılı sırf buna özel değil :nazar:

yani bunu bıraksam bir sonrakıyle de aynı olur emınım Çok üzgünüm çoook

Bir ilişkide bir kere ihanet oldumu o ilişki bitmiştir benim için,fazla söze gerek yok cnm :kahve:

bır de benım ılıskılerım zaten hep boyle calkantılı sırf buna özel değil :nazar:

Sanırım çok dürtüsel bir insansınız, bence ilk önce kendinize bir çözüm bulun... :nazar:

O zaman saygısızlığa güvensizlik de eklenmiş demektir....
İlişkilerim çalkantılı derken....:uhm: Neyi kastettiniz anlamadım?

kolonyacım benim ilişkilerim çalkanılı diyorsun ee ozaman sen rahat durmuyorsun kuzumm azcık rahat dur uslu kız ol bundan sonraki ilişkinde.. karşı tarafa güven ver tatlım bu çok zor bişi değilki sadece o kişiye sadık olucaksın okadar.. bu arada şimdiki hayatındaki kişini üstüne pek gitme bırak sende arama sende yazma azıcık bir durulun bi sakinleşşin UNUTMA KAÇAN KOVLANIR VE ŞUAN O KAÇAN SEN KOVALAYAN MODUNASINN :)

kolonya oyle sey mi olur kiz iliskilerim calkalntili...insan once kendisni tanicak kendisini bilecek ki bi iliskiye adim atsin.. iliskide de git geller yasamayacak.. emin olarak aticak adimlarini.. degilse boyle kufurler aldatmalar.. bunlar iliskinin icine sigmayacak seyler.. koparir insani.. acitir.. kendine de karsindakine de bunu yasatma.. insanlar iliskilrin bedellerini kolay kolay odeyemiyor..

bence birsüre sessiz kal
dönüp gelcek mı bakalım msnde yazma arama sorma bekle biraz sabırlı ol derim:nazar:

bence birsüre sessiz kal
dönüp gelcek mı bakalım msnde yazma arama sorma bekle biraz sabırlı ol derim:nazar:

evet tatlım ya , aramayıp sormayacagım sanırım tutabıldıgım kdr kendımı tutarım, tutamazsam ararım, hem belkı olayın soguklugunu farkedıp ne old bu kız benı neden aramıyor der arar acaba ayrıldık mı yı hısseder damarlarında anca o zaman ... -tatlicadiarzu- aman ben ne o kadar sabredebılecegımı sanmıyorum.
böyle beklersem aramazsam o da aramaz sonu sessız bıten ayrılık olabılır .. :nazar:

bu aldatma isini cok basit gibi anlatiyorsunuz...
zaten her iliskim calkantili diyorsunuz hep sizi bulamayacagina göre demek ki sizde bir sorun var...bence önce kendi icinizdekileri cözün..
iliskinizde sevgi saygi kalmamis...

Tarafları değiştiriyorum;

Aldatanın sen değil o olduğunu var sayarak yola çıkıyorum;

"- Sevgilim beni 2 yıl önce birlikteyken aldattı ve ayrıldık "

"- 4 aydır birlikteyiz, yeniden başladık ama güven sorunumuz var " demiş olsan.

Şunu söylerdim ; " Bir kere aldatıldığın için, ona karşı içideki güven sarsılmış, hiç bir zaman o güveni sağlamlaştıramayacaksın. Her yaptığına şüphe ile yaklaşacaksın. Bu da ilişkinizin sağlıklı olmasına izin vermeyecek. Ve belki yine aldatılacaksın. Sonuç olarak ilişkiniz sona erecek. O' na 2. şansı vererek yanlış yapmışsın."

Ben aldatma da cinsiyet gözetmem; kadın ya da erkek hiç farketmez.

Aldatmanın cinsi, özrü, bahanesi yoktur !

İlişkide hangi taraf aldatmış olursa olsun, o ilişki aldatan taraf istemese de aldatılan tarafından bitirilmeli...

Ay mucize bu sekılde bakınca hakıkaten bıraz yanlıs oldu
ama o da bana yanlıslar yaptı ben de arada onları gecırıyorum aklımdan... dıyorum yenıden yapar mı acaba:.. bılmem bılınmez.

sonucta her zaman kötuyu düşünürsek ıyı olamayız ki, hep öle kötüyle iş mı olur hayat mı geçer, gecer de zor gecer..

ayrıca aldatmak eskıde kaldı şu anki sorununu tam çözemedım ben acaba o mudur dıyorum ,
değil belkı de. sebebı belkı gercekten onu kızdırmıs olmam :nazar:

ıyice laçkalaşmış bir ilişki aldatma,küfürler,güvensizlik,soru işaretleri zaten güvensizlik işin içine girdi mi bitmiştir o iş. Bu kadar basit olmamalı yıllar evvel aldatmıştım diyorsunuz zaman önemli değil aldatmışsınız sonuçta güven sarsıldımı bi kere daha düzelmesi çok zor. Bi kere yapan insanın bi daha yapmayacağı ne malum. Bence kopuk bi ilişki için uğraşmayın..

Kolonyacım şimdi bak ; sen çalkantılı olduğunu söylemişsin bu bir...

Sevgilin anladığım kadarıyla çok sinirli ve gergin bir yapıda bu da iki...

ıki tarafın da böyle uçlarda olduğu ilişkiler zordur.. ıki taraf da yüksek potansiyele sahip , zamanla sakinleşmeyi deneyin bence..

ıki zor insan bir araya gelince , zorluklar yaşamaları kaçınılmaz.

Hiç kendi duygularından bahsetmemişsin, sen de seviyorsan ve genelde uyumluysanız şu an arama , onun sakinleşip seni aramasını bekle..

Ama sen duygularından emin değilsen , genelde uyumlu değilseniz de sanırım ayrılmanız en iyisi...

Evet pespembem ben de cok sevıyorum balım böcegım o benım, o da benı cok sevıyor emınım, sakinlesmeyı denıycem ben kendı adıma ona da üzülüyorum bu kadar sinşrlenıyor yıpratıyorum sınırlerını bılıyorum ben de az degılım bazen cok gıcık edebılıorum karsmdakını o yuzden hak vermemek elde degıl, evdekıler bazen delırıyor napcaz bız senle dıyorlar oturup aglıyorlar ama ne yapayım ancak bu kdr duzelıyorum... normalde de cok uyumluyuz beklıyeyım bari yıne aramak ısteyınce arıycam tutamyorum bugun bıle delı gıbı aradım msj attım yıne ama bak bır felsefe var aslında en sevmeyen bıle kaçan kovalanırla pesımden kosabılıyoken seven nasıl koşmaz... bunu düşünüp guc alıcam cnm. Tesk

bi laf vardır kaçan kovalanır misali...bu bence çok gerçekçi bir cümle....sen ne kadar üstüne gidersen o kadar sıkıcı olursun onun için....kendini biraz geri çek arama,sorma bak o zaman nasıl onun gözünde çekici bir hale geliyorsun....

Ya kafama takıldı sormazsam çatlarım...:sm_confused:

Başlıktaki sevgilim kafasını serpti..... yazmışsın

O ne demek... :uhm:

Evet pespembem ben de cok sevıyorum balım böcegım o benım, o da benı cok sevıyor emınım, sakinlesmeyı denıycem ben kendı adıma ona da üzülüyorum bu kadar sinşrlenıyor yıpratıyorum sınırlerını bılıyorum ben de az degılım bazen cok gıcık edebılıorum karsmdakını o yuzden hak vermemek elde degıl, evdekıler bazen delırıyor napcaz bız senle dıyorlar oturup aglıyorlar ama ne yapayım ancak bu kdr duzelıyorum... normalde de cok uyumluyuz beklıyeyım bari yıne aramak ısteyınce arıycam tutamyorum bugun bıle delı gıbı aradım msj attım yıne ama bak bır felsefe var aslında en sevmeyen bıle kaçan kovalanırla pesımden kosabılıyoken seven nasıl koşmaz... bunu düşünüp guc alıcam cnm. Tesk

Evet , zor olacak beklemen anlıyorum , çünkü sabırsızsın anladığım kadarıyla ..

Ama sen de kendini aşmaya çalışacaksın, bu da senin kendini aşman için bir adım olsun, böyle düşün ve arama artık. sen aradıkça o şu an daha da sinirleniyor ve açmıyor..

Bırak akışına , o seni arayacaktır , bekle :teselli:

size küfür eden bi adamı mı seviyorum diyorsunuz.. evlenseniz ne olacak kimbilir.

Ya kafama takıldı sormazsam çatlarım...:sm_confused:

Başlıktaki sevgilim kafasını serpti..... yazmışsın

O ne demek... :uhm:

İlk okuduğumda bende merak etmiştim, ama aldatma lafını okuyunca unutmuştum. İyi ki hatırlattın. Serpti ne demek acaba.

X