Sevgilim kafayı serpti! :( Yardım.

E

EU1

Ziyaretçi
Selam kızlar, sevgilimle aram çk bozuk anlatılabilecek gibi bile değil, özetlemeye çalışayım. Geçen hafta ilk benim tam anlamamam ve onun sesini yükseltmesiyle baslayan 2 tane hatam oldu sonra tüm düzen bozuldu , günlerce aradım ancak cok cok kızgınım sana dedı açmadı tellerını, aldatmadıgını biliyorum aldatıyo olsa bu tavrı takınmaz tavırlarını da az cok tanıyorum ama şu an hem benle konusmuyor hem aramıyor, msn açınca ben konusuyorum bagararak cevaplar verıyor ayrıca ayrılmak ıcın bahane mı bunlar bıraktırmaya mı calısıyorsun deyınce ne ayrılması ben bahane bulmam ayrılırız falan dıyor ayrılmak ıstemıyor göya, ona özel bır msn acmıstım ve o msn de silindı dün ve nasıl olur dün acıktı bugun silindı dıyor kızıyor onu bulucaksın dıyor kı bulmama ımkan yok.
Eskıden aldatırdım aldattıgımdan da şüphe edıyor olabılır.
Telini aradığımda acmıyor durmadan bagarıyor.
Gelecek için planlarımız vardı çok çalışması para biriktirmesi gerekiyordu işleri de çok yogun zaten gecelere kadar çalışıyor yemek bile yemiyor.
Ben de şu aralar bu yüzden işe girme planları yapıyorum ki ben de kazanayım diye kıskanıp mı uzaklaşıyor moralimi mi bozmaya çalışıyor.
Baska kız oldugunu sanmıyorum kendını bana ayrıldırtmak ıcın yapıyor olabılır mı dıyorum hayır bırakıyor gıbı de degıl süreklı tek yaptıgı bagarmak, dün küfürler edıyordu bugün bagarıyor ve sımdı msni de kapattı hiç ulasamıyorum.
Şu aşamada tamamen kendi haline mi bırakayım isterse döner gelir sakinleşir mi. Uğraşınca da pek sonuca varamıyorum ama en azından iletişime geçmiş oluyorum. Ya bilmiyorum kızlar. Sizce nasıl bir ruh hali içinde ben ne yapmalıyım siz olsanız ne yapardınız. Ayrıca şunu da söyleyeyim bana tapar sever çok çok sever yani hep çok severdi ondan da şüphem yoktu.
:enbuyukkk:

Sen mi onu aldattın da sorun oldu ? :uhm:

Onun seni aldattığını düşündüğün için mi sorun oldu ?

Ben Anlamadım :KK43: benneyaptımki

cnm ıs stresındenn yapıordurr benceee oo cok ustune gıtmeee derım benımkıde oyle ustune gıdıncee delırıyoooo ayrılmak ıstese dırek soyler zatennn sabret cnmm bakalım ne olcak

bekle canım üstüne gitme azcık soğut yaşadıklrınızı sıcağı sıcağına birbirinizi daha çok kırarsınız ama küfür etmesi bağırması çok kabaca üsturuplu bir dille de diyebilirdi kanımca :ecrin_bebek:
birde aldatmaaaaaa sakın hiç hoş değil tabii ciddi düşünmediğin sürece -tatlicadiarzu-

Valla önce aklıma takılan bir cümleni söylemek istiyorum. Eskiden aldatırdım demişsin. Kuzum bu ne demek anlamadım. Cidden aldatıyormuydun yoksa yanlış harf kurbanımısın. Açıklarsan daha çok yardımcı olabiliriz sana.

eskiden aldattın ve affetti öylemi?
eğer öyleyse ilişkiniz zaten sağlam değil.bırak gitsin.seni pek önemsiyor gibi durmuyor.

canım yazdıklarından bişey anlayamadım sen mi aldattıyorsun onu seni mi yakaladı iş mi kafam karıstıı

Eskiden hep aldatırdım.. yazmışsınız yalnışmı okudumCADIARZU

Öylemiydiniz gercekten... ben anlayamadım karışık sizin olaylar...

valla ben konunun ne olduğunu tam olarak anlayamadım canım yaa :uhm:
sen ne yaptınki bu adam sana böyle davranıyor
yok eğer ortada bi mesele yoksa ve bu böyle değişik tavırla içine girdiyse ayrıl gitsin
bide demişsinki eskiden aldatırdım aldattığımdan da şüphe ediyor olabilir :1shok:
bu nasıl bi aşk ben anlayamadım yaf :KK43:

Eskıden aldatırdım aldattıgımdan da şüphe edıyor olabılır

bu olabilir.ya bi yerden öğrenmiş yada biri söylemiş olabilir..

Ben onu cok eskiden aldatmıstım ılıskımız yenı 4 aylık,
yani onla cıkarken baktım guven vermedi bana dıye baska bırıyle tanıstım o ara ayrıldık dıye düşündüm ama ayrılmadık sen benı aldattın dıyor ıyı dedım, guven vermıyordu bana hıc ben de umursamamıstım. Belkı hataydı tabi yapmasam ıyıydı de ne yapayım aklım 1 karıs havadaydı o aralar.
2 sene evvelldi, ama hep cok severdı benı , sonra yenıden cıktık
sımdı yenıden cıkıyoruz artık aldatmıycam vs demıstım sadık oldugumu da bılıyor ama sanki msnini sildim diye de sinırlendı, her seye sınırlenıyor, gecen haftakı kavgamızdan cıktı sorun kavga ettık
ayrılcan mı dıyorum hayır ama bagarıp duruyor :KK43:

Son düzenleyen: Moderatör:
Kim kimin aldattıgından şüphe edıyor orasını bende anlamadım.Hem nıye bu şüphe durduk yere,nolduki? fisfisfis

Ayrıca cok üstüne gitme bence,rahat bırak bıraz,sevıyıosa nasılsa aranız düzelir ve bırakmaz seni.

tamamen laçka olmuş bir ilişki
bitmesi en hayırlısı :nazar:

Selam kızlar, sevgilimle aram çk bozuk anlatılabilecek gibi bile değil, özetlemeye çalışayım. Geçen hafta ilk benim tam anlamamam ve onun sesini yükseltmesiyle baslayan 2 tane hatam oldu sonra tüm düzen bozuldu , günlerce aradım ancak cok cok kızgınım sana dedı açmadı tellerını, aldatmadıgını biliyorum aldatıyo olsa bu tavrı takınmaz tavırlarını da az cok tanıyorum ama şu an hem benle konusmuyor hem aramıyor, msn açınca ben konusuyorum bagararak cevaplar verıyor ayrıca ayrılmak ıcın bahane mı bunlar bıraktırmaya mı calısıyorsun deyınce ne ayrılması ben bahane bulmam ayrılırız falan dıyor ayrılmak ıstemıyor göya, ona özel bır msn acmıstım ve o msn de silindı dün ve nasıl olur dün acıktı bugun silindı dıyor kızıyor onu bulucaksın dıyor kı bulmama ımkan yok.
Eskıden aldatırdım aldattıgımdan da şüphe edıyor olabılır.
Telini aradığımda acmıyor durmadan bagarıyor.
Gelecek için planlarımız vardı çok çalışması para biriktirmesi gerekiyordu işleri de çok yogun zaten gecelere kadar çalışıyor yemek bile yemiyor.
Ben de şu aralar bu yüzden işe girme planları yapıyorum ki ben de kazanayım diye kıskanıp mı uzaklaşıyor moralimi mi bozmaya çalışıyor.
Baska kız oldugunu sanmıyorum kendını bana ayrıldırtmak ıcın yapıyor olabılır mı dıyorum hayır bırakıyor gıbı de degıl süreklı tek yaptıgı bagarmak, dün küfürler edıyordu bugün bagarıyor ve sımdı msni de kapattı hiç ulasamıyorum.
Şu aşamada tamamen kendi haline mi bırakayım isterse döner gelir sakinleşir mi. Uğraşınca da pek sonuca varamıyorum ama en azından iletişime geçmiş oluyorum. Ya bilmiyorum kızlar. Sizce nasıl bir ruh hali içinde ben ne yapmalıyım siz olsanız ne yapardınız. Ayrıca şunu da söyleyeyim bana tapar sever çok çok sever yani hep çok severdi ondan da şüphem yoktu.
:enbuyukkk:

Buna çok kötü takıldım. Aldatırdım ne demek? Bir kaç kezden fazla olan bir eylem miydi? Ve sineye çekti ve devam ediyor hı? Önce onu bir anlayalım?

Ben onu cok eskiden aldatmıstım ılıskımız yenı 4 aylık
2 sene evvel cıkarken aldatıp bırakmıstım, hep cok severdı benı , sonra yenıden cıktık
sımdı yenıden cıkıyoruz artık aldatmıycam vs demıstım sadık oldugumu da bılıyor ama sanki msnini sildim diye de sinırlendı, her seye sınırlenıyor, gecen haftakı kavgamızdan cıktı sorun kavga ettık
ayrılcan mı dıyorum hayır ama bagarıp duruyor :KK43:

Bırak biraz gazı gecsın ozaman.Ayrıca güvenını %100 sağlayamazsın artık,haberın olsun canım.bi kez yaptıgını bılıyor,ıkıncısınıde yapar gözüyle bakıyor olabılır.

Aldatmaların, küfürlerin olduğu bir ilişki. Yoruma gerek varmı? Bence Yokkkkk.

ayrılın kolonyacım siz. biraz kafa dinleyin.. böyle gitmez bu ...

o size küfür ediyor, siz onu aldatıyorsunuz?
bu nasıl bir ilişki anlayışı ben anlamadım..

sevgilinle ilgili bir kac konu daha actigini hatirliyorum..
biraz sorunlu bi iliski sanirim.. oturup ne istediginize guzelce karar verin ve artik sesinizi yukseltmeden olaylari dozmeye calisin..
size olan saygisini yitirmemeye calisin. degilse bu iliski cok caninizi yakabilir.

güven, aldatma, soru işaretleri, kavga, bağrış olan bir ilişki yürümezki be kolonyacım??

X