Sevgilim ırkçı mı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
düğünlerde nadir çalarız diyosun ama bu sebepten aran açılmış. sizde nadir çalmıyosunuz bence. adam haklı polis arkadaşları gelecek belki üst mevkiisi gelecek falan.
Siz de ırkçısınız bilginiz olsun. Buraya Kürtçe müzik çalmamalı yazan herkes ırkçı.

Son düzenleme:
Size öyle bir şey derse ne yapardınız
Kürtlüğünüzden bir miktar vazgeçmeniz lazım demek ki onunla evlenmek için.

Başka nelere karışabilir bi düşünün, kaldırabilecek misiniz (kaldırmanız gerekiyor mu) tartın.
Kesinlikle saçma bir durum sadece Kürt değil Laz Çerkes ne farkeder düşünce yapısı korkunç geldi

Kürt müziklerinden neden rahatsız oluyor anlamadım geçen katıldığım düğünde taraflardan hiçbiri doğulu olmamasına rağmen davetlilerden vs vardır diye çaldı her yöreden insan da halay çekti.
Bu olayı bu kadar abartmasa daha iyi olur ayrıca rahmetli Fethi Sekin'de Kürt bir polisti yani polislerin Kürtler ve Kürtçe'yle bir sorunu olacağını sanmıyorum. Ama nişanlınızı faşist bulduğumu söyleyebilirim.

Aslında kendisi bazen Kürtçe dinliyor ama böyle saçma bir çıkışta bulundu ben polisim çaldırmam diye çok saçma

gurur duydum bilgi için teşekkürler akdigjsşdşdk
Sanırsam kapalısınız dinimizde ırkçılıgın en büyük günah olduğunuzda bilirsiniz daha fazla yorum yapmadan gidebilirsiniz ırkçı insanların yorumuna ihtiyacım akıllı ve saygılı insanların fikrini almak istiyorum sizin değil

Kürt müziğiyle bunun ne alakası var, koca koca adamlar sapla samanı ayıramamışsa bu onların cahilliği.
Kürt müziği için özel olarak söylemedim şöyle bir durum var terörün yoğun olduğu bir dönemde dayım doğuda polislik yapıyordu ben küçüktüm tam ayrıntıları hatırlamıyorum mevkisini vs ama bana yüksek bir mevki gibi gelirdi. Yakın bir arkadaşı o dönem eşiyle çarşıya çıktığında ensesinden vurulup şehit edilmiş galiba. O dönem doğu görevi bittikten sonra kendisinde ciddi anlamda kürtçe bile travma bırakmıştı. Babamla konuştuklarını ağladığını hatırlıyorum mesela hayal meyal.

Polis olarak iyi bir kariyeri varsa iş ortamında çokça seviliyorsa çok çevresi gelecekse bu tarz bir sebep olabilir diye düşündüm.

Aslında kendisi bazen Kürtçe dinliyor ama böyle saçma bir çıkışta bulundu ben polisim çaldırmam diye çok saçma
Kürt olan polis arkadaşları düğünlerinde ne çalıyormuş öyleyse? Taraflardan biri Kürt ise Kürtçe İspanyol ise İspanyolca hatta Japonca bile müzik çalınır kimse de vay efendim bu ne demez gayet normal karşılar. Nişanlınızın kafası 80-90 yıllarında kalmış o zamanlar yasaktı Kürtçe müzikler ona söyleyin yıl 2025.

Adam polis yanında getireceği arkadaşlarından doğuda görev yapanı da vardır belki şehit edilen bile arkadaşı vardır hassas olması bana normal geldi.
Çok saçma söylediğiniz. Çoğu şehit olan askerler içinde kürt olan var. Terörist ile ayırt edin artık ikisi aynı şey değil.

Size öyle bir şey derse ne yapardınız

Kesinlikle saçma bir durum sadece Kürt değil Laz Çerkes ne farkeder düşünce yapısı korkunç geldi
Yol verirdim. Olmaz kimseyi etkilemem ama olmaz. Benim eşim isterse Eskimo olsun adamı seviyorsam iyi baba olacaksa olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…