Sevgilim eski sevgilisini daha güzel buluyor

Kizi birakin, sevgilinizin saygisizligina takin bence... 13 yillik evliyim esime bazen takilirim (ki siz yapmamaliydiniz, bizde artik bi oturmusluk var) ve bana hicbir zaman kirici yada saygisiz bi cevap vermedi... Yani hep hatirlamiyorum, ne bileyim yaa gecmis zaman, benim gözümde sen en güzelsin ki onlar gecmiste kaldi falan gibi cevaplar verir... Erkek arkadasiniz cok acik sözlü, ama bu durumda bu cok iYi diyemiycem maalesef...

Sevgiline o kızın fotoğrafını göstermen fiyasko. Neyse özet geçeyim, sen kendine güvenmeyen bi kadınsın.

Senin sivilceli kilolu ve cirkin buldugun kizi vaktiyle begeniyor olmasa birlikte olmazdi zaten dimi? Guzel buluyormus ki biseyler yaşamış. E hala guzel buluyor olmasi da normal, sorup desmeyecektin.
Ayrica guzellik gorecelidir, ben de dunyanin guzel buldugu bir cok kadini begenmiyorum aksine cok da guzel oldugu dusunulmeyenleri begeniyorum

biraz özgüven arkadaşım, biraz özgüven ..
ne diye kendini bir başkasıyla kıyaslıyorsun ki herkesin güzelliği kendine ..
ama sevgilinin yaptığı gerçekten çok ayıp birşey. ama seninde ona fotoları göstermen çok saçma

Adamın kızı düşündüğü yok siz zorla gözüne sokup kıyaslama yapmasını istiyorsunuz bu sırafa kendinizi nasıl küçük düşürdüğünüzün özgüven eksikliği yaşadğınızın da ispatını sevgilinize gösteriyorsunuz. Takıntı resmen her yerini incelrmişsiniz ayrılmışlar bitmiş çirkin güzeliik tercih sebebi değildir uzun vadede kişilik önemli

senin yaptığın yanlış...sevgilinin yaptığı daha yanlış... eski sevgilisini bukadar kusursuz görüyorsa neden seninle birlikte?? seni begenmedigini düşünüyorsan sen neden onunlasin? ilişkinizin tadı tuzu kaçmış bence çok yanlış baslamissiniz bu ilişkiye...

Siz kendi kendinize güzellik yarışması yaparken adam ikinci defa da kendinden hayli küçük biriyle birlikte. Bu hikayenin kazananı adamdır arkadaş.

Kilolu sivilceli diye beğenmediğin kızdaki özgüvenin onda biri yok sende ki, sevgilin kıza hayran olmuş belli.

Ağzının payını almışsın sevgiliden, elin kızı üzerinden egonun okşanmasını bekliyordun dimi. Göğüslerini kafaya takacağına özgüvenine yatırım yap bence.

Iyi yapmis adam. Kiza pok atip duracakti ki mutlu olasin dimi?
Sen kendi kompleksli davranislarini ve hic tanimadigin, zararini gormedigin bir kiza ettigin hakaretlerden kendini sorgula bence. Adama da helal olsun. Ayrilmis diye kotulememis, yine de saygi duyuyor. Ayrica cevabini kaldiramayacagin sorulari sorma. Kiz guzel miydi diye soruyorsan, guzeldi, tatliydi vs cevaplari alinca kizmayacaksin.

Davranislarin cok cocuk gibi ve ozguvensiz. Saygisizlik da cabasi. Adami kacirirsin boyle gidersen. Durduk yere sinir harpleri yasayan, kendi kendine kiskanclik krizlerine girip agzi bozulan kizi bir yere kadar cekerler.

Oyle mutlu oluyorum ki sirf zayif ve uzun boylu oldugu icin kendini victorias secret melegi sanan kizlarin ego balonlari boyle patlayinca
Pardon da adam sana kiz zehir gibi demis sen hala beni guzel bulmuyor mudasin ama sevgilinin seni onun kadar zeki bulmama ihtimali seni hic rahatsiz etmiyor degil mi. İste bu yuzden senden kisa ve sisman ve sivilceli de olsa o kiz aklinda guzel sense normal olarak kaliyorsun. Dogru yoldasin afferin eminim bu son aptal sarisanlara benziyor gereksiz cikisindan sonra sevgilin zekana ve ozguvenine hayran kalmistir

Konu sahibi doğru söyle oturduğun yerde bizim yorumları okuyup gülüyorsun değilmi.
Hayır konu açılıyor, görüyorum buradasın da ama cevap yok.yoksa burada bizi bize düşüren,açılıpta konu sahibi tarafından öksüz bırakılan diger konuların sahibi sen misin?söyle kızmıycam,bak bişey diycem

Hata sende neden gösteriyorsun ki,kendin kaşınmışsın ye dur kendi kendini...

Benim kocamın eski sevgililerinden birini bizzat gördüm. O kadar alakasız ki. Boyumuz posumuz, vücut yapımız,saç rengimiz, göz rengimiz, kaşımız gözümüz, tenimiz... Bu kadar olur. İnsanın bir tarzı olur, benimkinde hiç yokmuş demek ki. Kız sempatik biri izlenimi uyandırmıştı ama bende, sevmiştim.
Kendinizi eski sevgilisinin güzelliğiyle yarıştırmanız biraz onur kırıcı sizin açınızdan. Ne yani siz tek değeri dış görünüşünden ibaret olan bir biblo musunuz da? O mu güzel ben mi güzelim tartışmalarınız hem çok sığ hem de sizin özgüven eksikliğinizi gösteriyor.
Sevgilinizin egosunu öyle bir şişirmişsiniz ki... Adam tüm kızların peşinde koştuğu zengin playboy triplerine girmiş.

Şu erkeklerin poposunu kaldırmayı neden bu kadar çok seviyorsunuz? Hoşunuza mı gidiyor kendinizi değersizleştirmek?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…