Sevgilim eski sevgilisini daha güzel buluyor

Siz kendi kendinize kaşınıp zorla adamın aklına eski sevgilisini sokuyorsunuz!! Resmini görmediyse bile artık gördü ve aklına kalabilir. Akıllı olun. Güzellik falan hiç önemli değil. Akıl önemli. Siz öyle akıllı olunki sevgiliniz dünyanın sizden ibaret olduğunu düşünsün. Kendine güvenmeyen bir insana kim güvenir kim inanır kim güzel bulur?

bence çok çocukca ilişkiniz varmış ve senin kendini o kızla kıyaslaman kızı kötülemen cirkin demen seni kıskanç ve özgüvensiz göstermiş keşke içinde tutsaydın.

başka insan degil o, sevgilisinin eski sevgilisi -,-
Bundan ne anlamam gerek?
Bende eski sevgiliyim.Fazladan birkaç kilom var,sivilce izlerim var.O zaman eski erkek arkadaşımın sevgilisi şükür namazı mı kılsın?
Arkamdan bu arkadaş gibi mi konuşsun? Empatiyi bir de karşı taraf için yapabilsek..

yaş küçük olunca ilşkilerdeki davranışlarda çocukça oluyor işte.yavaş yavaş olgunlaşacaksın yalnız bu halinle olgun bir adamı sıkarsın bence

neden insanları çirkin görmek için savaş veriyosunuz? kıskandınız diye o kız çirkin mi oluyor :)

Arerim iyi yapmışsın :)hay allahım ya ,kendin kaşınmışın resmen

yaş büyük olunca da ilişkilerde heyecan kalmıyor sanırım sjsj eski sevgilisini övmüş kıza karşı kıskanması normal kocanız eski sevgilisinden ne kadar güzel olduğundan bahsetse hoşunuza mı gidecek aa çok sevindim hayatında çok güzel kızlar olmuş mu diyeceksiniz, her kadın kıskanır çocukken de gençken de olgunken de eğer bir adama aşıksan kıskanırsın geçmişine saygı duyarsın ama geçmişini bile kıskanırsın. evet daha 18 yaşındayım olgun olmayabilirim ama aşkın yaşıda olgunluğu da yoktur. AŞK her yaşta en güzel en yaşanılası duygudur.

yaş büyük olunca da ilişkilerde heyecan kalmıyor sanırım sjsj eski sevgilisini övmüş kıza karşı kıskanması normal kocanız eski sevgilisinden ne kadar güzel olduğundan bahsetse hoşunuza mı gidecek aa çok sevindim hayatında çok güzel kızlar olmuş mu diyeceksiniz, her kadın kıskanır çocukken de gençken de olgunken de eğer bir adama aşıksan kıskanırsın geçmişine saygı duyarsın ama geçmişini bile kıskanırsın. evet daha 18 yaşındayım olgun olmayabilirim ama aşkın yaşıda olgunluğu da yoktur. AŞK her yaşta en güzel en yaşanılası duygudur.
resim çıkarıp adamın burnuna dayarsan alacağın cevabı da sindireceksin,sindiremiyorsan byby diyeceksin.o yaşa gelmiş adamın birini sevmemesi mümkünmüdür,hatta bence sevmesi iyidir sevmeyi bilmiş demektir bu,kadını sadece cinsel obje gibi görmüyor demektir,insani duyguları hissediyor demektir.geçmişi kıskanırsanız geleceğiniz olmaz beni geçmişimle değerlendirip kıskanan bir erkeği iki gün çekmem ben.ha birde baştan bilip kaldıramama durumları da garip,kaldıramıyorsanız berberliğinizi bitireceksiniz, zaten kafa eti yemeye devam ederseniz sevgilileriniz huzuru bulduğu yere yelken açar bir gün.kıza çirkin demiş arkadaş o erkek haklısın demiş olsa cidden kalitesiz bir erkek olurdu.bir kişi eskiden birşeyler yaşadığı kişi hakkında nahoş konuşuyorsa o adamdan bir cacık olmaz.bir gün yeni sevgilisine sizi kötüler çünkü.adamın beraberlik kriteri sadece güzellik değildir belki az biraz da akıl sağduyu aryordur ne dersiniz

Son düzenleme:
resim çıkarıp adamın burnuna dayarsan alacağın cevabı da sindireceksin,sindiremiyorsan byby diyeceksin.o yaşa gelmiş adamın birini sevmemesi mümkünmüdür,hatta bence sevmesi iyidir sevmeyi bilmiş demektir bu,kadını sadece cinsel obje gibi görmüyor demektir,insani duyguları hissediyor demektir.geçmişi kıskanırsanız geleceğiniz olmaz beni geçmişimle değerlendirip kıskanan bir erkeği iki gün çekmem ben.ha birde baştan bilip kaldıramama durumları da garip,kaldıramıyorsanız berberliğinizi bitireceksiniz, zaten kafa eti yemeye devam ederseniz sevgilileriniz huzuru bulduğu yere yelken açar bir gün.kıza çirkin demiş arkadaş o erkek haklısın demiş olsa cidden kalitesiz bir erkek olurdu.bir kişi eskiden birşeyler yaşadığı kişi hakkında nahoş konuşuyorsa o adamdan bir cacık olmaz.bir gün yeni sevgilisine sizi kötüler çünkü.adamın beraberlik kriteri sadece güzellik değildir belki az biraz da akıl sağduyu aryordur ne dersiniz
arkasından çirkin konuşması gerektiğini söylemedim dikkat edersiniz, ama eski sevgilisini övmüş bir güzel. bu çok saçma zaten beğenmese neden birlikte olsun o kızla ama övmesi yanlış kadın kıskanır tabi ki sizin görüşünüze de saygı duyuyorum farklı bir bakış açısı her iki türlide düşünmek gerek

arkasından çirkin konuşması gerektiğini söylemedim dikkat edersiniz, ama eski sevgilisini övmüş bir güzel. bu çok saçma zaten beğenmese neden birlikte olsun o kızla ama övmesi yanlış kadın kıskanır tabi ki sizin görüşünüze de saygı duyuyorum farklı bir bakış açısı her iki türlide düşünmek gerek
elbette öyle ,aslında arkadaşı anlıyorum ben küçük yaşlarda yaptıklarım aklıma geliyor,saçmaladığımı yaşaya yaşaya öğrendim işte.aslında adam övmemiş bile, kızı tanımıyorsun demiş geçmiş gitmiş.benim arkadaşa tavsiyem ,şu anda mevcut sevgilisi sensin kendine güzelliğine aklına güven ve bunlar için onaya ihtiyaç duyma.eski sevgili konusunu kapat.can sıkmaya değmez zaten hayatta olacak olan oluyor,hiçbirşeyi engelleyemiyoruz.hayatı kendimize boş yere zehir etmeyelim gez otur kalk sohbet et eğlen o senin sevgilin sonuçta.içine sinmeyenler varsa gözlemle sadece

amaaaan bence bu sevgilin nefes alsın yeter modunda. sarışın da severim esmer de bayılırım. Bu ne yani. Ben de erkek arkadaşıma ne zaman eski sevgilisi ile ilgili soru sorsam bana o bitmiş bir ilişki jovenna benim hayatimda sen varsin artik seni cok begenmesem senle olmazeim lütfen bana onla ilgili soru sorma der. kız hakkinda şimdiye kadar ne tek kelime kötü nede iyi bi şey söyledi. yani bence sevgilim böyle yaptığı için değil ama ne eski sevgilisi hakkında kötü konusan erkekten ne de hala ona güzel kizdi iyi kızdı diyen erkekten hayir gelir. Sen de soru sorma seni beğendi için senle demek ki. Kendini uzme Güzelin güzeli vardır her zaman.

X