Sevgilim erken boşalmaya başladı

Eşiniz sizi kendi normaline inandirmis biz eşimle en az 15 dk normali yarım saat bazen 1saati bulduğu bile oluyor affınıza sığınarak söylüyorum tabi herkeste aynı olmaz bu durum ama 10saniye gerçekten çok az ve bu 10saniyede sizin hiç bir şey anlamadiginiza adım gibi eminim

Canım merhaba. İlişkinize ara verin biraz bedenlerinizi dinlendirin emin ol süre uzatacaktır cinsel konuda ozleyin biraz birbirinizi

Yok hayir ideal olan 5 dknin ustudur en az. Erken bosaliyor esiniz

Reactions: sub
Yani aynen anlamıyorum maalesef ama en azından eliyle yada başka yöntemle orgazma ulaştırıyor bu konuda bencil değil çok şükür ,işte maalesef penisi içimde hissedemiyorum çok afedersin domol şekilde biraz daha iyi ama onda da ben bişey anlamıyorum, vajinada ilen penis sönücek kaygısı taşıyor bence hemen boşalıyor domol şekilde daha uzun tutabiliyor keşke bi çözümü olsa

Rossman diyorsunuz

Kocaniz sizi kandiriyor, baya baya kekliyor yani

Çözüm elbette tedavi bence karşınıza alıp konuşmalısınız eşinizin bu durumdan memnun olduğunu zannetmiyorum. Eşinizin eliyle veya başka şekilde sizi orgazma ulaştırması ile sizin onunla orgazma ulaşmanız çok ayrı bişey. Aynı zevk heyecan olmuyor. Eşinizde sorun var maalesef

Reactions: sub
Üroloji uzmanıyla görüşmelisiniz. Belki de basit bir tedavisi vardır

Bunu diyen herkes benden önce evlendi ne istiyorsunuz vicdansızlar adamlar yaşlansın çaptan düşsün benim akrep burcu dişil enerjim de sönsün gitsin mi? Sus kıssss
Ya ahaha
Sen kendine bi akrep erkeği bulcan o zaman. Geçen keşfette gördüm. Kadının biri akrep burcu erkeğiyle öbüşürken adam kadının dilini koparmış djdjdjdj Akrep burcu erkeği yaşlansa bile ne kadar çaptan düşebülü ?

"Erkekler neden bakire kadın arar" sorusuna cevap olmuş. 15 saniyelik performansıni alkislatiyorlar böylece.
15 saniye ne ya, benim hayatımdaki erkek beş dakikada olayi bitirse dik dik bakarım. Çok kötü sayılar bunlar bence eşinizi tez elden doktora yollayın.KKda bir arkadaş bir haptan bahsetmişti, gittiği doktor önermiş ve bu hapı kullandığı sürece erken yumuşayan kocası maşallahlik olmuş.
Belki sizin de işinize yarar, umarım kabul eder gitmeyi

Konu sahibi sadece bir kere mi oldu? Eğer bir kereyse her insanın bazen başına gelebilir. Şimdilik çok büyütmeyin bence meseleyi , stres olmasın. Ama devam ederse o zaman 'eski halini özledim, bir doktora gorun' diyebilirsiniz. Egosu kırılmasın diye de şöyleydin boyleydin,duvardan duvara ne güzeldi falan diye gaz verirsiniz
Onun dışında küçük molalar vermek de iyi olabilir. Biraz moddan çıkmış olur. Yani beş dakikada bitiyor dediniz ya. Üçüncu dakikada pozisyon değiştirme bahanesiyle penetrasyonu kesin, bir şey anlatın,kıkırdayin,üzüm falan yedirin olaydan biraz uzaklaşıp sonra tekrar başlatın...mola dediğim on dakika değil ama adam o moddon biraz uzaklassin yeter bence. Belki böyle süreyi uzatabilirsiniz ..bol sans diliyorum

Benim koca adayım balık yaaa ben atıyım mı şimdi bunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…