Sevgilim çok yoğun çalışıyor

ayynurr

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2023
9
1
24
Merhaba kızlar. Su aralar baya bı dertliyim.
Sevgilimle 1 yıl oldu çıkalı. Çok güzel bı ilişkimiz vardı, her zaman birlikte bir seyler yapardik. Mezun olunca 2-3 ay önce falan kendi ülkesine gitti. İlk zamanlar bir sıkıntı yoktu ama sonra kendi sirketini kurdu ve çok yoğun çalışmaya başladı. Yoğun çalıştığının farkındayım kendisine de zaman ayiramiyor biliyorum. Onu takdir de ediyorum kendi işini kurdu, hayalleri için çalışıyor. Ama şirketini kurdu,işleri yogunlasti biz hiç konusamiyoruz neredeyse. Onu anlamaya calisiyorum alttan almaya çalışıyorum ama sanki o bizim icin hiç cabalamiyor gibi geliyor bana. O yoğunluğunun arasında saatlerce benimle konuşsun gibi bir beklentim de yok ama ne zaman mesaj atsam genelde çok geç cevap veriyor. Nerde oldugumu sormuyor mesela?insan hiç merak etmez mi?her gün yazıyor bir şekilde Whatsaptan ama ben bı mesaj atıyorum genelde çok geç dönüyor. Normalde 11-12 de yatardı ennn geç, şimdi geceleri de çalışıyor biliyorum çok yoğun ama bizim aramızda da kilometreler var. Story mi görüyor mesela nereye gittin diye sormuyor kimle gittin yok hicbir şey yok. Çok yoruldum çok yıprandım.

Ancak gönülden seversen, mesafe yoktur...

Merhaba kızlar. Su aralar baya bı dertliyim.
Sevgilimle 1 yıl oldu çıkalı. Çok güzel bı ilişkimiz vardı, her zaman birlikte bir seyler yapardik. Mezun olunca 2-3 ay önce falan kendi ülkesine gitti. İlk zamanlar bir sıkıntı yoktu ama sonra kendi sirketini kurdu ve çok yoğun çalışmaya başladı. Yoğun çalıştığının farkındayım kendisine de zaman ayiramiyor biliyorum. Onu takdir de ediyorum kendi işini kurdu, hayalleri için çalışıyor. Ama şirketini kurdu,işleri yogunlasti biz hiç konusamiyoruz neredeyse. Onu anlamaya calisiyorum alttan almaya çalışıyorum ama sanki o bizim icin hiç cabalamiyor gibi geliyor bana. O yoğunluğunun arasında saatlerce benimle konuşsun gibi bir beklentim de yok ama ne zaman mesaj atsam genelde çok geç cevap veriyor. Nerde oldugumu sormuyor mesela?insan hiç merak etmez mi?her gün yazıyor bir şekilde Whatsaptan ama ben bı mesaj atıyorum genelde çok geç dönüyor. Normalde 11-12 de yatardı ennn geç, şimdi geceleri de çalışıyor biliyorum çok yoğun ama bizim aramızda da kilometreler var. Story mi görüyor mesela nereye gittin diye sormuyor kimle gittin yok hicbir şey yok. Çok yoruldum çok yıprandım.
Arkadaşım,seni tanımıyorum üzmek hiç istemem,ama sizin ilişki final yapmış.
Misafir ilişkisi idi belki. Ülkesine döndü,bitti.
Belki açık açık söylemeye cesareti yok veya kendince sizi kırmak istemiyor yavaş yavaş kendiliğinden kopsun gitsin istiyordur.

Eklentiler

• IMG_3744.png
    IMG_3744.png
    161,3 KB · Görüntüleme: 70
Ohoo siz kendi kendinize ilişkiniz var saniyorsunuz bence. 🙄 Adam çokttaaan yol almiş uzatmalari oynuyorsunuz.
Ayri ulkelerden ilişki yurumez zor, yuruyecekse de boyle olmaz. İşinin yogun olmasi yazmamasini gerektirmiyor sonucta bu adam da dinleniyor, yemek yiyor, tuvalete gidiyor değil mi butun insan fonksiyonlarini birakip iş yapmiyor. Mesaj atmak isteyen atardi.

İnstagramda gezip hikayelere bakacak vakti olan gayet 2 satir yazabilir sizin sandiginiz gibi durmadan calismaz bir insan ne kadar yogun olursa olsun.

Arkadaşım,seni tanımıyorum üzmek hiç istemem,ama sizin ilişki final yapmış.
Misafir ilişkisi idi belki. Ülkesine döndü,bitti.
Belki açık açık söylemeye cesareti yok veya kendince sizi kırmak istemiyor yavaş yavaş kendiliğinden kopsun gitsin istiyordur.
Ülkesine ilk gittigi ay konuşuyorduk bir sıkıntı yoktu. Sonra kendi sirketini kurdu ve konuşmalar çok azaldı. Bana her gün mesaj atıyor , saygısızlık veya kötü bir şey yok ama ben ne yapicam bilemedim

Ohoo siz kendi kendinize ilişkiniz var saniyorsunuz bence. 🙄 Adam çokttaaan yol almiş uzatmalari oynuyorsunuz.
Ayri ulkelerden ilişki yurumez zor, yuruyecekse de boyle olmaz. İşinin yogun olmasi yazmamasini gerektirmiyor sonucta bu adam da dinleniyor, yemek yiyor, tuvalete gidiyor değil mi butun insan fonksiyonlarini birakip iş yapmiyor. Mesaj atmak isteyen atardi.

İnstagramda gezip hikayelere bakacak vakti olan gayet 2 satir yazabilir sizin sandiginiz gibi durmadan calismaz bir insan ne kadar yogun olursa olsun.
Yemek bile yiyemiyorum bazen diyor. Mesela gece eve gidince aramıştı beni üstü başı mahvolmuş çalışmaktan. Bugün hiçbir şey yemedim, şimdi yicem dedi (saat gece 1)

Konuşuyor musunuz? Bu konuya üzüldüğünüzü biliyor mu? Ne kadar böyle devam edecekmiş? İşlerin düzene oturması ne kadar sürermiş birşey diyor mu?
Konuşuyoruz tabi ki her gün bir sekilde yazıyor arıyor falan ama arasa bile çok kısa konusabiliyoruz. Bir arıyorum araba sürüyor, bı ariyorum arkada iş makinesi sesleri var ya da iş yerine gidiyor üstü başı toz olmuş. Baya da borcu olmuş öyle dedi bana

Yemek bile yiyemiyorum bazen diyor. Mesela gece eve gidince aramıştı beni üstü başı mahvolmuş çalışmaktan. Bugün hiçbir şey yemedim, şimdi yicem dedi (saat gece 1)
Çok anaç yaklaşıyorsunuz.İçinizde ona inanmak istemenizi anlayabiliyorum çünkü ona karşı duygusal yaklaşan sizsiniz biz değil. Biz gerçekleri yazıyoruz çatır çatır

Eh o dönem yeni dönüş yapmıştı,yanağında öpücüğünüz soğumamış gider gitmez sizi tanımıyormuş gibi yapsa tuhaf olmaz mıydı
Ülkesine dönmeden önce 3 ay baska bir şehirde çalıştı sonra da 2 ay falan yine başka bir şehirde çalıştı o zaman hep benimle görüntülu konustu hep benimleydi uzak olsak da

Konuşuyoruz tabi ki her gün bir sekilde yazıyor arıyor falan ama arasa bile çok kısa konusabiliyoruz. Bir arıyorum araba sürüyor, bı ariyorum arkada iş makinesi sesleri var ya da iş yerine gidiyor üstü başı toz olmuş. Baya da borcu olmuş öyle dedi bana
Konuşmaktan kastım normal muhabbet değil, üzüldüğünüzü konuşuyoruz musunuz?

Kendi ülkesine temelli mi gitti? Gitmeden oturup konuştunuz mu ilişkiniz hakkında? Ne bileyim seneye nişan yaparız veya sen gelir görürsün ülkemi seversen ileride aile kurarız vs gibi? Yani geleceğinde siz var mısınız? Türk mü? Yabancı mı?

Konuşmaktan kastım normal muhabbet değil, üzüldüğünüzü konuşuyoruz musunuz?
Evet söyledim üzüldüğümü. O da sen şimdi öğrencisin çalışmadin hiç anlamıyorsun o yüzden dedi. Çok yogun,çok stresli olduğunu soyluyor. Bir kere onu aradaigimda meşgule aldı sonra bid daha aradım açtı ve bana trafikte olduğunu kaza yapmak üzere olduğunu söyledi biraz kızdı. Sonra ben hiçbir şey demedim ,gece eve dönünce bir sürü mesaj atmış özür dilemiş beni sevdiğini söylemiş. Eski haline dönmek istediğini ama yapamadığını söylemiş. Geçen hafta oldu bu olay. Birkaç gün önce de doğum günüydü kutladım . Seni seviyorum hep birlikte olalım aşkım falan dedi. Ben anlamıyorum ne yapicam

Çok iyimsersiniz,adam yalan söylüyor açık açık.Yabanci mi kendisi?Sizin ayrilmaniz için taktik uyguluyor.Aci ama gerçek,ayrılıp yolunuza bakmanız en mantıklı olanı.

X