Sevgilim beni red etti

Kim zartladi len.....:sinifsinif:

Patiskanin eski sevgilisimi?:1shok:

Ne ayip sey...yuh artik....icindeki tüm kötülükleri sevgilisinin yaninda cikaran adamdan ne olur

Bu zampuş erkekleri kuytuda sıkıştırıyo ondan zartlıyo zavallıcıklar ..birini kayalıklarda birinide sinemada sıkıştırmış biride korkudan gay olmuş zaten :roflol: yaa koptum haa gece gece süper malzeme çıkıyo bu deliden.

burda neler dönüyodelikafadulden
bi arkadaş kolonya demiş bu kız için,kolonya banlı bi üye değilmi?yani aslında makara yapmak içinmi açtı bu konuyu?ay biri bana anlatsın:gitme:

kolonya sorna patiska sonra zampule sonrasi :sm_confused:

simdi arkadas sevgililer konusunda cok cabuk hertürlü kokulu kokussuz havadan nem kapip totosuna tekmeyi vuran tipten:tomato:

yazis sekli ve en önemli konu yemekkk olayi bu akidesin bu üsteki kisiler oldugunu düsündürüyor tüm kk ya

sasırdım valla..
ılk bulusmada opusmek vallahı cok rahatsın...

vayy anasınııı!!!!:1shok:
yookk o erkek değildirr yanlışınn varr!CADIARZU
ya da elektriğiii tutmamıştıırr sanaaa bahanedirrr!!!
erkelerr ne kadar öpersemm karr konumunda dolaşiilerr benceee!!!kaydirigubbakcemile

Şeniz
bilgi için t.ederim şimdi anladım canımhihoyyyt
valla eğer o ise ve bu durum gerçekten yaşandıysa müthiş bir rezillik bu:roflol:karizma öle çizilmişki yerlerde yani...allah kimseyi düşürmesin:roflol:
ne ezik bi durum ya..

hee bide bi kiz daha vardi nikini unuttum

aksam kavga edip sabah barisiyordu sevgilisiyle hemde haftada 6 kere, o kisininde kolonya olmasinda cok süpheleniyodum

hatirlayan varmi niki patiskamiydi acaba:uhm:

bide kolonya arkadasda hep ah erkekler topigine acardi konusunu, sonra böyle köseye sIkIsinca sürekli cikis yapar girerdi 10 dakkada bir ayni simdiki gibi

amaan boşverin be kızlar esti geçtii önümüzdeki açıcağı konulara bakalım DaHaneler yaşicak bu kızcaaazzz :)) yoky anii gayle karşılaşmış ee kaynana derdi çekmiş, çitoslar yere düşmüş bakışlar atılmış sonra dışarı çıklışmış kokoreçti biraydı derkken öpücekken tam araya reklam girmiş , sonrada konu şu bilindiği üzere nohut yada kurufasülyeden dolayı sinema olayı yani zaart meselesine geçmiş.. BEN ANALAMDIMKı KIZIM Bı DUR DURDUĞUN YERDE BAŞIMIZI DÖNDÜRME gELECEK SEVGıLıLERLE YAŞıCAĞIN HıKAYELERDE GÖRÜŞMEK ÜZERE

ama helal olsun sayende kendi derdimi sıkıntımı unuttum ('',)

hahahayy devir çok değişmiş anacım... rollerde tabi... önceden erkek öpmek ister kız uzaklaşırdı, şimdi ise kızlar istiyor erkek kaçıyor... iyi yapmış çocukcağaz hemen yapışılırmı öyle... bu arada devir mevir diyorum sanki çok yaşlıymışım gibi:):):):)

iyi geyikk buluyoo bu kızz desenizee!
ortalıkk şenleniiii!!!!:icecream:

yanlız eğer gerçekten kolonyaysa feci yaratıcı senarist ruhlu bir arkadaş harcıyor kkde kendini boşa binbir türlü entrika var kızda

ayyy cok güldüm kizlar, siz cok yasayin emi laelaelaelaelae

patisca kolanya niklileri tanımıyorum çitos çarpsın ki
arıyor açmıcam ama bana bunu yapmıcaktı :benneyaptımki:
ay ilahi kızlar bi konuma dönseniz başım dönüyor :bbo:

zampule arkadaşım biraz kendine gel ve biraz usturüplü cevap ver şakayıda tadında bırak bence....

sen konunda değlsinki biz dönelim.. sen işin alayındasın dalgasındansıın.. bir konudan diğer konuya atlıyorsun.. NE ıSTıYORSUN BıZDEN NE DEMEMıZı BEKLıYORSUN SÖYLERMıSıN??

ben mi siz mi orasını düşününüz CADIARZU
neyse belinaycığım sen inanmıyorsanız yorum yapmayabilirsiniz yerimseniben
başka konular vardır sizin yorumunuzu hakeden vereliniortak

Ayy bune yaa yınemı bırılerı bızım saf duygularımzla alay edıyorr yaa buneyaa ::))

niye cvp yazıp pirim yaptırıyosunuz şuna?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…