Sevgilim beni red etti

evet beni mor etmek için yaptı jöleli kafalı çıkmadığı kız kalmamış
facebukumdayım şimdi ordanda sildim

bu ne yaman çelişki
bi yandan çıkmadığı kız kalmayan bi çapkınken
bi yandan da evlenmeden olmaz, elletmem diyen iyi aile çocuğu ana kuzusukaydirigubbakcemile2
valla her konun sevgilinden ayrılıp konunun kapanmasını istemenle sona eriyor stok eriyor hee dikkat et

Kokoreçmi ıyyyk
Neden öpsünki seni kimbilir ne yemişsindir adam koku almış olabilir:1ninca:
Belkide sessiz uzun gazını çıkarmışsındır
Bence sen kendine erkekler kulubu gibi bişey bul orda daha çok eğlenirsin:umursamaz:

Losap sen sorunları bitirdin mi, başkalarına ilişlilerle ilgili akıl vermeye başlamışsınn
ayy sinirlerim bozuldu gece :roflol:

madem allah korkun var,burdaki insanları yalan söyliyerek oyalamanında bi vebal olduğunu biliyosundurzemuszemus
ayrıca konumda bitti diyosun,konu sana bitti güzelim,buraya açtıysan bu konu bizlere göre biter,çünkü kilitli olmadığı sürece herkez yorum yazarak konuyu gündemde tutar,yani konun bitmediyerimseniben
hem jöleli kafa diyosun,hemde öpsün die kafa uzatıyosunşakkıdıöpseydi jöleli kafa değil eros kafa olurdu:asigim:dimisengözlerimebaksanab

Bence ciddi sorunları var arkadasımızın bu kadar türk filmi tarzında karsılasmalar,bakısmalar falan filan vs..
bu sadece benim fikrim arkadasımız yasamak istediklerini yazıyor bizlere bunları sadece hayal ediyor öyle olmasını istiyor olma ihtimalide yok gibi bu gidişle
istiyor ki o sekilde aransın yada biri onun peşinden kossun ben durumuna üzüldüm umarım hayalleri gercek olur
yazık genc bir arkadasa benziyor

konu amma dolanmış son sayfaları okudum da sanırım hayalini yazmışsın, ıyı olmustur oyleyse cunku a partmandan bırıyle öpüşülmez de. yaptıysan hata olmus

ve kolonya küllerinden doğarken yeni bir hikayeyle daha karşımızda..

ne acayip kızlar var yahu...

daha 1 haftalık sevgiliyle öpüşülürmüymüş.....:1shok:

hadi buyrun losap dediniz o da geldi.konu şimdi nereye gider bakalım.ama gece sağlam hareket olmuş

:roflol::roflol::roflol:çok iyi olmuş

kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı:1shok:

Son düzenleme:
aman daha hastalgi var mi diye bilmeden yakinlasmak ne kadar dogru ki zaten Şeniz

hakkaten yaa birinci öpüşme standartı nasıl atladın bunu:))))))
zampule;;;kaydirigubbakcemile2
lafaramızda sen niye taciz ediyon çocuğu daha ilk hafta bi trip yapıyon ulen ne günlere kaldık te allam yaaa:1shok::1shok:

konumun kitlenmesini yada silinmesini rica ediyorum,sorunumu hallettim yazacak birşeyim yok.bundan sonrada bu son konum,bir daha konu açmak yuk.artık eğlenecek başka bir topic bulursunuz üzülmeyin.etkili ve ajan olduğunu düşünen ama yanılan bazı arkadaşlara prim yaptırmayacağım.topikimde emeği geçen tüm arkadaşlara saygılar ve teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…