Sevgilim beni red etti

Patiskakolonyalosapzampule'ciğim,bir sonraki nickini tahmin edememek beni çok üzüyor.
Bunu bilmeni isterim:gitme:
Konuna gelince de artık bir süre aşk orucu filan gibi birşey yapman gerektiğini düşünüyorum.
Belki bir faydası dokunur.

Bak şimdi ; sen ,gay sevgilin ,sana sürekli bulaşık yıkatan kaynanan bakkala gidip önce çitosları bi güzel devireceksiniz sonra komşu oğlu onları toplayıp ödül olarak hepinize birer yarım ekmek kokoreç yaptıracak sonra hepiniz el ele tutuşup sahile gideceksiniz bira falan içersiniz bu arada komşu oğluyla aranızda gay sevgili oturacak çünkü sen komşu oğluna saldırmak falan isteyebilirsin..sonrada kaynana evine gider bulaşıkları yıkamaya devam edersin sonra gelişmeleri bize topic açıp bildir hadi bakiym canım uygula bu dediklerimi :roflol: :roflol:

Patiskakolonyalosapzampule'ciğim,bir sonraki nickini tahmin edememek beni çok üzüyor.
Bunu bilmeni isterim:gitme:
Konuna gelince de artık bir süre aşk orucu filan gibi birşey yapman gerektiğini düşünüyorum.
Belki bir faydası dokunur.

SanmamCADIARZU

Acilen bir asci ile evlenmesini tavsiye ediyorum...

Bütün sorun YEMEKcokacimcoook

abbooooovvv kaynanadamı oldu seninn gay sevgilindemi olduuu aboooovvvv neler çekmişssin sen hayattannnn (' ',) kardeş boşver aşık olma sen cidden :))

Bak şimdi ; sen ,gay sevgilin ,sana sürekli bulaşık yıkatan kaynanan bakkala gidip önce çitosları bi güzel devireceksiniz sonra komşu oğlu onları toplayıp ödül olarak hepinize birer yarım ekmek kokoreç yaptıracak sonra hepiniz el ele tutuşup sahile gideceksiniz bira falan içersiniz bu arada komşu oğluyla aranızda gay sevgili oturacak çünkü sen komşu oğluna saldırmak falan isteyebilirsin..sonrada kaynana evine gider bulaşıkları yıkamaya devam edersin sonra gelişmeleri bize topic açıp bildir hadi bakiym canım uygula bu dediklerimi :roflol: :roflol:

:roflol::roflol::roflol:
Sahilden sonra nuhut yiyip sinemaya da gidebilirsiniz.. Ama sevgilin sana birşey ısmarlamıyodu unuttum :eek:lmaz:
:roflol:

SanmamCADIARZU

Acilen bir asci ile evlenmesini tavsiye ediyorum...

Bütün sorun YEMEKcokacimcoook

Evet evet tek sorun yemek, yine arkadasi yemek (kokorec) yedirmemis buda vurmus biranin dibine,:içelim: tabi ac ac birada öyle dibime vurulmaz böyle vurulur demis:mymeka: bunu bigüzel carpmislaelaelaelaelae..sonrada kolonyacik kac aydir gay sevgilimden tik yok:ecrin_bebek: bali hemde yemek de yedirmedi madem öyle bende sevgilime saldirip yiyeyim demiscokacimcoook ama ....neyazikki bu sevgilide ilk sevgiliden daha cimri cikmis gamyoncuiremsu ne yemek nede kendimi yediririm demis:dilcikar:
ahhh kolonya ahhhh gelen gideni aratir keske ilkini terk etmeseydin bali öpücük veriyodu o Şeniz :gitme:

Kolonya,kız yine mi hortladın sen,yine mi doğdun küllerinden.Anaaaaam,KK KK olalı görmedi senin gibisini yıvrım.
Hadi bi koşu öp gel çocuğu,tut başını,kımıldayamasın velet..Yapışşşş,oh de sonra,nası da öptüm ama,bak artık bekaretin gitti,evlenmek zorundasın benimle.
Hem zaten evlenmek istemiyor muydun,al işte koca adayı,ama dağa kaldırmadan sana yar olmaz gibi bu çocuk baksana.naniknanik

slm kızlar hihoyyyt
sevgilimle 1 hafta oldu çıkmaya başlayalı
aslında aynı apartmandayız arkadaştık aslında, birbirimizi görünce filan selamlaşırdık
sonra ben bi akşam bakkala inmiştim bişeyler almaya.bakkalda karşılaştık
çitos alırken devirdim bisküvileri yere. geldi topladı gülerek bana yardım etti :asigim:
bende kızarmıştım :kedi:
neyse sonra muhabbet etmeye başladık.bi akşam çıkalım bi yerlere gidelim dedi
bende nereye dedim kaydirigubbakcemile2 birazda meraklısı gibi davrandım sonra ses tonumu alçalttım,umursamaz gibi davranmaya çalıştım.hıı olabilir dedim :umursamaz:
sonra çay içmeye gittik.sonrada biraz bira içtik sahilde.
ben yanına sokuldum tamda oda gözlerime bakıyordu öpücek sandım,bende kafamı uzattım delikafadulden
sonra ne desin bana,ben evlenmeden böyle şeylere karşıyım dedi :mymeka:
ay kendimi bi kötü hissettim yer yarılsaydıda içine girseydim :1ninca:
:sinifsinif:
siz olsanız ne düşünürdünüz ne yapardınız ayrılayımmı :gitme:
puhahahahahsırnaşık şeysırnaşık şeyyarıldım yaa:roflol:

Evet evet tek sorun yemek, yine arkadasi yemek (kokorec) yedirmemis buda vurmus biranin dibine,:içelim: tabi ac ac birada öyle dibime vurulmaz böyle vurulur demis:mymeka: bunu bigüzel carpmislaelaelaelaelae..sonrada kolonyacik kac aydir gay sevgilimden tik yok:ecrin_bebek: bali hemde yemek de yedirmedi madem öyle bende sevgilime saldirip yiyeyim demiscokacimcoook ama ....neyazikki bu sevgilide ilk sevgiliden daha cimri cikmis gamyoncuiremsu ne yemek nede kendimi yediririm demis:dilcikar:
ahhh kolonya ahhhh gelen gideni aratir keske ilkini terk etmeseydin bali öpücük veriyodu o Şeniz :gitme:

Benim al donlu gurbetci arkadasim...kaydirigubbakcemile3

Canim kokorec cekti...ben birda aci vatan alamanyalarda nirden kokorec bulacagim simdi...senağlama

Yok Citos yok kokorec...hadi conemmmm:kahve:

buarada siz de çaktırmadan iyi geyik yapıyosunuz kızın üzerinden haa :jeyyar:

sen heralde hiç ayık değilsin kafan dumanlı...millet bir sevgiliyi bulamazken hanım kaç tane değiştiriyor...yok gaz kaçırmış yok beni öpmek istemedi yok gaymiş..sen bayagı farklı bir kişiliksin heralde....
:1shok:yinemi bir gey vakası:nazar:
kızlar ilk msjı okudum o kadar..son gelişme nedir bu kızımızla ilgili:smiley-cool:

aaa pardon ya osuruklu sinema sevgilisini unutmuşum ..zampuş be osurukluydu falandı ama iyi çocuktu o be sen bırak komşu oğlunu gay sevgiliyi onunla bişiyler düşün..ıçi dışı bir insanmış hem bak sana gayet samimi yaklaşmış zartlayarak gel bu çocuğa dön sen .. :roflol:

burda neler dönüyodelikafadulden
bi arkadaş kolonya demiş bu kız için,kolonya banlı bi üye değilmi?yani aslında makara yapmak içinmi açtı bu konuyu?ay biri bana anlatsın:gitme:

aaa pardon ya osuruklu sinema sevgilisini unutmuşum ..zampuş be osurukluydu falandı ama iyi çocuktu o be sen bırak komşu oğlunu gay sevgiliyi onunla bişiyler düşün..İçi dışı bir insanmış hem bak sana gayet samimi yaklaşmış zartlayarak gel bu çocuğa dön sen .. :roflol:

Kim zartladi len.....:sinifsinif:

Patiskanin eski sevgilisimi?:1shok:

Ne ayip sey...yuh artik....icindeki tüm kötülükleri sevgilisinin yaninda cikaran adamdan ne olur:kahve:

Benim al donlu gurbetci arkadasim...kaydirigubbakcemile3

Canim kokorec cekti...ben birda aci vatan alamanyalarda nirden kokorec bulacagim simdi...senağlama

Yok Citos yok kokorec...hadi conemmmm:kahve:

hayatimda hic kokolec yemedim ama yiyenler tiryakilik yaptigini söylüyorlar:sinifsinif:

cok üzgünüm nerden bulsak sana kokolecki:gitme:
bak arkadasda yiyemeyince böyle saldirganlik yapmis heralde, oda sevgiliye saldiracakmiskiiiiiiyasakkelime

sende kocene saldir belki iyi gelirkaydirigubbakcemile3

eger bı erkek bı haftalık cıktıg kızla opusse ıdı sanırım degerı fazla olurmus..
bence bu ret etmek degıl..
cocugu tebrık edıyom valla..

X