Sevgilim beni red etti

off be ne hayal gücü anasını satayım..bende işşizlikten tüm gün evdeyim..otura otura bi lost senaryosu yazarım herhal...

O senaryoya başlarsan bana da haber et kardeş birlikte yazalım..burda yazılanları okuya okuya bayaa geliştirdim kendimi yeni enteresan topicler açmak için hazırlıklara başladım bile :dance:

adam seni çay içmeye davet etti diye otomatikman sevgilin mi oldu,hadi diyelim sevgilin oldu önünden mi kaçırıyorlardı da 1 hafta da öpmeye kalktın,tey Allahım ya daha neler duycaz ... kaydirigubbakcemile

zampule sen sanırım amerikan filmlerinin etkisinde fazla kalıyorsun hani birbirine bakarken ikisinin de aklından öpüşemek geçer yakaydirigubbakcemile
Ama işte gerçek hayatta böyle değil yavrum bak adam sadece sana bakıyormuş film karelerinden kare beğenmiyormuşzemuszemus
sen de bence hayatını filme gibi değil de gerçekmiş gibi yaşa he
Valla utanmakta haklısın senin diyeceğini adam sana demiş:umursamaz:

Yalnız hikayedeki özgünlük beni benden aldı özellikle şu kısım ""çitos alırken devirdim bisküvileri yere. geldi topladı gülerek bana yardım etti "" dostoyevski falan halt etsin senin yanında :roflol: :roflol:

valla ben çitosları yere devirsem kimse gelip toplamaz anca bakkaldan okkalı bir azar yerim

adam seni çay içmeye davet etti diye otomatikman sevgilin mi oldu,hadi diyelim sevgilin oldu önünden mi kaçırıyorlardı da 1 hafta da öpmeye kalktın,tey Allahım ya daha neler duycaz ... kaydirigubbakcemile

Çayy içmeye davet etti bira içtilerr =))
Ohhhhh ne qüzelll =)=
:lepi:

e doğru söylemiş çocuk valla....hem 1 haftada hemde sokak ortasındaaa...pöff

dımdım çıkı çık dım çıkı çııık arabesk bu arabeskk ..
fonumda bu şarkı okudum satırları opuyorumnanaktan

konumu çar çur ettiniz
çitoslarda devrildi yanarım çitoslara sositososito

sen bence burdaki herkesle ve kendinle bile dalga geçip kafa buluyorsun... bence al bi çitos ye canım...

eski konularımı çıktıklarımı niye karıştırıyosunuz
onlar eskidi ki

ondan ayrıldım yani eskisinden
bu yeni sevgilim neyse.
şimdi oscarlıkmı oldum e yaşadıklarım oscarlık
duramamki ben bi sevgiliyle senelerce yeni aşk lazım
ömrüm zaten 3 günlük
hatasını gördümmü affetmem
ama bu tam artist gibi ve çitosları bisküvileri devirdiğimde yardım etmesi aşık etti kendine Şeniz
ama çeyizini saklayan evde kalmış kızlar gibi öpücüğümü nasıl karşılıksız bıraktı :bbo:

bıraktı işte adamın prensıplerı var :icecream:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…