Sevgilim beni red etti

konu sahıbesi ilk msjalrınızdan bırde kyınvalşdemle 1yıl oturdum gibibi msjmış evlıydınz galıba daha oncesınde

canım ben bi sene yaşadım yaa neler çektim asla istemem çok şükür evimdeyim...... (evlenince kayınvalidenizle yaşarmısınz?)
20 07 2009

gay cikmasin bu da sonra la :bbo:
kizi opmemis felan olabilir bak suphelendim ben simdi:kahve:

hımm:sm_confused:
olabilir tabi :nazar:

yetmezzz :eek:lmaz:
sağlık raporu alacak hastaneden
tam teşekküllü ondan sonra belkiii :dilcikar::dilcikar:

bende karşıyım böyle şeylere dee kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

klodüm yav katılıom sana o verdiğin şeyden veremiom anladın umarım benikaydirigubbakcemile5

konu sahıbesi ilk msjalrınızdan bırde kyınvalşdemle 1yıl oturdum gibibi msjmış evlıydınz galıba daha oncesınde

ıhh orda nişanlıymış gayden önce bu gayden sonraki olya:1ninca:
yani gs ve gö gibi bir durum mevcut bildiğimiz kadarıyla:nazar:

ben bu yaptığınızı doğru bulmuyorum
niye eski ilişkisini karıştırıyorsunuz
konu bu soruda sevgilim red etti
eski sevgilisi birlikte yaşaması kayın validesi falan konu dışı
lütfen ama...

bende zampulenin konusunu ilk gördüğümde acaba aileden birinin dahamı gay olduğunu öğrendi dedim..dedim ki değilmiş..
kardeş bak sorumu cevaplamadın beni bu konuda aydınlatmanı istiyorum..

Yuh sevgılı deyılsınız bısey deyılsınızzz....... Senin o tepkıyı vermen qerekırdı asıll.....
Dur ılk gunden ne oluyoruz demelıydın.....

Ahh nereye gıdıyoo bu genclıkk....

Not..... Bu yorumu ılk mesajda anlatılan duruma göre yapıyorum....
Diğerlerını okumaya gerek duymadım...

Son düzenleme:
Amanınnn nasılda ekşınlı bı konu.Gay konusunu kacırdıydım ama bunuda kacıracam sanırım.İşler yogun bırı bana zaman zaman özetlesın ltffff zemuszemus

iyide sen binkere konu açıp hepsinde de seneryolarfarklı sevgililer farklı noluo laa

he yani öpseydi daha iyi olurdu öylemi?? pes yanii öpmedi diye ayrılmayı düşünüyorsun ve birde ayrılimi diye gelip burda konu açıyorsun?? öpen erkek senin için iyi bir erkekmidir?? pes diyorum başkada bişi demiyorum sen yanlış doğmuşsun anlaşılan :)))

Yav bı hafta cıkmayla adam senı nıe opsun.Opseydı de surtunme kuvvetının yan etkılerı dıye konu acardınız.Allahım anlama gucu ver bana artık karmasalardayımmmmm=s

yahu kimin eli kimin cebinde?? arkadaşım sorunun ne sevgilinin gay olmasımmı? sevgilinin seni red etmesimi? sevgilinin seni öpmemessimi? yoksa kayınvalidenle sorununmu?? BEN ANLAMADIMKı HAYATINDA NELER OLUYO NASIL BıR DÜZENıN VAR YOKSA ıLGıMı ÇEKMEK ıSTıYORSUN ıNAN ÇÖZEMEDıM.. Bı TOPARLASANDA KONULARINI ÖZETıNı ÇIKARSAN NASIL OLUR SENCE BıR DÖN BAK GEÇMıŞE VE AÇTIĞIN DAHA ÖNCEKı KONULARINA YAZDIKLARIN TUTARSIZMI DEĞıLMı ıLK ÖNCE KENDıN ANALıZ ET

Bence çocuk senden korkmuş bacım..
Bakkalda karşılaşıp öyle kızarmış şekilde bakarsan, bir akşam dışarı çıkalım diyince hemen atlarsan, üstüne birde öpmeye kalkarsan normal yani.. Ben olsam o an bırakır kaçardım :1ninca:

onun yaptıgını senin yapman gerekirdi daha bi haft olmuş
dünya tersine mi döndü nee..

Korkmuştur çocuk malum sahil kayalıklar falan annesi kızlara göster ama elletme dediyse bide :roflol: :roflol:

Niye acele ediyorsin ki tatlım herşeyi oluruna bıraksaydın ve herşeyin bir zamanı var daha bir hafta olmuş çıkmaya başlayalı hem çocuğun senin hakkındaki düşüncelerini de değiştireceksin...

Onun diyeceği şeyi senin demen gerekiyordu aslında yanlış yapmışsın bence gereken cevabı alınca da hatanı anlamışsınıdr:nazar:

off be ne hayal gücü anasını satayım..bende işşizlikten tüm gün evdeyim..otura otura bi lost senaryosu yazarım herhal...

X