sevgilim bana kufrediyor!

mimi cim dil yarasi cok kötü be.. unutulmuyo unutamiyosun sana bir ömür boyu küfür sallicak bu adam eger simdi nisanliyken bu kadar asabi olabiliyosa!
ne kadar dayancaksin? üzüldüm senin icin.. küfürden nefret ediyorum edenlerdende!!!!!

eger şımarmışsa tavrını koymadıgın içindir gibi geliyo cok yüz göz olmuşsunuz birbirinizle sanarım
yada psikolojisi bozuk bir sorun var bence oturup konusun bu konuyu eger düzelmezse bir doktora basvurun
buda olmazsa kendini koru derim daha baska tavsiye aklıma gelmiyo şimdilik
yapılması gereken bunlar bence

biri bana küfretsin bak yaşıyor mu
nasıl izin verebiliyorsun ya tanıma terbiye almamış insani işin olmaz o hastayla senin

canım kesınlıkle alttan alma, bana bı kere telefonda bı kere de yuzyuzeyken ettı, ben aklımı oynatıodum, lutfen alttan alma, ve ayrıl bunun ılerısını dusunemıyor musun? bu adam senı doverde sımdıden saygısı yok ezmeye calısıo, kımse ayrıl dedıgım ıcın kızmasın cunku gorunen koy ortada

Canım psikolojik olabilir.. Gerçekten seviyorsan bunun için savaşabilirsin.. bazen insan elinde olmadan öfkesine yenik düşer.. Aynı sorun bende de var ordan biliyorum. Normalde çok çabuk kızan kolay susamayan biriyim. doktorum lustral önerdi onu kullanıyorum ilaç kullandığım zamanlar daha sakin oluyorum. Eşimin en ufak bişeyine kızıp küfür ettiğim zamanlar oldu onu çok sevdiğim halde allahtan çok sabırlı ve iyi bir insan sevgisiyle beni iyileştiriyor..

Canım sorunlarını konuşarak halledemeyen,zavallı insanların başvurduğu iki şey vardır.
Biri küfür.... Diiğeri şiddet....
İkiside acıtır. Biri ruhu biri bedeni....
Kendine bunu yaptırma derim...yasakkelime

Bence ne evlilik, ne sevgili olma ne de başka bir ilişkide küfür olmamalı.
Yoksa nerede kaldı ilişkilerde temel olarak aradığımız, olmazsa olmaz dediğimiz saygı.
Bunu yapan zaten yanlış içimdedir ama maruz kalan kişide zamanla kendisine olan
saygısını bile yitirir bence. O yüzden ben olsam buna gözyummaz, ya düzelirsin yada ben bunu
kaldıramam der noktayı koyardım.

Küfür etmek saygisizliktir. Özür filan kabul edilmez klava:
Bence kesin tavrini koy.

Kendine küfür ettirme canim. Sen daha iyilerine layiksin.

kibarliq öncelıkle karsındakı ınsana ve onun dusuncelerıne sayqı gostermekdı.madem kıbar bırıdı sınırlenıncede kıbar olması gerekır .küfür edenlerı ıster kadın olsun ıster erkek hıcbır zaman beyenmemısım .bırde bana gore ınsan sınırlendıkde ıc yuzunu gosterır .bu benım fıkrım,yazdıklarımla senı uzduysem ozur dılerım

şimdi böyleyse canım sonra ne olur bilmem
hemen ayrıl daha sonra mutsuz olmamak için
iyi geceler canım

En sonunda facebookta yer alan 5 para etmez hatunları sayfasına ekledigini,cumlesine iltifatlar gonderdigini,ilk fırsatta beni aldatacagını ( belkide aldattıgını)ögrendim.Tum sineye cekislerim bana hediye olarak kaldı.Bitti.

ya kardeş nasıl sabredıyosun gerçekten allah yardım etsın kaldırabılıyosun kı şu zamana getrmşsn.bence bıraz sıkı tut sen de yumuşak davrandıgın için belkı daha çok yüz bulup edıyodr

hattakı bazı durumlarda bır kez bıle yeter bazı seyler ıcın, maalesef kı arkadasımız ıcın affettıkce karı taraf arsızlasmıs, bu yuzden de rotasını cevırmıs , canım gercekten de dua et ya ılerıde karsılassaydın evlenınce

bu esnadan sonra onun ıcbır telefonuna cıkma bence, ulasılmaz ol, sana ulasamasın su andan sonra dık dur tatlım, ozelm mesaj gondercektım kapalı

miminor ilişkin bitmiş inan bu bitişe yürekten sevindim..Böyle bir insanla geçirdiğin her dakika şahsına,kişiliğine,psikolojine büyük zarardı..Allah kurtarmış..Canım benim sakın üzülme hatta git kurban falan kes bitti diye

saygı insan ilişkilerinin baş şartı bence

bugün küfreden sinirden, yarın döver belki

Hiç bekleme şutlaaa durduğun kabahat. İnsan ne için yaşar kötükedihüso ondan hiçbir halt olmaz....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…