sevgilim bana kufrediyor!

canım ya bence yol yakınken dön şimdi böle senın şahsiyetını inciten ılerde daha kötüsünü yapar:1no2: inan kı belkı şuan sabredıyorsun onu sevdıgınden ama zaman ılerledikce sende tahammülsüz olcan kavga büyüyecek ve belkı işin icine dayakta girecek cünkü sinirlendıgınde kendını tutamayan bir erkek zmanla başka seylere kalkışıyor lütfen ayrılırsan şimdi acı cekersın ama ayrılmazsan tüm gelecegin acı ıcınde olcak :çok üzgünüm:

sevgilim bana küfredecek!!!

3 yıllık evliyim ve eşimi 5 yıldır tanıyorum küfürü bırak bir kez kötü bir laf etmedi bana.

sen evlenmeyi de düşünüyosun bu adamla di mi? kesinlikle evlendikten sonra küfürle kalmaz dayak yersin. ona da böyle üzülüp yine de beraber mi olacaksın?

işi ailesi herşeyi iyi olabilir ama en önemlisi sana verdiği önem ve gösterdiği saygı...

hem sen nasıl dayanabiliyorsun nasıl kabul edebiliyorsun ki!! senin için önemli değildir belki küfür???

anlayamadım...

ben sevgilimi kızdırınca bana 'kafan mı güzel senin ya' dediğinde bile üzülüorum biraz, kaldı ki ağıza alınmayacak küfürler etse ben kaldıramam

Son düzenleme:

baharistan'a katılıyorum, sinirlerine hakim olamayan adamdan köy de kasaba da olmaz canım

iyi eğitim görmekle , kariyer sahibi olmakla ADAM olunamıyor demekki. afedersin ama küfür heleki sevdiğine, sana küfür etmesi bunu gösterir.siz daha birbirinize canım cicim diye hitap etmeniz gerekir. evlenince ne olur bir şey diyemicem .

şimdi belki sevgiden dolayı bazı şeyleri alttan alabiliyor, küfür ve hakaretlere umursamayabiliyorsun. ama belli bir noktadan sonra ya ona benzeyeceksin, ki bir bayanda böyle bişey kolay kolay olamaz. ya da dayanamayıp yeter diyeceksin. kaldıramazsın. bence düzelirse ne ala diycem ama pek sanmıyorum zaman alır. sen yoluna ben yoluma diyebilirsin.

şekerim sen hala ona sevgilim diyorsan pes sana
nasıl böyle bi insana sevgilim dersin hatta bunnunla arkadaş dahi olunmazki
özrüde kabahatinden büyük her erkek öyle davranmaz küfretmez pes yani

iyi dayanıyorsunuz bravo cidden
o kim oluyo ki bana küfretmeye cesaret edebiliyor
sizi doğuran ana babanız size küfrediyor mu
terbiye ile falan alakası yok şimdi küfreden adam evlenince ne yapar acaba merak ettim ....

Kusura bakma ama kendime küfür ettiremem ben
okadar alçalmadim daha
siz ne mantikla hala bu ilişkiyi devam ettiriyorsunuz anlamadim

"Normalde cok iyi egitim gormus,iyi bir aileye mensup,yuksek duzeyde calısan,kibar biri" demişsin...
Nasıl bir kibarlık bu anlamadım doğrusu :1closedeyes:
Küfür ettirme kendine canım istediği kadar sinirlensin yaptığı çok ayıp :mymeka:

eğer hala ayrılmadıysan ondan hemen ayrıl..kzıım şimdi böyle yapan kişiyi evlendikten sonra da böyle devam ederse asla cekemezsin haberin olsun.sonra üzülmektense şimdi üzül asla insanlar değişmez.tecrübelere güven

bir defa yapsa bin pişman olsa neyse dicem bi şans daha ...ama adam alışmış nasılsa yutuyorsunuz diye.sakin bi anında konuşun bu size hiç ama hiç saygı duymadığını gösteriyor,ona deyin ki eger bi daha küfür edersen bana bu ilişki biter ne bağınız va rki hala sizi ezen biriylesiniz.sizin adınıza ben üzüldüm ya evli olmadan yaptığına bak .sen bu adamla evlenir dayak yersen otur kimseye bi şeyler demeden bile bile lades gibi bi şey...

bişi dicem çok kısa ve net..

çüş..

aynen katılıyorum yorumuna
merak ettiğim şeyse küfredildiğinde napıyosun şahsen ben dayanamayıp bana küfredenin sewiyesine düşerim heralde diye düşünüyorum ne olursa olsun sinirin ardına sığınıpta herşeyi mübağ görmeyin derim ben ne bu ya daha şimdiden küfreden yarın neler yapmaz

Bir önceki sevgilimden bana "lan" dedi diye anında ayrılmıstım.Ailemde bir kere bile kötü söz,siddetli kavga görmedim.Ailecek rezaletten,kavgalardan,yuksek sesli ve seviyesiz tartısmalardan nefret ederiz.Bu tur insanlarla konusmayız bile.Nasıl oldu da sevgilimi bu kadar sevdim de vazgecemiyorum bilemiyorum.İliskimi bitirdigim de oldu,küstügümde ama nafile.Beni üzdüğü için üzülüp özür diliyor ama kendi içinde son derece haklı.Haklı olduguna,kendine göre dogru davrandıgını düşündüğü surece degişecegini sanmıyorum.Sevgilimi evlenecek kadar cok seviyorum ama bir ömrü bana her sinirlendiginde küfür eden biriyle paylasamam.Su anda son sansını yasıyoruz.Bir kez daha bana küfür etmeye kalkacak olursa ask acısından hastanelere duşsem bile geri dönmeyecegim.Rüyalarıma giriyor ettigi küfürler.Gecenin bir yarısı rüyamda bana küfür ederken aglayarak,sıcrayarak uyanıyorum.Gururum yerle bir oldu.Kendime bunu nasıl yapabiliyorum anlayamıyorum.Yüregimle beynim arasında siddetli bir savas var.Ben surekli tartısma yasayan arkadaslarımın iliskilerini bile anlamazdım.Onları kendilerine saygılarının olması gerektigi konusunda uyarırdım.Sineye cekmelerine dayanamazdım.Cok mu buyuk konustum bilmiyorum ki.Karakteri cok guclu biri olak bilinen ben,egilmez sarsılmaz dimdik ben SEVGİM ile devrildim

Sevgilim bana küfrederken "şok halinde"dinliyorum ve "kendine bu sözleri yakıstırabiliyor musun?hoş mu bu söylediklerin?senin hayatta bir duruşun var.Bazı insanlardan farkımız olmalı bizim.Otokontrolunu kaybetmemelisin"diyorum sakin sakin.Yapamam ki seviyesizlik.Duruşumu bozamam ki ben.Kabullenemiyorum ki söylediklerini."Bu küfür eden insan benim sevgilim degil" diyorum kendikendime.Sessiz sessiz aglıyorum.Ne söylersem söyleyim nafile.Hersey insanın kendi icinde biter.Su anda bile dunyada milyonlarca insanın sahip olmak icin tanrıya yalvardıgı bir aska,bir sevgiliye sahip ama kıymetini bilmiyor.

Kimse aşk acısından ölmez merak etme hele sana küfür eden birinin aşkından hiç ölmez:1closedeyes: bu kişiye denecek çok şey var ama onları bile layık görüp demeyeceğim :1closedeyes: anlamadığım şey şu !!? size küfür edildiğinde; kırılan onurunuzu,ayaklar altına alınan gurunuzu,kişiliğiniz ve fikirleriniz hiçe sayılışını ona olan aşkınız tamir edebiliyormu ? yada size yapılanı unutturabiliyormu ?.....Cevap yok unutturamıyorsa 'neden hala sevgiliniz konumunda ?' diye bir soru geliyor aklıma hemen !!...aşığım vazgeçemiyorum derseniz bu başlığı açmanız çok gereksiz o zaman !!! derim...:1closedeyes: Aşk herşey değildir sengözlerimebaksanab ve Aşk herşeyi affetmezde sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab Saygılar...:1closedeyes:

canım yaa böyle birşeye nasıl izin verebilirsin yarın birgün evlendiğiniz zamanda sana el kaldırırsa hiç şaşırmam valla böyle kişilikmi olur azcık agırlıgını koy derim

Sen nasıl buna ızın verebılıyorsun kı annen baban senın canından kanından ınsanlar onlar sana kucuk bı laf soyledıgınde ınsanın canı nasıl acıyor ve sen boyle bseye ızın verıyorsun.bence o ınsana sevgılım bıle deme ve arkana bıle bakmadan onu hayatından cıkar bı ılıskının temelınde SAYGI yatar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…