sevgilim bana kufrediyor!

Bunu yapmasına izin vermemelisin.Uyarmalı ve devam ediyorsa, ilişkinizin bu şekilde süremeyeceğini tatlı dille anlatmalısın. bağımlı hale geldiysen bile kurtarmaya çalış kendini.

Son düzenleyen: Moderatör:
hala ne yapmalıyım diye soruyorsan çok ilginç tuhaf garip o küfrediyor sinisi geçene kadar ve sen dinliyorsun çok garip yaaa:bbo::uhm:

Iyi bir aileden gelme diyorsun ama nasil yetistigini babasinin ve annesinin evdeyken birbirleriyle nasil konustuklarini bilemezsin veya arkadaslariyla sen yokken yanlizken nasil konustuklarini bilemezsin!!

Ben olsam carpar agzina hadi bye bye gülüm derim git anana küfür et benle küfür etmek icinb beraberse gitsin küfür edilecek kizlarla beraber olsun ...

Bütün erkeklerede sapik düsünceli deme bence benim esim öyle degil mesela .... Sapiklar sadece sapik düsünceli olur seninkiler gibi yani ... Kendi degerini bil cnm ...

En sonunda facebookta yer alan 5 para etmez hatunları sayfasına ekledigini,cumlesine iltifatlar gonderdigini,ilk fırsatta beni aldatacagını ( belkide aldattıgını)ögrendim.Tum sineye cekislerim bana hediye olarak kaldı.Bitti.

aferim kurtulduğuna sevindim canım.böyle adamlara yüz vermeyin kendilerini bişey zannetmesin terbiyesizler.

sevgilim bana her sinirlenisinde siniri gecene kadar küfrediyor.hem de agıza alınmayacak küfürler.sonra da;"bunların ici bos.sinirlendim soyledim,kafana takma ozur dilerim"diyor.ona gore tum erkekler sapık dusuncelr icindeler.iyi dusunceli erkek yok.ona ters gelen bir seyi savunmaya hakkım yok hic.hemen deliye donuyor.normalde cok iyi egitim gormus,iyi bir aileye mensup,yuksek duzeyde calısan,kibar biri ama sinirlendiginde kisilik degistiriyor ve birdenbire parlıyor.dusundugunun aksini soyledigim anda oyle kufurler etmeye baslıyor sasırıp kalıyorum.psikolojisi mi bozuk yoksa sımarıklıgından mı boyle davranıyor,eksik terbiye mi almıs anlamıyorum:KK43:

arkadaşim bence erkek arkadaşinda uzak dur hele hiç evlenme ayricane olursa olsun san küfür etmeye hakki yok o kim oluyorki aqyrica ilerde evlendiğini düşün her sinirlendiğinde küfür edip manevi ezip aşalayacak ama sinir bu geçmediği zamanda küfür ona yetmeyecek ve fizikende sana eziyet edpi şideet görebilirsin bide eğitim almiş üst düzeyde çalişiyor yazmişsin insanlik eğitimle falan olmuyor ne eğitim alip eşine şiddet uygulayanlar var

bence kişil bozukluğundan başka bişey değil.onunla geçirdiğiniz zamana yazık.bırakın ne hali varsa görsün

X