sevgilim bana kufrediyor!

canım benim ya...çok üzüldüm inan..sessiz sessiz ağlıyorum demişsin.haketmiyosun bunları yaşamayı biliyorsun değilmi..herkesin kendine yenildiği zamanlar olabiliyo.ama lütfen güçlü olmaya çalış.çünkü biz kendimizin değerini bilmezsek karşıdaki hiç bilmiyo inan bana..

Ya nerden buluyorsunuz böyle abuk insanları bilmem.Minimorcum bak okumuş etmiş kızsın ne işin olur böyle insanlarla....bir kere ne şımarıklığından bahsediyorsun sen ya adam düpedüz serserinin teki belli.....Böyle adamlara değer verip yanında durmak bile zaman kaybı.....İnsanlık haysiyeti adına terket onu bence.....terbiyesiz adam....yakında seni döverde o inan bana.....

Aşk bile bile tutsaklıktır.
Kim üzebilir seni senden başka?
Kim doldurabilir içindeki boşluğu sen istemezsen ?
Kim mutlu edebilir seni, sen hazır değilsen ?
Kim yıkar, yıpratır sen izin vermezsen ?
Kim sever seni, sen kendini sevmezsen ?
Her şey sende başlar, sende biter...
" Yeter ki yürekli ol ! "
tükenme, tüketme, tükettirme içindeki yaşama sevgisini
[. .Ya çare sizsiniz yada çaresiz(siniz). .]

anlamiyorum buna neden müsade ediyorsunuz,
ondan ayrilmamak icin ne gibi bir sebebniniz var bana küfredecek hemde bügüne kadar kimsenin etmedigi seyleri sevdigim adam bana söylecek ve ben onunla bir ömür gecirmek icin bekleyecem...
bu nedir anlamyiorm evli olan insanlar belki mecbur olarak cekmek zorunda kaliyolar ekonomik özgürlügü olmadigidan gidece yeri olmadigindan ama siz neden cekiyorsunuz..
seviyor olabilirsiniz ama sevgide bir yere kadar saygiyi öldürmüs o kisi evlenince ne olacak peki his düsündünüz mü

güzelim arkana dön ve elinden geldiğince hızlı kaç...... ondan sana yarrrrrrr olmaz..............:1no2:

canım benim seni çok iyi anlıyabiliyorum onu gerçekden sewmişsin hatta onsuz belki yapamıyacağını düşündüğün için vazgeçmek istemiyorsun ama işin içine küfür girince bence biraz durup düşünmelisin ben ömrümün sonuna kadar bunları duymaayı hakediyormuyum diye diiyosunki evlenecek kadar çok sewiyorum şunu düşün evlenince bir süre sevginiden çok önemli rolü saygı alıyo egerki saygı yoksa öümrünü o insanla heba etmiş olursun sana ayrıl demiycem ama herşeyden önce konuş ve ondan bi müddet ayrı kal ve yaşadıklarını düşün ozaman daha sağlıklı kararı senin kesin verceğine inanıyorum ŞUNU UNTMA KİMSE SENDEN DEĞERLİ DEĞİLL!!!

sevgilinmi daha neler ona deilde size kızmak lazım bence kendine gel ve onun gibi birine katlanma

ne kadar sabırlı insanlar var ya birde cok iyi egitim gormus,iyi bir aileye mensup,yuksek duzeyde
calısan,kibar biri ama sinirlendiginde kisilik degistiriyor diyorsun böyle birisine bu tabirler yakışmıyor
canım ama ben tahammül edemem doğrusu yanında bulunmam bile

o neden böyle yapıyordur bilemem ama asıl merak ettiğim senin bunları nasıl kabulleniyor olduğun? küfret özür dile affedil. fikrini söyleyince kavga ve küfürle karşılık bul. hint kumaşı mı bu erkekler yaaa. neden bu kadar taviz veriyoruz biz kadınlar bunlara. hata yaptıklarında bizleri kaybedeceklerini bilseler yapamayacaklar böyle salakça hareketler ama bizler hep çantada keklik oluyoruz aşık olunca...

kimse kimseye bu şekilde küfredip üstüne de bu şekilde özür dileyemez, bazı şeylerin bedeli vardır, değerinizi düşürmeyin arkadaşım, değerli olduğunuzu ve bunları haketmediğinizi bilin.böyle bir ilişkiden ne bekliyorsunuz ki?

slm canım bana göre yanlış yani ben olsam bırakırım ilersini görebilirsin bu şekilde ben 10senelik evliyim biz küfürnedir bilmeyiz bir ilişkide saygı çok önemli

nasıl kendinize sygısızlık yaptırıyosunuz
kim ki o
anneniz babanz size öyle davranıyolar mı
lütfen bir erkek için kedinizi küçük düşürtmeyin
hiç mi gururunuz yok ya

küfür mü? küfür ve ilişkiyi aynı cümle içerisinde bile kulanmam ben..eminim sadece sana değil herkese küfrediyordur.psikolojik problemi olduğu belli.Psikolog değilim ama bu problemlerin küçükken aile içerisinde yaşanılan olaylarda bilinç altına atılan bastırılmış duygular olduğunu biliyorum. Bir an önce tedavi olması gerekiyor.sen bunu ona söylediğinde inkar edeceğine göre uğraşmaya değmez bırak gitsin .sen çok çok daha iyilerine layıksın eminim...

Dememkki eğitimi ona bişey katmamiş nedemek özür dilerim nedemek sinirlenince oluyoo
oldu bide dövsün
kaçç bebeğim kurtar kendini bu herşeyi yapar ozaman sinirlenince kandimcaa

ilk küfründe çantayı kafasına yememiş ya ondan sürekli tekrarlıyoklava:
ben kfürle büyüdüm babamda ağız alışkanlığı severkende döverkende kızarkende eder:çok üzgünüm: hiç dayanılcak bişe dil kim katlanıyosa allah sabır versin bide gençken dayanmak hadi daha kolay yaş ilerledikçe bünye kaldırmıyo
böyle bi sevgilisi olup ileriyi düşünen herkeze tekrar düşünmesini tavsiye ederim

daha sevgiliyken küfrediyo sözlendimi aşagılıcak
nişanlandımı tahrik edicek sözleriyle küçük düşürücek belkide tokat atıcak evlenincede dövücek son baştan belli ah kardeşim nie böyle insanlarla mücadele verirsinizki daha bekarken tadını çıkarın hayatın size deger verenlerle hayatınızı paylaşın size saygı duyanla evlendiginde anlarsın ancak bu lafımı saygı olmayan birinde sevgi asla yer bulmazzzz

sevgilin sana nasıl küfredebilir yada sen nasıl neden çekiyon sana saygısı yok bence ben kesinlikle çekmezdim kötükedihüso

ilk küfründe koyacaktın tavrını ama kaçırmışsın artık..siz saygıyı maalesef kaybetmişsiniz
ben senin yerinde olsam bir dahaki küfür ettiğinde "yettin artık sen kimsin ki bana........ diyorsun" bundan sonra da git duvara,annene babana küfret derim, tekmeyi de basarım o adama...ayrılmak,bırakmak zor ama inan bana aşk ta yalan sevmek te yalan...önemli olan saygı, şefkat ve sadakat...bu üçü zaten sevgiyi getirir....

o sana küfrediyor sende dinliyormusun ilişkiniz baya ilginç

sen bilirsin bunu buraya yazmaya gerek yoktu çünkü yapılacak tek birşey var

onuda herkes yazmış zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…