Sevgilim bana geldi , eli bomboş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hey Allahım yaaaa.Hepsi tamamda iç çamaşırınin parası ne alaka ya

Gerçekten bu adamı seviyor musun, aşık mısın eğer öyleyse o 400 TL'ye ortak olmak istedikten sonra bir şey getirip getirmemesine takilmazdin , sonuçta sen 400 TL'yi onun vermesini onaylasaydin verecekti cimri biri değil ki sana yük olmak istemediğini dile getirmiş, sen şimdi ona cidden neden eli boş geldin ? Diye soracak mısın

Konu sahibini tanımıyorum ama size ne?
Siz niye milletin evine gireni çıkanı gözetliyorsunuz ?
Yakalayınca madalya mı takıyorlar ?

Biraz ağır olmamış mı yazdığınız. Önüne gelenle yatıp kalkıyorsun falan. Kocaman kadın anaya babaya amcaya hele komşuya ne. Bundan önce bir sevgilisi vardı onunla birlikteydi şimdi de başkasıyla olabilir. Eee kime ne.

Apartı ben tutmadım o olay olmadı valla bak
Niyetin vardı ama değil mi? Borçlardan yapmadıysan demek.

Adam prezervatif parası bile vermek istemiyor sen eli boş geldi diyorsun. O üç günde hadi beraber bir yemek yiyelim bile dememiştir eminim. Sen borçlarına yenilerini ekle.

Sana ne ?
Kadınların hayatına karışmayın sevişmek istiyor belki sana mı soracsk
İsveç olsak keşke aminnn Allahım nasip et İsveç olalım

Konu sahibini tanımıyorum ama size ne?
Siz niye milletin evine gireni çıkanı gözetliyorsunuz ?
Yakalayınca madalya mı takıyorlar ?
benim yorumumdan size ne ?

bu üyeyi bir süredir takipteyim ve ben şu iki şeye asla inanmıyorum

ilki memur oluşuna
ikincisi kadın oluşuna

bakın ben 2.kez boşanıyorum sizin ima ettiğiniz gibi yobaz bir tip de degilim hatta ateistim tüm gelenek ve ideolojilere karşıyım da..bu üye sex and the city dizisinden hallice kesitler sunuyor ya yurtdışında yaşıyor yalan söylüyor ya da şizofren..çünkü türkiye gibi islam ülkesinde tayt giydi diye tecavüze ugrayan tacize ugrayan kadınlar var

bu üyenin konuları hep cinsellikle ilgili
bu üyeye inanmıyorum

memurların belirli ahlaki standartlara sahip olması gerek önüne gelenle yatıp kalkan bir kadın nasıl toplum içine çıkabiliyor

hastalık kapacak nasıl midesi alabiliyor gururu duyguları incinmiyor

anne babası ailesi mesela yok mudur hiç onlardan bahsetmiyor

aşk sevgi saygı romantizm flört bunlar çok güzel şeyler bu kadın eskort gibi davranıyor

hayır hiç de ağır olmadı

bir kadın olarak benim aileme akrabalarıma çevreme karşı sorumluluklarım var önüne gelenle yat kalk ondan bundan cocuk aldır bedenini önüne gelenle paylaş ruhunu kirlet

bu kadın sevmiyor kısa süreli tek gecelik takılıyor

asla inanmıyorum bu üyenin kadın olduğuna
ve memur olduğuna

bir konusunda da ailesinden bahsetsin
anne babası demiyor mu kızım bizi utandirma

dost hayatı yaşamanın neresi güzel yahu !

bir insanın hayatta hobileri olur ya sporla uğraşır ya da sanat dallarından biriyle ama bu üye sadece cinsellikle ilgili yazıyor

Dost hayatı yaşamasınlar da sizin yaptığınız gibi sizin deyiminizle bir sünepe ile mi evlensinler . Salın bir gençleri yahu

Tayt giydi diye tecavuze ugrayanla ne alakasi var insanlarin cinsellik yaşamasinin yahu?

Ya da Memur oldu diye cinsel hayatina karişacak değil kimse.
Burasi isveç degil ama sizin dusundugunuz ülke hiç değil. Abartmayin bir ya noluyor?

Hastalik kapacaksa kendi orasi kendi sorunu, kendi midesi. Annesi, babasi, amcasi ne alaka? Yetişkin bir insan cinsellik yasarken ailesine mi haber vermeli?

Bahsetmiş olduğunuz yobazlığın boşanmakla alakası yok, memurlukla da, aileyle de.
Bahsetmiş olduğunuz yobazlığın ne boşanmakla ne de ateist olmakla dinle falan alakası var. Üzgünüm ama kendiniz söylüyorsunuz bu yobazlık.

Ailesi amcası komşusunu ilgilendirmez evine girip çıkan. Memursa iş yerini de ilgilendirmez. Fake de olabilir, ama kadınların başına ne geliyorsa sizin gibi davrananlar yüzünden geliyor.

İnsanların hayatına karışmayın, herkes kendiyle ilgilense ne güzel olacak ya. Eskortsa bile bundan kime ne diyorum ben..

Sana ne ?
Kadınların hayatına karışmayın sevişmek istiyor belki sana mı soracsk
İsveç olsak keşke aminnn Allahım nasip et İsveç olalım
Bazı durumlar insanı ters köşe yapıyor
Zorunlu hadi gene iyisin şuan mağdursun
Haklısınız canım kimin kiminle seviştiğinden kimene bizene

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…