Sevgilim bana geldi , eli bomboş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yani ben o geliyor diye iç çamaşırıma kadar özen gösteriyorum anlamında
Tuhaf olan, o gelirken bunu almış olmanız zaten:)
Çatkapı gelen misafire milföy alıp börek yapmak değil ki bu canım aaa.
O çamaşır bir kere yıkanmadan giyilmez. Yıkanıp kuruması işlemi de sevgili evdeyken komik olur gibi geldi bana:)))
Diğer hiçbir şey tuhaf gelmedi ama Penti iç çamaşırı vurgusu efsane.
Elin düşüncesiz sevgilisi için (Elin derken, elin adamı manasında. Yoksa elbette sizin sevgiliniz.) bu kadar incelik fazla.

İç çamaşıri detayi boşuna verilmedi diye düşünüyorum.
Belli ki ilişkiniz içerisinde giyiyor, bir çeşit fantazi uyguluyorsunuz. Yani onun için alınmış bir şey olarak görüyorsunuz bunu ..

Eee , Evde beraber kalmalar, çeşitli fantaziler.

Demek ki yeteri kadar samimi bir ilişki.

Hayatım gelirken kahve alır mısın, kalmamış evde.
Canım gelirken tatlı bir şey mi getirsen ağzınız tatlansin

Gibi gibi ayarsız ve arsız olabilirsiniz mesela

Hoşuna gider mi bu bilmem ki

Zorunlu ilkkez yorum yapicam madem evde takildiniz ben kahvaltı hazırlayana kadar fırından iki simit alır mısın de mesela, akşam film yapalım atistirmalik mi alsak de çıkın alın o ödesin madem bu kadar takildiniz mevzuya, ama il dışından gelende bır incelik yapıp birşey alsaymis keşke sen gidince almış mıydın

kendime aldım oda bi çıkolata alıp gelebilirdi bu kadar mı zor ya
Madem bu kadar içten içe hesap yapıyorsunuz 400 tl ye ortak olmak istediğinde kabul etseymişsiniz.

Daha nerede evet nerede hayır demeniz gerektiğini bilmiyorsunuz. İçten içe çikolata alsaydı diye kurulmuşsunuz.

Ya bırak adam ödesin. Ne diye ödüyorsun. Alışıyor bunlar tezgahı kuruyorlar. Ben 10 yıl evli kaldım ye ye doymadı pislik. Neyse işte ben olsam evime de almam birkaç aylık sevgilim olsa.
Ulaşılmaz ol ye iç gez ödesinler. Yoksa değersizleşirsin. Gerizekalılar yüzünden değmez yani

Yorumları okurken, neredeyse herkesin konu sahibini tanıdığını fark ettim.

Soru sorup, cevapları çok da umursamayan bir yapıda galiba konu sahibi.

Eşofmanlı Şevket hocaya soru soran ama cevapları ya dinlemeyen-umursamayan ya da yanlış anlayan Mehtap gibisin zorunlu:)
Güldürdün beni, sevgilin de seni güldürsün.

nasıl hayatlar yaşıyorsunuz yahu
ananız babanız amcanız komşunuz demiyor mu evine adamlar girip çıkıyor
nasıl bir miden var hastalık kapacaksın önüne gelenle yatıp kalkıyorsun
modernliği çok yanlış anlamışsınız

ya ben nasil bir simülasyonda yaşıyorum sanki türkiyede değilim
hey mübarek isveç sanki
bu akşam akıyor hey maşallah zorunlu gelmiş hoş gelmiş

Zorunlu ben arkadaşlarıma misafirliğe giderken bile boş gitmiyorum sen bu tipleri özel olarak mi seciyorsun

Peynir, sucuk, iç çamaşırı… Bunların hesaplamış olmanız ilginç Erkekler biraz odundur. Pek düşünmezler böyle şeyleri. Siz de beklentiye girip kendinizi üzmeyin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…