Sevgilim bana aşık ve ben onu bir seviyorum bir sevmiyorum yardım edin bana ne olur ne yapacağım?

Marnin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2018
105
16
26
Arkadaşlar kendime gerçekten anlam veremiyorum ve çok kızıyorum bu duruma. Ben şu an bir ilişki icerisindeyim ama kafam çok karışık. Sevgilimi bir gün bağrıma basasım geliyor ertesi gün hiç konuşmayasım geliyor ki mesajlarına geç cevap veriyorum. Sevgilimle daha önce ayrılmıştık 2 yıl sonra tekrar barıştık ki bu adımı da ben attım yani aklıma çok gelmeye başlamıştı. Yıllardır bana aşık, ama ben bir türlü bağlanamıyorum gerçekten halime çok üzülüyorum. Bu kadar bana tutuklu insana benim böyle hissetmem bana kötü hissettiriyor. Sürekli uzun uzun paragraflar yazıyor ama ben çok bunalıyorum. Yardımcı olun bana lütfen neden böyleyim bir seviyorum bir soğuyorum?

Seni sevdiğinden emin olduğun için şımarıyorsun kaybetme korkun yok O sana umursamaz davransın da gör bakalım peşinden nasıl koşacaksın Üzmeyin böyle adamları Seviyorsan sev sevmiyorsan onu hakeden biriyle olmasına izin ver kimsenin duygularıyla oynamays hakkımız yok

Biraz once bi konu actim 'bi derdim var' da. Ben de senin gibi hissediyordum iliskilerim de . Ama seni seven ve bunu hissettiren biri cok buyuk bi sansmis . Ben gec anladim .

X