Sevgilim azosperm

Burada tüp bebek topiclerine bir bak. Sebepsiz infertilite ile de bebek sahibi olamayan yığınla insan var. Velhasıl nasip. Zorlar elbette. Ama nasipteyse olur. Ve eğer annelik şimdiden çok çok önemliyse senin için daha fazla ilerleme sevgilinle.

benim çevremde azosperm sorunu olup kısa sürede çocuk sahibi olan 2 kişi var. çok kafaya takmamak lazım. allah her isteyene çocuk sahibi olmayı nasip etsin

Ben de 25 yaşındayım eşim 29 ama biz 1 senedir Evliyiz. İkimizde bebek çok istiyorduk hayalini kuruyorduk evlendik hemen denemeye başladık 8 ay geçti olmadı. Muayene olduk bende bir şey çıkmadı ama eşim azospermi tanısı aldık keşke başta kontrol etseydik dedik. 6 aydır doktor geziyoruz 2 gün sonra İstanbula gidicez tedavi için sprem çıkarsa ameliyat ile tüp bebek yapıcaz. Cidden çok zor bir durum psikoloji bozuluyor ama seviyorsan üstesinden gelirsiniz. En zoru acaba sperm çıkacak mı çıkmayacak mı bebeğim olacak mı bunu bilmiyorsun nasip işi Allah bana ve tüm isteyenlere nasip etsin

Biz bahçeci Bülent erolu tercih ettik 3 6 ay arası tedavi verip mikrotese yapıyor ve iyi bir doktorsa mikrotese den korkmayın. Biz senelerce sprem kendi kendine çıkar mı diye beklemek istemedik bilime güveniyoruz eğitimleri ve teknolojisi cok iyi bahçecinin çok kişi gördüm duydum sprem çıkan çok var. Eğer bu şekilde nasip olmazsa başka seçenekler denicez

Önce gidip değerlerine baktırın belki tedavisi vardır bazıları hormonsal nedenlerden oluyor ondan sonra kararını verirsin

Evet bunları araştırdım,, yapabilriz. Beni korkutan şey olmama ihtimali
Artık herşeyin bir tedavisi var ama olmama ihtimali yokmu tabi ki var eger bir yola cikacaksaniz bunu göz önünde bulundurun eğer olmazsa bunu kaldırabilir miyim sorusunu sorun kendinize çünkü gerçekten zor süreçler evlat hasreti çekmek çok zor eger ben anne olmayı çok istiyorum olmazsa kaldıramam diyorsanız yol yakınken dönün evli olsanız cevabım kesinlikle eşinize destek olun ve bu sebeple ayrilmayin derdim ama daha yolun basindasiniz

Merhaba acaba napdınız bir gelişme varmı

Nice evladı olan insanların son nefesi kendi evlatlarının ellerinden oluyor.
Kapısı çalınmayan anneler babalar dolu etraf…
Çocuk bir evliliği ayakta tutan ya da evlilikte ille ille olacak bir gerçeklik değil ki…
Seviyorsan ve evlilik hayatının onunla yürüyeceğine inanıyor isen neden çocuk işareti olsun ki…

Ama dersen ki: ben anne olmak istiyorum bunu yaşamak benim hakkım; evet en doğal hakkın ayrılır yoluna bakarsın.

Doğuştan gelen azospermi sorunu demek ki biliyor.

Fakat microts yapıyorlar canlı sperm arıyorlar bulunur ise çocukları oluyor.
Doğuştan olan azospermi; eğer çocuk erkek olursa azospermi oluyor.

Oradaki testtede hücrelerin seviyesine baktıklarımıı
Hayır orada hiç test yaptırmadık başka merkezde testimizi gösterdik spermiogram testi. Zaten sprem 0 görülüyor. Sd1 sd4 mü ne var ama bana çok doğru gelmiyor onlar doktorda yanıltabilir diyor. Sprem çıkışı olmazsa mecbur mikrotese zaten o zaman çıkıp çıkmaması da şans biraz

Hangi ilaçları nerdi acaba sizr iğne verdimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…