Sevgilim ankara da gorevdeydi simdi muğlaya atandi aldatilmaktan korkuyorum muğlada yasayan var mi?

Biriniz şu kıza söylesin burada aldatılma konusu açan kadınların %99 u evli.

Peki kışta nasıl oluyo oralar ? Çok mu sessiz sakin bi de ruhlar cok varmış erkek iste beni gıcık etmek icin rus falan diyo ama rus buna mı bakacak gelip de sanki
Kışın ögrencilerden dolayı da cıvıl cıvıldır ben sana diyim. Muglanin neresine gitti sevgilin?

Muğlayla ne ilgisi var aldatmanın?
Aldatacak kişi 7/24 dizinin dibinde olsa bile aldatır. Burda görmüyor musun aldatan adamlar genelde sanal ilişkiler yaşıyorlar mesela.
Muğlalı kızlar da senin kocanı bekliyorlardı zaten :)

Ege kadini akillidir, bi uniformaya kanmaz. Hicbir onemi yok yani bizim icin

Peki kışta nasıl oluyo oralar ? Çok mu sessiz sakin bi de ruhlar cok varmış erkek iste beni gıcık etmek icin rus falan diyo ama rus buna mı bakacak gelip de sanki
Asıl rus yoğunluğu antalyada ama muğlada da var Amaaan biz alıştık ruslara artık ekstra çekici falan da gelmiyorlar standart kadın diyorsun yoksa başlarda her rusa of çok güzel kadın diyerek bakardım. Ayrıca muğlada giyim epey açık olsa da herkes öyle olduğu için dikkat çekmiyor. Asıl birisi kalın giyindiğinde garip geliyor.

Ya istanbul da küçük şehirler de bile öyle artık herkes apaçık geziyo normal gayet

Muglada 15 yaşından 55 yaşına kadar hepsi çıtır,fit,güzel,bakımlı,sexi ama senin sevgilinin ustune atlamayacak kadar yakışıklılar var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…