Sevgilileriniz hediye aliyor mu?

Comewithmeplease

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2019
11
-3
32
Şimdiye kadar 2 sevgilim oldu. Flört olarak bir kaç kişi daha ekleyebilirim belki. Yaşım 27. Hiç çiçek almadım ve bu bu duruma biraz bozuluyorum. Aslında hediye de almadım çok fazla. Önceki erkek arkadaşım bir kolye almıştı doğum günümde -2 senelik ilişkiydi- ve şimdiki erkek arkadaşımla da 7 aydır birlikteyiz ilk buluşmamızda kendi okuduğu bir kitabı vermişti. Hayatımda aldığım tüm hediye bunlar.
Ama ben hediyelesmeyi çok seviyorum. Sürekli hediyeler alırım. Is yerine kargolarım sık sık. Arada bir bana da küçük bir şey düşünülsün istiyorum ama bunu nasıl belli ederim bilmiyorum. Sokakta giderken 10 liralık çiçek bile yeter ama dusunmuyor bunu. Sevgililer gününü de sacma buluyor kutlamadik. Bu huyunun haricinde cidden çok iyi bir insan hakkını yiyemem.

Sizde durumlar nasıl? Istiyor musunuz yoksa sevgiliniz akıl ediyor mu?

Zamaninda esimle sevgiliyken evet aliyordu. Dogumgunumde pirlanta kupe ve evlenme teklif ederken tektas almisti. Arada da yine aldigi baska seyler oldu. Evlendikten sonra hediye anlayisimiz ihtiyacim olan neyse ona dondu. Artik surpriz yok:)

Doğum günümde aliyor hediye ama sürpriz olmuyor sipariş veriyor bana söylüyor kargo gelicek alirsin diyor senede bir kez 3senelik evliyiz

X