Sevgililer Gününe kadar İSVEÇ DİYETİYLE Zayıflama

Bugun ilk gunum kahvemi ictim 10 dk gobek eritme egzersizleri yaptim
Sizede kolay gelsin...ilk gun deneyimim,aksama kadar enerjim cok iyiydi ancak gec uyudugum icin biraz halsizlik olustu (tabi vucuda hamurisi girmedi ,seker,cikolata girmedi)biraz tökezledi dogal olarak.gece kacamak olarak 2 tane kucuk salatalik yedim....nacizane onerim erken yatın ne kadar gec yatarsaniz vucut birseyler yemek istiyor.

Sizede kolay gelsin...ilk gun deneyimim,aksama kadar enerjim cok iyiydi ancak gec uyudugum icin biraz halsizlik olustu (tabi vucuda hamurisi girmedi ,seker,cikolata girmedi)biraz tökezledi dogal olarak.gece kacamak olarak 2 tane kucuk salatalik yedim....nacizane onerim erken yatın ne kadar gec yatarsaniz vucut birseyler yemek istiyor.
Evet aksamlar zor olur

Ogle yemegini simdi yedim gayet doyurucu. Ins cabuk acikmam
Bende yedim...oglen ve aksam menusu yer degistirilebiliyor.bugun oyle yaptim...ben saat 21.00 dan sonra biraz aclik duydum...simdi yesilcayimi iciyorum.
NOT- İstediğini yersen istediğini giyemezsin:) günün sözü bu olsun

3.gunden merhaba....tartilmamaya karar verdim diyet sonuna kadar ...1 sekerli kahvem ve 1 dilim kizarmis ekmegim var kahvaltida.

Merhabalar kolay gelsin bende bugün başladım bu diyete. Şimdiye kadar nezman yaptıysam hep harika sonuçlar aldım.inşallah bu seferde bozmadan devam ettirebilirim. Sizin diyetiniz nasıl gidiyor

Benim bugün 12. Günüm ve bıraktım bıraktım da zordan değil üç gündür kilom aynı hatta dört gündür. İlk hafta 4,5 kilo verdim keşke 6. Akşam kesip vucudu şaşırtıp devam etseydim. Sürekli başlayıp bıraktığım için bu sefer 13 günü tamamlayınca kaç kilo vereceğim diye merak ettim ama umduğum kadar olmadı. Kısacası 72,7 ile başladım 5 günde 4,5 kilo verdim 8.gün 67,7 oldu ve dört gündür de bu şekilde. Başarılar dilerim size

Çok iyi bir diyet olmasına rağmen 7-8 Kg üzerini sadece forumlarda gördüm maalesef, tabiki 1.70 olup 95 kilo olan biri 15 kilo verebilir 13günde ama bunları duyup 1.60 boy 65kg ile başlayan arkadaşların hedefi 50 kilo olmamalı, Bazal metabolizma hızı kilo ile doğru orantılıdır, ve 95 kilo biri günde 3000kcal yakarken 60kg biri 1.800kcal yakar, (rakamlar tamamen farazi ancak hesaplama yöntemi bulunabilir)

Sağlık problemi olmayan, iradeli kişilerin yapabileceği bir diyet olduğunu düşünüyorum, bende daha önce yapıp 13 günde 6 kilo verdim (1.75-80kg iken) şimdi 68 kiloyum ve artık hayatıma diyet düşüncesiyle değilde beslenme alışkanlığını değiştirmiş bir birey olarak devam ediyorum.

Herkese vermek istediği kilolarda başarılar, bu yol bittiği zaman arkadaşlarınızın söyleyecekleri sizi yeteri kadar motive edecek. :) (Tecrübeyle sabit)

bende başlamak istiyorum yarın itibari ile

ben de diyet yapıyorum canım ondan sana dedim sen yap ben de bunu denim diye :)))

Boyum 1.73- HEDEF:60-
Ben 2015'te 101 kiloluydum. Üniversiteye başlamadan sıkı diyet bol hareket yapıp 92'eye indirdim. Sonra internetten zayıflama içecekleri aldım ama gerçekten işe yeramıştı 86'a inmiştim. Sonra zamanla 2 kilo daha verdim 84'tum. Üniversite 2nci sınıf aşık oldum birisine ve aldatıldım. Aşktan daha çok kilo verdim 72ye düştüm. Sonra 2017'de mezun oldum. Ve iş bulamamıştım hep evdeydim hareketsizlik,dikkatsizlik, yemek bozukluğu vs. 82'e çıktım.
17.06.2019'a Pazartesi 81,8 diyete başlayarak bugün devam ediyorum.. suan kilom ise 80.8'im.

hemen hemen aynıyız
Boyum 1.73- HEDEF:60-
Ben 2015'te 101 kiloluydum. Üniversiteye başlamadan sıkı diyet bol hareket yapıp 92'eye indirdim. Sonra internetten zayıflama içecekleri aldım ama gerçekten işe yeramıştı 86'a inmiştim. Sonra zamanla 2 kilo daha verdim 84'tum. Üniversite 2nci sınıf aşık oldum birisine ve aldatıldım. Aşktan daha çok kilo verdim 72ye düştüm. Sonra 2017'de mezun oldum. Ve iş bulamamıştım hep evdeydim hareketsizlik,dikkatsizlik, yemek bozukluğu vs. 82'e çıktım.
17.06.2019'a Pazartesi 81,8 diyete başlayarak bugün devam ediyorum.. suan kilom ise 80.8'im.
hemen hemen aynıyız canım ya bende 77, 100 kiloyum, ne diyeti yapıyorsun çok güzel bir kilo vermişsin bile

X