Sevgililer gunune esimize/sevgilimize ne aliyoruz? Yaratici fikirler

Zeyoboi

Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2015
105
22
Merhaba kizlar sevgililer gunu yaklasiyor malumunuz. 1 bucuk yila yakindir evliyim esime yaratici bi hediye almak ve ya yapmak hazirlamak istiyorum 1 bucuk aylikta bi bebegim var kolay ve yaratici olmasini istiyorum fikirlenizin. Sizde yazin neler alacaginizii

Biz boyle günleri kutlamiyoruz. Gerek de görmüyorum. O yuzden herhangi bir hediye almiyacagim sirf o gun icin. Cok yaraticiyim :KK45:

Sevgiliyken sevgililer gününü kutlamıyorum ben, evlenince hiç kutlamam sanırım. Evlilik yıldönümü yeterli bir de doğum günü olabilir. Yoksa insan alıcak hediye bulamıyor bi süre sonra. Bebişiniz en büyük hediye.:emir_bebek::nazar:

Esimin dogum gunu 12 subat oldugu icin dogum gunune yemege goturmeyi planliyorum
Sevgililer gununu hic kutlamadik biz, keske kutlasak da o da bana bir minicik hediye alsa

Hiçbir şey almayı düşünmüyorum; böyle zorlama, dayatma bir günü kutlamayı da reddediyorum.

Biz sevgililer gununu kutlamiyoruz ama yildonumunde besli cerceve almistim icerisine esimin kucuklugu bekarligini benim kucuklugumu bekarligimi ayri ayri kolaj yaptim sonra isteme nisan dugun nikah fotagraflarimiz kolaj yapmistim bebegimle olan esimin fotografini benim fotografimi koymustum arkasinada mektup yazmis koymustum manevi anlami olsun istemistim maddi olarakta cok istedigi bi ayakkabiyi almistim sonra aksam yatmak icinnodaya girdiginde mumlarla seni seviyorum yazmistim cerceveye bayilmisti cunku ikimizinde bugune kadar olan hayatini anlatan bi cerceveydi

X