sevgililer günü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
sende yazma neden yazıyorsun

3. Sayfada belirttim, yine diyorum konu sahibi haklı. Beni eksilemiş ama olsun. Eşi tam bir kereste. Her kadın güllerden hoşlanır diye genellemiş, kadın ruhuna saygısı yok bi kere adamın. Ya şöyle adamlar nasıl evlenip yuva kurabiliyor yazık, konu sahibini harcar bu adam. Kötü adam, insanlığı sorgulanası bir adam bu belli. Boşanın. Boşanmayacaksanız da baba yapmayın bu adamı.

Pasta almış ya bu bildiğiniz hakaret bildiğiniz sabotaj. Konu sahibi kilo alsın diye yedirdikçe yediriyor. Ben böyle fantezisi olan pislik adamları izledim hep tlc ağır hayatlarda. Kadını obez etmeye çalışan, hasta ruhlu adam. Iyyy tam boşamalık koca.

ben gül pasta ve yemekten mutlu olmadım hemde hiç özensizce günü geçirmek için yapılmış birşey benim fikrim bu katılan katılır katılmayan katılmaz hem çöpe gidecek yemek pasta ve güldense LİSANSLI eşofman takımı ve LİSANSLI yelek daha iyidir hem kendisi gayet mutlu ama ben değilim hakaret edecek birşey yok

belli senin pazarda gördüklerine benzemez
Ne lisanslı hediyeymiş ya sanki kimse fiyatları bilmiyor bi siz pahalı hediye almışsınız alt tarafı şişme yelek eşofman ya aklına gele gele bu gelmiş romantizme bak birde adamın romantikliğine laf ediyorsun yorumlarınızın hepsi leş vizyonsuzluk paçalardan akıyor

Bir dahaki sefere inşallah.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…