sevgililer günü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
BURADA ÖZENSİZLİK VAR AMA SİZ BUBU AYIRT EDEMEMİŞSİNİZ O AYRI İSTEDİĞİM HER ZAMAN KIYAFET ALABİLİRİM ALLAH IMA BİN ŞÜKÜR EKONOMİK ÖZGÜRLÜĞÜM VAR
Kurallar gereği büyük harfle yazmak yasaktır, lütfen büyük harfle yazmayın.
Eşiniz daha önce hediyeler alır mıydı ? Evlendikten sonra ilk sevgililer gününüzde hediye almayı mı bıraktı?
Biraz daha açıklayıcı yazarsanız daha fazla anlaşılırsınız bence.

Belki eşiniz yemek ve çiçekle mutlu olacağınızı düşündü, ayrıca herkesin özenme ve incelik anlayışı farklıdır, eşiniz sizin beklentilerinizi bilmiyordur, ki bu gibi şeyleri açıkça konuşmazsanız da bilemez.

Esofman çook mu özenilmiş? Alinan şey illa üstüne giyince, takinca mi özenilmiş oluyor. Bir tayt atlet alsa gelseydi bu özenmek mi oluyor? Gercekten anlam veremedim size insani pişman edersiniz.
EVET ÖZENİLMİŞ HEM İHTİYACI VARDI LİSANSLI EŞOFMAN KAÇ PARA HABERİN VARMI SENİN

Ben adama bile bir şey almadım o hediyesini çiçeğini almış yorgun argın işten gelip yemeğe çıkarttı. Akşam soruyor sen ne aldın adghj senin için kendime hediye aldım dedim anladın sen onu afhjk konu sahibi çiçeği beğenmemiş gül olmuş 500 bee

birdaha çiçek ve pasta ile mutlu olmadığımı böyle kutlamaktansa hiç kutlamamasını söyleyeceğim

Sevgililer günü çok da önemsenecek bir gün değil bence. Seven insanlara her gün sevgililer günüdür :) benim eşim gül ve pasta alsa ben çok mutlu olurdum. Peki siz ona bir hediye aldınız mı? Eşinizden beklediginize göre aldınız diye tahmin ediyorum

Tek bir gül deyip beğenmediğiniz şeyin fiyatı 50 TL, iki kişi akşam dışarıda yemek yese en az 300 TL, pasta en az 50 TL

Siz ona ‘kalıcı’ ne aldınız çok merak ettim hani sevgililer çünkü iki kişi için de hediyeleşme günüdür ya.

birdaha çiçek ve pasta ile mutlu olmadığımı böyle kutlamaktansa hiç kutlamamasını söyleyeceğim
cevap vermeyin şuna. bir kadın kendini bu kadar rezil edecek kadar cahil olamaz. bizimle dalga geçen dallamanın biri bu.

tüm kadınları şişme yelek giyen erkek sevdalısı sanan saçmasapan tipin teki güya burada tepkimizi ölçüyor. ergen irisi.

Eşinizin kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum, o sizin mutlu olacağınızı düşünerek kendince incelik yapmış, bu sebeple bence eşinizle konuşurken sinirlenmeden, onu rencide etmeden sakince konuşun.

sonuç hepsi çöp

Muneeeeee sende ki bu dinginlik beni benden aliyiiiiiiii

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…