Sevgililer Günü İçin...

SorunluyumSorunlu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2008
859
3
Kızlar 2yıldır süren ve şuanda askerde olan sevgilimle 3hafta önce kavga ettik ve ayrıldık.Yani ayrıldık ama telefonda görüşüyoruz hala.Biraz biraz yumuşadığını hissediyorum.14Şubat Sevgililer Günü malum.Fakat şuan biraz arazmız henüz net bir şekilde bitti mi bitmedi mi belli değil.Sevgililer Gününde bende onu arayıp telefona geldiğinde şöyle güzel bir şarkı dinletmek istiyorum.Ama öyle bir şarkı olmalı ki içi parçalansın etkilensin ağlasınyerimsenibenyani çok önemli ve özel olmalı.Bana bir fikir verin lütfen...

sen barışmak mı istiyosun? eğer illede şarkı dinletmek istiosan sizin için özel bi anlam içeren şarkılardan dinlet

seviyorum seni
ekmeği tuza banıp
banıp yer gibi
geceleri ateşler içinde uyanarak
ağzımı musluğa dayayıp
su içer gibi...
bence bu şarkı olabilir... sen ne dersin?? a.s.

Olabilir tabiki.Yani şöyle düşünün telefona istiycem telefona geldiği anda şarkı başlıyacak.Bende gökçe kırgızın-yıldız geceler diye parçası var ya onu düşünmüştüm.Müzikten çok sözlerden oluştuğu için.

bu sizi anlatan bir şey olmalı...
ona karşı ne hissediyorsanız, onları en güzel anlatan şarkı olmalı...
beraber dinlediğiniz ve bizim şarkımız dediğiniz şarkı olmalı...
ya da onun sizi için dinlediği şarkı olmalı...
ben size söylerim ama bu beni anlatır bizi anlatır...
olmayabilir...

Azöncede yazdım bizim dinleğimiz slow bir parça yok.Hüzünlü olmayı istemediğmizden belkide.Şuanda onun durumu stresli ve kedince bana kızgın,bende onu çok seviyorum ama 3haftadır sadece normal konuşuyorum.Hiç özledim seni seviyorum yada nolcak böyle kırgın demedim.İşte o gün artık bir duygu patlamasıyla yapıcam bişeyler:asigim:

canım bnm her dinlediğimde gözlerimin dolduğu bi şarkı war.. ali güven-gözlerine yemin bozdum... mutlaka dinlemelisin we dinletmelisin tatlım inş hakkınızda hayrlısı olur

Yavuz Bingöl'ün muhteşem sevda şarkıları vardır en taş kalpli insanı bile yumuşatacak cinsten şu anda şarkı isimleri aklıma gelmiyor ama araştırıp bulabilirsin

X