Sevgililer günü için ne hediye alacaksınız?Ne sürpriz hazırlamayı düşünüyorsunuz?

günaydın kızlar
aaaa valla sizi yalnız bırakmaya gelmiyor aaaaa oku oku bitmedi bütün gece yememiş içmemiş fikir üretmişsiniz yaaaaau kaydirigubbakcemile2
yaaa ben kocişimden ayrı bi yere gidemiyorum ki hala kol düğmesi alamadım napıcam yaaaa
bi sürpriz olsun die sinema bileti almıştım onuda söylemek zorunda kaldım zaten moralim bozuk
annemde kırmızı gıda boyası varmış onu alıcam bugün kocişimde aktardan inci alıcak ona kurabiye yapıcam onun bi sürprizi olduğunu sanmıyorum böyle rantlara fırsat vermeyelim bize her gün sevgililer günü aşkım dio ama hiç bi hediyesini sürprizini görmedim 2 senedir
dün ben ona bir sürpriz daha yaptım ikimizde best fm dinliyoruz ben onun sayesinde takip etmeye başladım. iki gündür bi yarışma yapılıyodu akşam programlarından birinde iki sevgiliyi yayına alıyolar soru soruyolar ve aynı anda cevap verirsen hediye kazanıyorsun. aradım best fm düştüüüüü kalbim nası atıo ama küt küttt kocişimle benim adımı numaramı bıraktım arayacağız biz sizi dediler ben tlf kapadım eşimi aradım ne yapıosun müsait misin sana bir sürprizim var dedim müsait mi değil mi diye sordum müşterideymiş ama çıkmak üzereymiş neyse kapadım tlf arkasından best fmden aradılar onuda aramışlar yayına aldılar bizi soru sordu radyo programcısı ikimiz de aynı anda cevap verdik hediyeyi kazandıkkk :sm_cool:
sürpriz oldu bitanecik sevgilime süprizzzzz :asigim: :asigim: :asigim:

zevkle davet ederim başı ben çekerim ama size bırakmam hehe :teytey:
bu arada çikolatalar ne alemde duruyor dimi bak bi gün kaldı bitirme:) yerimseniben

kızlar merhaba ya bende sevgilime tuttugu takımın eşofman takımını aldım bide nevresim takımı aldım ama böle kırmızı falan sevgililer gününe özel şimdi düşünüyrıum nevresim takımı acayip olurmu vermesemmi acaba lütfen yardımcı olun

zuhahaha al bendende o kadar.kendımızı agırdan satalımda boswer ruhsuz olalım sekerım hihoyyyt

olalım canımkaydirigubbakcemile5

belinaycım bunun ruhsuzlukla ne ilgisi var ben onu anlamadım açıkcası
onu değerli kılmak düşündüğümü belli etmek mutlu etmek için bunları yapmama gerek yok ki başka türlüde ben onu mutlu edebiliyorum hatta ediyorum hemde çok ne kadar kavga etsekte kırılsakta,ben yapamam bunları ama bunları küçüsediğimden yada başka bir sebepten dolayı değil bana göre değil ben sizlere nasıl ayyy ne kadar şey şöylesiniz böylesiniz demediysem(ki dememde denilmez çünkü) seninde bizler için ne kadar ruhsuzsunuz dememen gerekirdi bence biraz kırıcı olmuş.
Bu zevk meselesidir ben size saygı duyarım bana saçma gelebilir bu benim düşüncemdir
neyse hepinize aşk dolu günler kızlar güzel bir 14 şubat geçirmeniz dileğiyle....

Kızlarr hepiniz şekerrr gibi tatlısınız yerim ben sizi yaaahihoyyythihoyyyt
sayenizde birsürü fikir edindim:asigim::asigim:

Canan 123 neden acayip olsun ki canım düşünmüş almışsın bence çok mutlu olur :)

gidip hedıye bile alamıyorum yaaa sevgülüme...acaba o bana ne alcak.....yarın hastaneye çiçek istiom.........

neden acayip olsun sen hediye almışsın sevdiğine
günün anlam ve önemine ait bir hediye işte sevgililer gününde kırmızı hediyeler vermek adetten yaa :)) yerimseniben

zevkle davet ederim başı ben çekerim ama size bırakmam hehe :teytey:
bu arada çikolatalar ne alemde duruyor dimi bak bi gün kaldı bitirme:) yerimseniben

duruoo duruooooo merak etmee.ama karar verdimm içinden bi tane vercem ona.sana etkisi fazla olurrr dozaşımını geçmeee dicem ben yiyicem geri kalanını:jeyyar:

acayip olmaz bende fenerbahçenin nevresim takımını aldım birde yılın en iyi sevgilisi oscar heykelini aldım eminim ki çok begencek için rahat olsun hediyeni verirken.
önemli olan aldığın hediye değil düşünmem ne alsam diye günlerce düşünmüşsündür eminim...

belinay patient.t duygussduysuss merakliii neredesiniz guzum bişiler yazdım bi fikir verin bişi diyin aaa neredesiniz hatunlaaar şakkıdı

onca yasdım yaaauuuu fikir verin dieee

ayy çok güzzel olmuşş radyo olayı ımmm sper süper süper... Birde kızım nasıl eşinden yrı bişiler yapamıyorsun yaaa ( ozaman eşin uyurken cumartesi sabahı erkenden kalk harika bir kahvaltı hazırla tepsiyle yatak odasına doğru yol all ( anladın sen onu) ee birde güzeeeel bir sabahlık giyy ev soğuk olmasın diede petekleri açç :)))

kizlar fikirleriniz çok güzel ben sadece eski resimlerimizin ve bizim sarkimizin oldugu bi slayt hazirliyabildim hediye alamadim yetermiki???Şeniza.s.:1hug::1hug:

kizlar fikirleriniz çok güzel ben sadece eski resimlerimizin ve bizim sarkimizin oldugu bi slayt hazirliyabildim hediye alamadim yetermiki???Şeniza.s.:1hug::1hug:

canımm sen en güzel hediyeyi eşinle hayatını birleştirerek ona evet diyerek vermişssin zaten... cd olayınıda güzel düşünmüşsün birde akşam güzelce hazırlanıp şık bir sofra kurr cd'yide hazırla, yemeğin ortasında ışığı kapat ve izlemeye başlayın BENCEa.s.

herkesin kutladıgı bi gün benim özel günüm olamaz sevgililer günümü evlilik tarihim olarak alırım ve ozaman sevglime biricik kocama hediye alır süpriz yaparım aynı şeyi eşimde düşünüyo

tatlim çok sagol yha harika fikir verdin bana sagol dogru söylüyorsun birbirimze en büyük hediyemiz sevgimiz a.s.a.s.

belki biliyorsunuzdur ama bilmeyenler ve güzel söz ariyanlar icin ben çok aradim ve bunu buldum yazi çok hosuma gitti alintidir

Seninle yaşlanmak istiyorum
Bir an bile senden ayrı kalmadan
Ve yıllarca sonra bile
Birbirine gülümseyebilen iki yaşlı dost gibi
Sevmekten ve sevilmekten hiç usanmadan
Seninle gülmek ,seninle ağlamak
Ve seninle ölmek istiyorum
a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…