Sevgililer günü için ne hediye alacaksınız?Ne sürpriz hazırlamayı düşünüyorsunuz?

aaa yeni fikirler mi var kızlar??gazeteler resimler......
burnuma güzel kokular geliyooo hihoyyyt

dün gece aklıma geldi belinaycım.
hani 70 dilde seni seviyorum var ya nette flan.onlardan okunması kolay olanlardan :roflol: seçtim ve kırmızı küçük kağıtlara yazdım(kağıtlar kalp şeklinde)ve kutuya attım....
daha ne koyabilirim diye düşünüyorummm CADIARZU

(70 dilde seni seviyorum) bunu istiyorum ben paylaşırmısın tatlım yasüprizzzzz

patient.t EVET CANIM ORDAKİ BAZI RESİMLERE KENDİ RESİMLERİMİ EKLİCEMMM UFUĞUMLA OLAN RESİMLERİMİZİDE EKLİCEMM GAZETE KISMINAA SİNEMA SALONU KISMINA FALAN VE YAPTIĞIM CD'YE EKLİCEMMM :)

I love you
obicham te
je t'aime
mi amas uin
sukiyanen
aku cinta kamu
mi do prami
Te ador
soya sauyang mu
op lopveop yopuop
Amo-te
bhebbek
Ja pokokhavvas
Ya te volim
naku penda
ezhele hezdege
ya vas liubliu

veeee en güzeli.......:seni seviyorum:.........

tek tek yazıyım dedm ama olmadı :))
araştırıym netten dedm hihoyyyt

ALMANCA - Ich liebe dich
ARAPÇA - Ana Ba-heb-bak
ARNAVUTÇA - Te dashuroj
BİRMANCA - Chit pa de
BULGARCA - Jbichim te
CAVACA - Kulo tresno
ÇEKCE - Miluju te
DANİMARKACA - Jeg elsker dig
ENDONEZYACA - Saya cinta kamu
ESTONYACA - Mina armastan sind
FARSCA - Asheghetam
FİLİPİNCE - Iniibig Kita
FİNCE - Mina rakastan sinua
FRANSIZCA - Je t’aime
GALCE - Rwy’n dy garu di
GRÖNLANDCA - Asavakit
HAWAİİCE - Aloha I’a Au Oe
HIRVATÇA - LJUBim te
HİNTÇE - Mai Tumhe Pyar Karta Hoon
HOLLANDACA - Ik hou van jou
İBRANİCE - Ani ohev otach
İNGİLİZCE - I love you
İRANCA - Mahn doostaht doh-rahm
İRLANDACA - Taim i’ngra leat
İSPANYOLCA - Te amo
İSVEÇÇE - Jag alskardig
İTALYANCA - Ti amo
İZLANDACA - Eg elska thig
JAPONCA - Ore wa omae ga suki da
KAMBOÇÇA - Bon sro lanh oon
KATALANCA - T’estim molt
KORECE - Tangshin-i cho-a-yo
KORSİKACA - Ti tengu cara
KÜRTÇE - Ez te hezdikhem
LAOCA - Khoi huk chau
LATİNCE - Vos amo
LETONCA - Es milu tevi
LİTVANYACA - Tave Myliu
LÜBNANCA - Bahibak
MACARCA - Szeretlek
MAKEDONCA - Sakam Te
MALAYCA - Saya sayangkan mu
MALEZCE - Saya cinta kamu
MAYACA - Canda munani
NORVEÇÇE - Jeg elsker deg
PAKİSTANCA - Mujhe Tumse Muhabbat Hai
PERSCE - Tora dost daram
POLONYACA - Ja cie kocham
PORTEKİZCE - Amo-te
ROMENCE - Te Ador
RUSCA - Ya vas liubliu
SIRPÇA - Ljubim te
SLOVAKCA - Lubim ta
SLOVENCE - Ljubim te
SRİLANKACA - Mama Oyata Arderyi
SURİYECE - Bhebbek
TAHİTİCE - Ua Here Vau Ia Oe
TAYLANDCA - Phom Rak Khun
TUNUSCA - Ha eh bak
UKRAYNACA - Ja tebe koKHAju
VİETNAMCA - Toi yeu em
YUGOSLAVCA - Ya te volim
YUNANCA - S’ayapo
ZULUCA - Mena Tanda Wena

patient.t EVET CANIM ORDAKİ BAZI RESİMLERE KENDİ RESİMLERİMİ EKLİCEMMM UFUĞUMLA OLAN RESİMLERİMİZİDE EKLİCEMM GAZETE KISMINAA SİNEMA SALONU KISMINA FALAN VE YAPTIĞIM CD'YE EKLİCEMMM :)

resimlere baktım çok orjinal bi fkir bence.ama artık başka özel güne bu fikri saklıycam canm ben....
başka yapcak bişe bulamam sonra canımcım.....
aa bu arada barıştım sevgülümle :dance:

fibula kullanıcısından alıntı

merhaba sürprizin çok güzel olmuş bende yapmak istiyorum kagıtları saklamayı nasıl başardın

canım notları yazdığim kağıtlara tek tek ip geçirdim.onları düğmeye taktım.hani düğmeleri iiliklemeden taktım.sonra teker teker ilikledim.notlarda içinde kalmış oldu.etiketler olurya hani fiyat etiketi gibi onlar iple takılıdır onlar gibi oluyo.ama ip incecik olunca belil bile olmuyo.taki denemek için açana kadar.umarım anlatabilimşimdir.

Bugün öldüm bittim sevgililer günü hediyesi alıcam diye. işte aldıklarım sırayla;

1- Galatasaray forması (arkasına 37 numara ve adını yazdırdım)
2- Galatasaray şortu
3- Galatasaray konçu
4- Taksim'de bi yer gördüm, bardak hat sanatı... orada bardağa hat sanatıyla şöyle yazdırdım. bi tarafına, ölünceye dek... diğer tarafına ikimizin ismini
5- yelkenli aldım ve ikimizini isminden anlamlı bi kelime çıkıyor, ahşaba onu yazdırdım
6- salih memecan'ın aşk ve ilişkilerle ilgili bi karikatür kitabı var, onu aldım
7- ikimizin baş harfi olan magnet aldım
8- değişik bir kart onu tarif edemem ama üzerinde seni seviyorum yazıyo
9- Looney Tunes Tazmanya Canavarlı üzerinde love yazıyor kırmızı boxer aldım
10- böle kocamaann kadife bi kalpla kart aldım (ona uzunca bişey yazıcam)
11- demirden yapılmış ama çok değişik tarif etmesi zor biblo aldım. biblo da orkestra şefi elinde o çubuğu var (adı ne bilmiorum) önünde de notaların durduğu tahta var. yani orkestra yönetiyomuş gibi bi biblo. o tahtanın üzerine "hayatıma seninle yön vermek istiyorum" yazıp yapıştırcam. (Hani şefler yönetir ya o manada)
12- Hafıza (telefon) kartı bozulmuştu, onu da aldım
13- Çikolata alıp koycam

ama bunları nereye koycam. onu bilmiyorum:uhm:

Belki o güne kadar aklıma gelirse daha koyarım.

patient bulduğun fikir gerçekten çok güzelmiş belinaycım sende ufuğuna yaptığın kutunun içine yazıp atıver şenlikli olur hediyen bak ben yapıcam mutlaka güzelmiş
bide evet mutlaka haber ver grubu dağıtmayalım e mi şekercimm :emir_bebek:

Bugün öldüm bittim sevgililer günü hediyesi alıcam diye. işte aldıklarım sırayla;

2- Galatasaray şortu
3- Galatasaray konçu
4- Taksim'de bi yer gördüm, bardak hat sanatı... orada bardağa hat sanatıyla şöyle yazdırdım. bi tarafına, ölünceye dek... diğer tarafına ikimizin ismini
5- yelkenli aldım ve ikimizini isminden anlamlı bi kelime çıkıyor, ahşaba onu yazdırdım
6- salih memecan'ın aşk ve ilişkilerle ilgili bi karikatür kitabı var, onu aldım
11- demirden yapılmış ama çok değişik tarif etmesi zor biblo aldım. biblo da orkestra şefi elinde o çubuğu var (adı ne bilmiorum) önünde de notaların durduğu tahta var. yani orkestra yönetiyomuş gibi bi biblo. o tahtanın üzerine "hayatıma seninle yön vermek istiyorum" yazıp yapıştırcam. (Hani şefler yönetir ya o manada)
13- Çikolata alıp koycam

eee yanii maşallahhh subannalllaaahhhh:nazar:a.s. Canım kare şeklinde büyükçe bir kırmızı kutu al ve ona sırala hediyelerini.güzelde bir kurdele yap.. birde güzelce mektup yazz,aşk şarkılarından oluşan birde cd hazırladınmı senin iştamamdır yavru kuşumm:içelim:

minik tanrıçammm evet yapıcam canım ve tabikide haber vercem kuzum.. yaa duyguu verdiğin likten çoook güzel resimler yaptımmm şimdi bu resimlerlede yeni bi slayt yapıcam bambaşka apayrı olcakkk değişkte müzik koyarımm resimler süper oldu yaa yaklaşık değişik değişik 40 tane yaptımm :) ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM SARI ŞEKERİM....

2- Galatasaray şortu
3- Galatasaray konçu
13- Çikolata alıp koycam

vallahi bravo süpermiş daha ne olsun sevgilin çok mutlu olacaktır boyner gibi ev aksesuarları satan mağazalardan da güzel bi kutu bulabilirsin
belinay unuttu eniştesini arayıp o kalpli kutuyu nereden aldığını soracaktı ama olsun çok aşığız biz bazen uçuyo aklımızdan böle şeyler naniknanik
ay kıymetimizi bilsinler bizim ya ne kafa patlattık hediye alıcas edices diye vallahi yaa

miniktanrıçamm çok çok çok çok çok çok özür dilerimmmmmmm çok çokçok çok özüüüüüüüürrrrrrrrrrrrrrrr ah benim eşşek kafammmm aklımı aldı götürdü şu 14 şubattt... Canım eniştemi aradımmm bakırköy carauselden aldığını söyledii hemen altıkarıncaların ordaki küçük bi mağzadan aldığını söylediii..

evet yaa saven insan küs kalamıyo :asigim:
beğenmenize sevindim.aklıma geldikce yazarım
veeee son 3 gün içine girmiş blunuyoruz hihoyyyt

_HaYaTıM_
canm maşallah :1shok: neler almışsın öyle....
sevgilin bayılcak tek kelimeyle bence.....

oyyy lokumum yine gelmişşş:):):) hoşgelmişşşşşşş 3 gün kaldıııııı eveeettt

hoşbulduk tatlım benm :)))))
geri sayımı yapmadan olmaz dimi ama.....
ayyy acayip heycanlıyım.cmt akşamı için :)))

belinayım bak çok acayip fikrine ihtiyacım varrrrrr

sevgililer günü için o gece msj atcan mı ufuğuna ???
bi iki satır döktürü versen bana,becerikszm bu konuda....
yoksa basit olarak sevigililer gününü mü kutlasam

X