Sevgiliden şiddet görmek

ezgigizem_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2024
85
-11
20
Adam bana bir yanlış anlaşılmadn dolayı bildiğiniz dayak attı. Koluma karnıma yumruklar boğazımı sıkmalar vs. Ve bu adam sırf uzak mesadeyiz diye benim üniversite okuduğum şehre gelip iş bulan birisi. Ben bu olaydan sonra tabiki ayrıldım. Onun öncesinde sinirlendiği zaman anneye küfürler kendi şahsıma ağır küfürler eden biriydi. Ben her zaman uyardım. Doktora gitti hap kullanmaya başladi düzelicem dedi ama 1 hafta sonra bu şiddet olayı yaşandı. Yaşandıktan sonra bana yalvardı gıtme kal beraber düzelelim diye ama ben kalmadım. Ayrıldıktan sonra hayatına hiçbir şey olmamış gibi devam ediyor şu an. İnstagrama başka kadınları ekleme, eski yaptıği meslekleri sırf hava olsun diye hesabına yazma hesabını gizlidsn çıkarma. Ben gizli gizli takip ediyorum tabi. Yazıp sayıp sövesim geliyor hırslanıyorum bu adam benim için neler yapan biriydi. Sizce niye böyle davranıyor?

Adam bana bir yanlış anlaşılmadn dolayı bildiğiniz dayak attı. Koluma karnıma yumruklar boğazımı sıkmalar vs. Ve bu adam sırf uzak mesadeyiz diye benim üniversite okuduğum şehre gelip iş bulan birisi. Ben bu olaydan sonra tabiki ayrıldım. Onun öncesinde sinirlendiği zaman anneye küfürler kendi şahsıma ağır küfürler eden biriydi. Ben her zaman uyardım. Doktora gitti hap kullanmaya başladi düzelicem dedi ama 1 hafta sonra bu şiddet olayı yaşandı. Yaşandıktan sonra bana yalvardı gıtme kal beraber düzelelim diye ama ben kalmadım. Ayrıldıktan sonra hayatına hiçbir şey olmamış gibi devam ediyor şu an. İnstagrama başka kadınları ekleme, eski yaptıği meslekleri sırf hava olsun diye hesabına yazma hesabını gizlidsn çıkarma. Ben gizli gizli takip ediyorum tabi. Yazıp sayıp sövesim geliyor hırslanıyorum bu adam benim için neler yapan biriydi. Sizce niye böyle davranıyor?
Sanane niye böyle davranıyorsa davranıyor. Sen polise gidiceğin yerde hala elin manyağını mı takip ediyosun? Evet senin için neler yapmış gördük küfür hakaret dayak daha ne istiyosun? Öldürülmek mi?

Az dövmüş gel biraz daha döveyim diye? Ne güzel bitirmişsiniz ruh hastasının ne yapmaya çalıştığından size ne. Hatanın en büyüğü sizde annenize küfür etmiş devam etmişsiniz tebrik ediyorum vallahi ayakta alkışlıyorum 👏👏👏
Kim köpek benim anneme küfür edecek ağzını yırtarım ya yemin ediyorum yapabileceğim tüm kötülükleri yapmak için elimden geleni ardıma koymazdım.

Bariz hasta ve manyak bu adam uzak dur kızım her yerden engelle. Ölen kadınlar nasıl ölüyor sanıyorsun, adamlar son kez buluşalım diye ağlayıp zırlıyorlar, kadınlar da acıyıp gidiyorlar sonra da adam öldürene kadar darp ediyor. hemen git poise şikayetçi ol, uzaklaştırma al. her yerden engelle.
Adamı her yerden engelledim. Olay olalı 1 hafta falan oluyor. Görseniz seviyorum ediyorum diyen biriydi. Bu olay olduktan sonra ben memlekete döndüm aldığı hediyeleei arkadaşıma siyah poşete koyup verdirdim. Ben çöp müyüm benimle vedalaşmadan gittin diye ona çok koymuş galiba. Şimdi ise hayatına hiçbir şey olmamış gibi devam ediyor ben katlanamıyorum

Bırak şu pisliği takip etmeyi, ne hali varsa görsün. Uzaklaşsbildiğin kadar uzaklaş, ruh hastası bu herif.

Dua etmeniz lazim takinti yapip size musallat olmadigi icin. Birakin ne hali varsa gorsun. Siddet diyorsunuz hala takip ediyorsunuz kendinizle ne zorunuz var
Galiba içimde değişik bir ego oluştu ona karşı. Bir insanın nasıl böyle yapıo hayatına kaldığı yerden devam edebildiğini hazmedemiyorum.

Az dövmüş gel biraz daha döveyim diye? Ne güzel bitirmişsiniz ruh hastasının ne yapmaya çalıştığından size ne. Hatanın en büyüğü sizde annenize küfür etmiş devam etmişsiniz tebrik ediyorum vallahi ayakta alkışlıyorum 👏👏👏
Kim köpek benim anneme küfür edecek ağzını yırtarım ya yemin ediyorum yapabileceğim tüm kötülükleri yapmak için elimden geleni ardıma koymazdım.
Sürekli düzelicem diyen biriydi çünkü. Normalde ilişkide saygıya önem verdiğimi en iyi bilen kişi o. Fakat her küfür ettiğinde senin yüzünden sen beni sinirlendiriyosun gibi şeyler diyordu manipüle ettiğini söylediğimde ise o ne demek diye salağa yatan biriydi. Psikiyatriste gidip ilaç aldı onu içiyordu. Düzelicem falan diyordu. Bir kere bende annesine küfür ettim nasıl oluyormuş diye baya zoruna gitti.

Dayak yemişsin daha şunu niye stalkluyorsun ki? Bırak naparsa yapsın sanane. Sen kurtulduğuna şükret. Sakın yanılıp yenilip affetme, sonun 3. sayfa haberi olur.
Zaten hiçbir şekilde engelini açmıyorum. O olay olduktan sonra ben direkt memlekete döndüm. Beni ortada bıraktın gittin dedi. Aldığo hediyeleri siyah çöp torbasına koydurup arkadaşıma verdirdim. Hiç takmıyormuş gibi yaptım çıktım gezdim. En son beni sen takmıyorsun düzelicem diyorum yanımda durmuyorsun vs dedi. Orda bile beni manipüle etti

Bi söz var, yılan seni sokuyor, son anda kurtuluyorsun kaçıp tedavi arayacağına yılanın peşinden koşuyorsun neden soktun diye. Heh aynı siz bu. Size ne hayatına devam ediyorsa ediyor. Ne faydası var bunun nedeninin size?

Aynen. Hayatini takip etmeyi birak. Blok cek. Kendini iyilestir, kendi hayatina odaklan. Sükür namazi kil vallaha

Ve bu adam sırf uzak mesadeyiz diye benim üniversite okuduğum şehre gelip iş bulan birisi.
Şu cümle bana nasıl biri olduğuyla ilgili zaten yeterli bilgiyi verdi anlayamadınız mı siz? Adam bulunduğu şehirde iş istikrarı olmayan biri belli ki belli bir düzeni yok düzeni pek olmayan insanda mutlaka bir sorun vardır ki konunuzda da zaten ortaya çıkmış geçmiş olsun bir dahakine daha dikkatli olursunuz.

Şu cümle bana nasıl biri olduğuyla ilgili zaten yeterli bilgiyi verdi anlayamadınız mı siz? Adam bulunduğu şehirde iş istikrarı olmayan biri belli ki belli bir düzeni yok düzeni pek olmayan insanda mutlaka bir sorun vardır ki konunuzda da zaten ortaya çıkmış geçmiş olsun bir dahakine daha dikkatli olursunuz.
Bu mesajı yazdıktan sonra devamını okuyorum şokkkk😱

X