Sevgili Hamişler Siz Neyi Seçtiniz Yada Seçersiniz???

ben gaziosmanpaşa da özel bilge hastanesine gidiyorum. ama evime cok uzak. doğum için annemde kalirim diyorum ama annem de kadıköyde oturuyor. hangi hastaneye gideceğimi bilemiyorum. paşabahçe devlet hastanesinde de tanıdık dr umuz var ama orasıda çok uzak. arada kaldımmm. anadolu yakasında özel hastane arıyorum.

canım bende özel hastaneye gidiyorum. doğumumda orda olucak inşallah. devlet hastanesini hiç düşünmedim hem çok kalabalık oluyo, hem her gittiğinde farklı doktor, hemde çok kötü davranıyolar..

anadolu yakasında özel acıbadem hastanesi falan vardı ben o tarafta oturuyodum eskiden şimdi unuttum birazdao iyi bi hastane diye duydum bi arştır istersen

Ben doğummum içi devlet hastanesini seçtim çünkü devlet hastaneleri herşeyi araştırıyor bence.. Üstelik gittiğim devlet hastanesindende çok memnunum......

ben de özel bir hastaneye gidiyorum zaten benim tüpbebekti aynı yere devam ediyorum çok memnunum.ama hastanem ssk destekli yani hem özel ilgi alka, hem de ücreti uygun.mart ayında amniosentez için ege üniversitesisine gitmiştim o bölümdeki hemşire o kadar kaba ve terbiyesizdi ki.iyiki buraya sürekli gelmiyorum dedirtti bana. özel ilgiyi tüm kadınlar hak ediyor. hele ki en hassas olduğumuz dönemde. öyle diiiiiimiiiii.

bende izmirde özel gazi hastanesine gidiyorum. şimdilik memnunum
bi aksilik olmazsa doğumu da orda yapıcam. sen hangi hastaneye gidiyosun

bende izmirde özel gazi hastanesine gidiyorum. şimdilik memnunum
bi aksilik olmazsa doğumu da orda yapıcam. sen hangi hastaneye gidiyosun

slm arkadaşım öncelikle sağlıkla kucağına almanı dilerim.ben smyrna art tüpbebek ve kadın doğum hast. gidiyorum.inşalah doumu da orada yapıcam.

özel tercih ettim devlette insanı cok hırpalayıp hor görüyolar bğide utanmadan bagırıp cagrıyorlar ne hakları varki bana bagırmaya özel daha iyi daha cok ilgi özen alaka var vazgecmem dogrusu dogumda özelde olucak hayırlısıyla..

ben devlet hastanesine gidiyorum.evet dediğiniz gibi biraz sıra bekleniyor ve her gittiğimde ayrı bir doktor oluyor ama memnunum.çünkü herşeyi detaylı araştırıyorlar.benide çok korkutmuşlardı çok bağırıyorlar falan filan diye ama alakası yok.biz saygıda kusur etmezsek onlarda etmez bence.ben şimdiye kadar bir saygısızlık yaşamadım.bu hastaneden önce özele gidiyordum.ordaki doktorum çok ukala konuşuyordu ve bu sanki benim 5. hamileliğimde,herşeyi biliyorum gibi davranıyordu,soru bile sordurtmuyordu.ben zamanı gelince söylerim sana diyordu.sinir oldum o doktora.her gittiğimde stres oluyodum.sonunda bıraktım ve devlet hast karar kıldım.bide doğum hastanesi olması benim için önemli.günde 5 doğum yaptıran hastane ile 200,300 doğum yaptıran hastane aynı değildir sanırım.devlet mevlet önemli olan doktorların tecrübeleri bence....herkese hayırlı doğumlar..

Ya öle Tabide Arkadaşlar Devlette Sira Oluyo Yaninda Kimse Olmuyo Bazi Hemşire Yada Hasta Bakicilarida Gerçekten çok Kötü Oluyo Ukala Bilmiş Oluyo Devlette Hepsi Için Demiyorum. Ayni Doktoru Bulamiyosun Falan.....
Inşallah Hepimiz Sağlikli Sağsağlim Doğumlarimizi Gerçekleştiririz Ve Sağlikli Bebekelr Dünyaya Getirirz Allahin Izniyle Ama Hastane Seçimi Gerçekten önemli

zeynep kamil doğum hastanesi olarak bilinen büyük bi hastane ama şimdi nasıldır onu bilmiyorum yakınlarımdan oraya giden falanda olmadı onun için bilemicem canım.

Özel hastane.. takip şart hamilelikte ve tabi ki aynı doktorum her seferinde olması neredeyse imkansız devlet hastanesinde. hijyen desen zaten karşılaşrtırması bile olmaz diye düşünüyorum. devlet hastanelerindeki gibi deli gibi sıra bekleme olayıysa zaten olmuyor. paranı ödüyorsun ama hizmet de alıyorsun..

a.s. canım sen hangi hastaneye gidiosun :uhm: Şeniz

Ben de özel hastaneye gidiyorum devlaete gitmeyi hiç düşünmedim ilkgittiğim hastaneden hoşnut kalmadım çalışanlar falan surtsızda ama şu anda malatya müjde hastanesine gidiyorum dr ve çalışanlar çok ilgili ve güler yüzlü bence önemli olan iyi iletişim kurabileceğiniz bi doktor bulabilmek bi de size güven vermesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…