Sevgili günüymüş!

Eslinameslina

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2018
263
71
31
Merhabalar 5 yıllık evliyim. Şu 5yildir hiç sevgililer günü kutlamadik . Eşim sevginin günü olmaz bunu yabancılar kutlar . Biz onlardan değiliz dedi. Ve hiç kutlamadik. Ama bugün baktım herkesin eşi güller hediyeler almış . Özellikle bir yakinimin eşi 50 tane gül almış çok hoştu. Daha 25 yaşındayım . Heveslendim. Eşime gösterdim vayy harika degilmi dedim. Oda onayladı başıyla . Sonra dedim bana hiç böyle değer vermedin. Ağlayarak odama çıktım. Aslında doğum günü yildonumler unutmaz
Çiçekler hediyeler alir. Ama neden böyle bir ruh haline girdim bilmiyorum. Çok değişti gibi geliyor eşim bana. Diyorki layt bunların hepsi Eskiden herkes ona derdi layt diye Şimdi bu onlara diyo. Odunlasti ne yapmalıyım bilmiyorum . Çok üzülüyorum bu halimize . :KK43:

Türk filmlerindeki gibi ağlayarak odaya kaçmak mı :KK70: İyide şimdiye kadar hiç kutlamamışsınız ki. Eşinizde bi değişiklik yok yani. Biz tercih olarak hiç kutlamıyoruz sevgililer günü filan. Herkesin kutladıgı bi gün anlamsız geliyor bana açıkçası. Doğum günü, yıl dönümü yeter işte. Fazla anlam yüklemeyin. Ha istiyorsanız bi çıtlatıverin alsın gönlünüzü :)

Geçen sene ya da bir önceki sene yemeğe gidelim dedik restorana bir girdik her yer kırmızı, mumlar yanıyor. Birinin düğünü, nişanı var sandık, meğersem sevgililer günüymüş. Sevgililer gününün önemi unutulacak kadar bizde.

Tepkiniz biraz fazla ve çocukça olmamış mı? Ağlayıp odaya çıkmalar falan. O kadar istiyorsanız kutlamayı siz yapaydınız bir organizasyon madem. Niye yapmadınız?

Normalde hediye alıyorsa, doğum günü ve yıldönümü atlamiyorsa ağlayıp odaya kacmaniza gerek yoktu bence. Bir tek sevgili gününü kutlaması diye odun mu olunur?
Biz de sevgili günü kutlamiyoruz. Doğum gunu ve yıldönümünü kutlarız. Hiç aglamayasım gelmemişti bunun için ama şu Maço Haluk moduna girmesi çok çirkin olmuş.

Türk filmlerindeki gibi ağlayarak odaya kaçmak mı :KK70: İyide şimdiye kadar hiç kutlamamışsınız ki. Eşinizde bi değişiklik yok yani. Biz tercih olarak hiç kutlamıyoruz sevgililer günü filan. Herkesin kutladıgı bi gün anlamsız geliyor bana açıkçası. Doğum günü, yıl dönümü yeter işte. Fazla anlam yüklemeyin. Ha istiyorsanız bi çıtlatıverin alsın gönlünüzü :)
Bilmiyorum bizde kutlamıyoruz ama herkes gözümüze sokarcasina paylaşmışlar Bende kendimi kötü hissettim. Değer verilmemiş gibi. Ama eşim normal hayatta değer verdiğini belli eden birisi. Ama romantik adamlara layt demesi odunca degilmi . Kendi onlarda da laytti . Odunlastin iyce dedim

Bugün sevgililer günü olduğunu akşam hatırladım :KK70:eşim de ‘anaa sabah aklımdaydı, sonra unuttum gel öpüşelim’ dedi , öpüştük şimdi çekirdek çitliyom:KK70: ölmüşüz ağlayanımız yok . Eşiniz zaten her yıl olduğu gibi davranmış ama siz belki biraz fazla hassassınız bu dönem . Ben ağlanacak birşey göremedim .
Bir dahaki sevgililer gününde siz alın madem birşey :KK66: niye hep karşı taraftan bekleniyor ?

Normalde hediye alıyorsa, doğum günü ve yıldönümü atlamiyorsa ağlayıp odaya kacmaniza gerek yoktu bence. Bir tek sevgili gününü kutlaması diye odun mu olunur?
Biz de sevgili günü kutlamiyoruz. Doğum gunu ve yıldönümünü kutlarız. Hiç aglamayasım gelmemişti bunun için ama şu Maço Haluk moduna girmesi çok çirkin olmuş.
Evet çok zoruma gidiyor Birkaç defada yakın akrabalarına kullandı bu lafı. Benim yanımda. Kendimi odunla evli gibi hissettim . Eskide. Herkes ona diyordu bu lafı bu sene o başladı birileri karilarina güzel şeyler yaptımi layt demeye.

Geçen sene ya da bir önceki sene yemeğe gidelim dedik restorana bir girdik her yer kırmızı, mumlar yanıyor. Birinin düğünü, nişanı var sandık, meğersem sevgililer günüymüş. Sevgililer gününün önemi unutulacak kadar bizde.

Tepkiniz biraz fazla ve çocukça olmamış mı? Ağlayıp odaya çıkmalar falan. O kadar istiyorsanız kutlamayı siz yapaydınız bir organizasyon madem. Niye yapmadınız?
Bir erkek olarak o inceligi kendisinin düşünmesini bekledim . Birde herkes paylaşım yapince kendimi değersiz hissettim. Birde onlara layt diye söylenmesi de var

Evet çok zoruma gidiyor Birkaç defada yakın akrabalarına kullandı bu lafı. Benim yanımda. Kendimi odunla evli gibi hissettim . Eskide. Herkes ona diyordu bu lafı bu sene o başladı birileri karilarina güzel şeyler yaptımi layt demeye.

Herkes layt layt diyip durunca zorunda gitmiştir belki. Size yaptığı şeyleri etrafınızda bu kadar duyurmasaydiniz keşke adam değişmiş durduk yere.

Gerçi biraz kendini bilse kimin ne dediğini umursamaz kendi huzuruna bakardı ama işte. ...

Adam hiç kutlamadığı için değişmiş diyemem. Heveslenmek de kötü şey. Benimki de kutlamadı. Bütün gün kavga ettim durdum ben de. :KK70:
amann haftaya da belinay günüymüş bak unutma ha de koca kişisine heryere not yaz hatırlat mesaj yağmuruna tut.sevgililer gününü mumla arar bir daha ki seneye mum gibi olur

Adam doğum günlerini, yıldönümlerini kutluyormuş. Zaten ezelden beri kutlamadığınız tek gün için neden ağlayarak odayı terk ettiniz? Pms döneminde misiniz? :)

Adam hiç kutlamadığı için değişmiş diyemem. Heveslenmek de kötü şey. Benimki de kutlamadı. Bütün gün kavga ettim durdum ben de. :KK70:
İnsanın morali bozuluyor . Çevremdekiler karilarina güller almış tüm paylaşmışlar . Şu kadar değerim olmadı dedim. Canım çok sıkıldı . Tripliyim suan

X