Popüler Konu Sevgili günlük...

Yepyeni günnüküüüüm ben geldim aklinialirimsmile
Günlerdir burada titriyorum resmen hava buz gibi
Kat kat giyinip geliyorum işe bir görsen halimi
İki kat kazak, iki kat çorap, pufidik yeleğim üstümde, montum üstümde, eldivenlerim elimde
Sanki işe değilde kayak yapmaya gidiyorum halimi görsen
Ama kimsenin umrunda bile değilim, müdürlerime kaç kez söyledim üşüyorum diye hiç biri kılını kıpırdatmadı ama dur sen duuur
Hele ben burada bir hasta olayım hepsinin burnundan fitiiil fitiil getirmez miyim bunu
Sadece sabrediyorum bekliyorum, hiç bir şey demiyorum
Burada bu halde oturduğum halde üşüyorsam ve kimse müdahele etmiyorsa bende yapacağımı bilirim onlara
Mumla arayacaklar beni :umursamaz:
Günnnnüük yarın sinemaya gidiyoruz kocişim, kısçem bi de arkadaşlarımızla hihoyyyt
Avatar'ı izlemeyi çok istiyorlarmış, birlikte izleyelim dediler, inşallah bir aksilik çıkmazsa yarın akşam beraber sinemaya gideceğiz hihoyyyt
Burada yine kar yağmaya başladı günnük yaa yazık ama bana üşüyorum yaz gelsiiin :gitme:

Günnüküm Arkamdan şarkı söyle tmm yarın akşam
Gelin Olmuş Gidiyorsun Bana veda ediyorsun diye yerimsenibenkaydirigubbakcemile3
Yarın Hakan'ın Ailesi beni istemeye gelicekler eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile
hiç heycan yok ama bende sanırım bu akşam yoğun olucam ya ondan Dolayı anlamıyorum.
Çok Değişik Farklı bişey böyle evliliğe adım atmak Sözümüzde biliyorsun 1 hafta sonra yarın artık eminim öğlen telaş yapar heycan yaparım ama bugün hiç yok mesela akşam saçlarımı boyuycam mafoldumben
Kötü olmaz umarım yine aynı renge boyarım "siyah"zemuszemus
Allah'a binlerce defa şükürler olsunki bu günleri de görebildimmkaydirigubbakcemile3

slm günnüşümmm
havaa çoook soğuk ama ben çoook iyiyim günnüşün
çünküüü karnelerimizi aldık ve tatile girdik
bundan sonra sadece dersane ve test var srtık
bu tatili çok iyi değerlendirip netlerimi tekrar yükseltmeliyim günnüküm
kendime güveniytorum bunu yapabilirim
haaa bugün çok güzel geçti gezdim gezdim sinemaya gittik :asigim:
ammaaaaa anlatmiiciiiim kendime kural koydum
şimdide test çözeceğim yine
neyse günnüşüm görüşmek üzere baaaayyyyyy​

Selam günlüş,
Hay bende ki şansın içine Çok üzgünüm çoook
Haftaya pazar günü kızımın mevlütünü yapıcaz hayırlısı ile ama ben kılımı kıpırdatamıyorum havalardan...Karda geliyormuş ben ne zaman temizlik yapıcam yaa fisfisfis
Birde bu telaşımızı atlatsak hayırlısı ile :hulya:

Heyt günlüş ben geldiiiiimmmm
Yaw nasıl uyumuşum ben bugünmirmirmirmir
Ayyy dünün tadı damağımda kaldııııı
Canım kociğim dün hepimizi topladı Şevvalime gittik
Nasıl güzel olmuş anlatamammmmm:CüvCüv:
Ayy çok rahattık bütün gün güzel bir ortam oldu bizeolumunekankayizsmile
İçimizdeki sahte güler yüzleri sahte samimiyetleri anlayıp ayıklayınca
Böylesi tadına doyulmaz bir dostluk çıkıyor
Noluyor sana der gibisin günlüğüm ben bozmazdım kibarlığımı dimi
Ben değil önce haddini bilmezler çirkinleşti halada devam ediyor
Neyse haftaya kızlar bana gelsin dedim
Kutlama var yaaaa
Canım kankim Buketim bize dönüyor:roflol:
Neredeydi yaw diyeceksin buralarda aslında ma artık daha çok bizimle olacak onu söylüyorum yanii
hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

Günlükcüüüüm:sinifsinif:

Hani insanın elinden birşey gelmez ya işte o haldeyim...
Bütün günü bi elmayla geçiştirdim yine stresten dolayı yemek yiyemiyorum..
Biliyorum ayrılırsak 1 haftaya yakın boğazımdan lokma geçmeyecek niye böyle oluyorum..
Zaten kansızlık yüzünden başım çok dönüyor ilaç da içemiyorum bişey yemeyince midemi bulandırıyor...
Unutma beni'yi ve dadıyı izledim ama yatarak kalkamadım...
Birazdan yemek yiyeceğim zorlasamda kendimi...
Günlük yarın iyi haber alırsam seni gülücüklerle donatıcam söz veriyorumm..
Allahım sen dualarımı kabul et:Saruboceq:

Günlük pek iyi değilim sana bolca kötü haberim tek iyi haberim var
Babam çok hasta günlük pazartesi bursada hastahaneye yattı
Dr.lar çok ciddi durumu,herşeye hazırlıklı olun diyorlar
Ah günlük ahh doyamadan gidecek galiba babacığımm
Rabbim büyüktür..Herşey bizim için dimi?
Aşkta sonuna geldik galiba
Bütünn ama bütünn yalanları günyüzüne çıktıı
istemiyorum onuuu annesine tel.açtm bugün
Oğlunuz lütfen peşimi bıraksın diye
Bana diyor ki senin bu hırçınlığın daha da beni sana bağlıyorr
manyak yaww
Ve artık sevindirici haberime geleyimm
Pazartesi işe başlıyorum günnlükk çok güzel demii?
Ben de öyle düşünüyorum çok şükür buldumm
Rabbim tüm işsiz ark.larıma hayırlı iş kapıları açarr
aa bi tane daha güzel haberim var
pazartesi itibariyle tesettüre girdim
Bu günlük bu kadar yeterr
İnş.Daha güzel haberlerle geri dönerimm
Öptümosss

Son düzenleme:
slm günlük

buğün çok ilğinç bir olay yaşadım şaşırdım kaldım
o süper mükemmel gibi gözüken aile yavaş yavaş
açık vermeye başladı
hemde ben birşey yapmadan

hadi bakalım daha neler görecez.

off günlük yeter artık ya, herkes birbirine senin sayfalarından gönderme yapmasın..ne diyeceklerse, kime diyeceklerse; dolandırmadan , direkt söyleyiversinler bii zahmet...olmaz mı ?

Günlük mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

Tam giderayak olacak iş mi? Pazartesi yola çıkacağız, yorgan döşek yatıyorum ya. mafoldumbenmafoldumben
Bir üşütmüşüm sorma. Bugün zorla sınava gittim. soruları masaya kafamı koydum öyle çözdüm zaten ne yaptığımı bile hatırlamıyorumç mafoldumbenmafoldumben
Nolur gidene kadar toparlanayım ya.

Pazartesi memleket yoluna çıkıyoruz, biliyorsun geçen sene bu zamanlar ailemizin parçalanmasına çok az günlerin kaldığını bilmiyorduk... O kara gün yaklaşıyor işte yine... Ben 2. kez ölecekmişim gibi hissediyorum kendimi... Babamın toprağını koklamaya gidiyoruz... Şuraya hissettiklerimi yazmaya çalışsam sayfalar yetmez... O yüzden uzatmayacağım tek bildiğim ölümün acısı başka hiç bir şey...

mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

Kış kara yüzünü gösterdi dicem ama her yer bembeyaz... :)
Acayip kar yağıyor tipi gibi ...
Onu geçtim çok soğuk gece -10 lardayız....
Yazık bu kışta evsiz olanlara allah kolaylık versin...
Bu hafta sonu dersane yok hava koşullarından dolayı...
Açıkçası işime geldi dersanenin olmaması...
Bu soğukta dışarı çıkmak o kadar kötü ki...
Herşey bildiğin gibi işte...

Hayatım sen gelmeden uyuyamayacağım sanırım...Yollar kar tutmuş..ınşallah kazasız belasız bir yolculuk olur meleklerimin babası............:Saruboceq:

günlük :
bugun eve dönüş günü..
kendi evime kendi odama kendi yastıgıma..
umarım yolda kar yüzünden bi sorun yasamayız..
insllh hersey güzel olur :Saruboceq:

Bugün ne uyudum ben ya ama aldım uykumu ohhzemuszemus kalktım annem de kalktı hadi dedik yemek yapalım makarna böreğini hiç yapmamıştım daha önce onu yapayım anne onu da öğreneyim dedim onu yaptım ilk deneme olmasına rağmen gayet güzeldişakkıdı kanka açtırmış neti bi konuştuk bi konuştukk.. Daha dün görüştük ama msn farklı oluyokaydirigubbakcemile2 Hala mekan için isim düşünüyom sinir oldum ama ben ya İsim yetmedeği gibi dekorasyonlara da bakıyorum:çok üzgünüm: Dilerim ki en kısa zamanda istediklerim olcak.. Aşkımı özledim ben ama yrn bişi çıkmazsa görüşcez:asigim: Neyse ben biraz daha araştırma yapayım boş durmayayım. Ama sen de bi ism öner bana bi kıyak geç olmuyo böyle:1closedeyes:

Yilin ilk sanssizligiyla karsi karsiyayim
Hadi bakalim, iyi basladik..
Hersey b.ktan, bari dersler iyi olsaydi be..
Tövbe ha$a, isyan etmiyorum ama biktim her kötü i$te bi hayir aramaktan..
Allah´ im duy sesimi,bana senden baskasi faydasiz.. :Saruboceq:

off günlükk off.. hiç böyle dertli olmadım patlamadım şimdiye kadar.

insanın ailesiyle eşiyle sorunu olmasa da canı yanabilirmiş.içi yanabilirmiş...
üzülürmüş. bir şarkı bile hüngür hüngür ağlatmya yetebilirmiş. içine attıkları depreşir patlarmış insan olmak zormuş.
çözümü olsa bile birşeylerin anlatıp düzeltemek eylem gerektirse bile eyleme geçememek herkes seni anlasada sen anlaması gereken kişiye anltamamk ne zormuş.
hiç birşey dört dörtlük olmuyor ailen eşin dört dörtlükde olsa hayat olmadıktan sonra çevresel etkenler mutsz etmeye mahkum edebiliyomuş.
bazen gisdesin gelir bazen ölesin öldüresin gelir ama yapamasın. korktuğundan mı belki de hayır ama gerekmediğinden... boğuluyorum... eriyip gidiyorum. unut beni hayat.
bazen açıklamadan anlatmak gerek bazen susmak gerektiğinde taşmak. çok karışığım çok...

gut morning bebişim ben geldim...
dondum geberdim Allah evi barkı yakacağı olmayanlara yardım etsin...

eşim ameliyat oldu evde yatıyo günnüküm çok şükür durumu iyi ama aklım onda...
ben de çalışmaya başladım malum...
hadi sonra görüşürünk günnük si yu

Günaydın günnüküm :sinifsinif:
çok fenayım ne nefes alabiliyorum ne yutkunabiliyorum
kaptım şifayı sonunda ama olacağı buydu başka bir şey beklemiyordum ki burada
sabah bir uyandım hemen yatak odasının camına koştum
veee tam tahmin ettiğim gibiydi
"her yerde kar var kalbim senin bu gece" diye diye yatağa geri döndüm sırnaştım sevgilime aklinialirimsmile
neyyyse kalktık giyindik düştük yollara
bizim orası resmen kartpostal gibiydi, görmen lazım
leptapcım canım kapı komşum sen çek resmi benim yerime
nasılsa manzaramız aynı :jeyyar: Şeniz

bütün ağaçlar bembeyaz olmuş aynı Uludağ gibi keşke resmini çekseydim diye hayıflandım bindim arabaya boshayallersmile
çok çetin yollardan geçtik günnük çoook sonunda işe geldim ama kimsecikler yokkk
yine dün ki gibi giyindim iki kat kazak, pufidik yeleğim üzerimde daha da kalın bir kabanım, elimde eldivenlerim, kulaklarımda yün bantım, iki kat çorap, kalın pantolonum ve içinde yün taytım, ne kadar çekici de mi aklinialirimsmile biliyorum zemuszemus
hoff soğuktan beynimde donacak yakında, kimse ne bu halin demiyor ya mafoldumben
keşke eve git deseler, hem üşüyorum hem kendimi hiç iyi hissetmiyorum boshayallersmile

pek muhterem gunlukk

senı unuttugumu sanma sakınn bak geldım ıstee yogun bır fınal haftasından sonraa karsındayımm.ohh o kadar rahatım kı bu gece cok guzel uyumusum.fınallerım cok guzel gectı sekerımmzemuszemusıns bekledıgım notları alırım.
kız gunluk bu ne soguk ben bhıc hawanın bukadar soguk oldugunu gormemıstım.:sinifsinif:
ben ewın ıcınde bıle donuorum ya sokaktakıler ne yapsın allah yardım etsın yarabbmm:Saruboceq: odamı degıstırcektım nılıosun ama bu sogukta hıc elım ayagım kalkmıor ınan bıraz hawalar duzelsın ole baslıcamm.
askımlada aram allaha sukur cok ıı uzun suredır bır problem yokk:1hug:ara sıra ben kızıp hırcınlasıorum amaalsanaalsanasmilegonlumu alıor.sımdılık anlatcaklarım bu kadar.
gorusmek uzereee hııı kenanın fılmı cıktı dun belkı gozumu karartır sınemaya gıderım bugunnmafoldumben

Yaz ne zaman gelecek günlük mafoldumben

:icecream: hihoyyyt :icecream:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…