Popüler Konu Sevgili günlük...

sevgili günlük bu pasaklı garısı bugün de mi çalışıyo sabahtan beri nöbette baksana

Günnük çok heyecanlıyım nedense kıpır kıpırım neden ki :uhm:
Pazartesi ne olur sence eyvahedigeldismile

Selam günlüğüm,
Artık daha çok inanmaya başladım kadere alınyazısına biliyormusun. Çünkü bu aralar o kadar ilginç şeyler oluyorki ardı ardına, anlatmak çok güç gerçekten...

gunnuk sanırım eşim bu kez benı sadece duymadı...
konuştuklarımı dınledıde ayrıca....
bakalım ....
hakkımdan hayırlısı olsun...
sanırım bu kez benı hepsı anlayacak..
ama eşim bir kenara alıp digerleri ne "geçmiş ola" diyorm...
varlıgınız yoklugunuz önemlı değil artık.....

günlük boshayallersmile
3 gündür sancım var gene gece yatırmıyo :1no2:
dün azdı bugünde az sancım cok şükür :Saruboceq:
bakalım pazartesi doktor ne dicek CADIARZU
Allahım şifa versin inş bitsin artık bu sancılar :1closedeyes:
inş güzel haberlerle gelirim sana yerimseniben
hadi şimdilik hoşçakal vereliniortak

günlük, bundan sonra derdimi skıntımı alıp sana gelmeye karar verdim, umarım beni geri çevirmezsin.
ah günlük ah zorluklardan kaçmaya çalıştıkça geçtiğim her yol bana daha da çok acı veriyor.
yağmurdan kaçarken doluya tutulmak ne kadar mantıklı...
ah günlük ahh.

5 gunde toplam gulme sayım 5 defa ..
annemn saymış..
bazen keşke hıc buyumesek dıyorum..
bebeklere ozendım gunde 200 defa gulerler ..uykularında bıle tebessum ederler..
perşembe gunu sahte ımam sag olsun guldurdu benı..akşamında ıse arkadsıma anlatısımda..
cuma gunu enes soyunma kabınınde kılıtlı kalması ..
cumartesı kkdan sevgılı nnılufer..ve aylın ablacıma ımamı anlatısımda..
ve eskı gunluklerımı okudum bugun evden cıkmadımda..eskıden ne kadar mutluymusum ben..
neyse ben gıdıpde gardolaba gırem bı yarına kıyafet ayarlım..
bugun kactım herseyden ama yarın kacamıycam..
fatmayı cok ozledım pazartesı olsada onla konussam az..:)

pembiş...
öyle tatlı öyle tatlı ki...:asigim::asigim:
havuza gitti şimdi partiden arkadaşlarıyla...
izin almak için binbir takla attızemuszemus
iyice kendimi ağırdan satıyorum pembişlaelaelaelaelaelaelaelaelaelae
başıma gelebilecek en güzel şey bence
evraklarımda uzun uğraşlardan sonra tamamlandı..
şimdi sıra atanmaya geldi
levent beşiktaş ya da şişli adliyesi..
bakalım hangisi olucak...hangisi çıkıcak atamalardan
hayırlısı neyse o olsun pembiş
çok çok dua et sende olur muŞeniz
dedim ya bu sıralar kafam güzel dünya güzel herşey güzel aşkım güzel
ben güzelim çok güzel:asigim::asigim::asigim::asigim:

Bakıyorum bir çok kişi bunları yaşamış... Şimdi benim sıram...

Bugün hiç kendimden beklemediğim bir şey yaptım, çok utanıyorum ama yapmasaydım aklımı kaçıracağımı düşünüyordum....

Annem ve ablmala konuştum biraz meseleyi ikisi de yanımda oldu... Atlatırım di mi ? diye düşünüp duruyorum durmadan ....

gunluk gunluk gunluk
bugunum hergunum oldugu gibi guzel geçti
mutluyum mutluyuz :nazar: elhamdulillah

günlüğüm naber bende iyi şimdilik
bugün hem gezdim hem ev temizledim yoruldum
kardeleni yediricem şimdi sonrada uyuturum sonra naparım bilmiyom sempatiksalakcinni

merhaba günlüğüm bu sana ilk yazışim bana dünümü bugünümü sorarsan bomb........k herzamanki gibiyarınımın daha güzel olma ihtimali nedr nilmm rabbim hakkımda ne yazdıysa boynm kıldan ince ee mecburen tabiki 4 senedr evliyim ve bu süre zarfında anne olamadığim hergünm için isyanlardayım allahım af etsin bide üstüne üstlük tüpbebek tedavileri var tabi 3hayal kırıklığiyla gecen tedavilerden sonra tabiki doğal olarak depresyondayım şimdilik tek derdim evlat sahibi olamamak inşaallah anne olduğumda rabbim beter dertler vermez bi daha gerçi bende bu şans varken herşey olabilir neyse bu kadar iç sıkma yeter artık başka zaman içimi dökmek üzere bybilmiyorumkismile

gunluk..
kendi karmasamdan yorulup kendimi kadikoyun karmasina biraktim.. bisey dusunmden alisveris yapicam dedim.. donerken yol uzerinde kendimi aglarken buldum.. aklimda tek soru var artik ne hissediyorum?
onunla gecirdigin tum guzel gunleri dusununce yuzum guluyor.. ama sonra su kotu gunleri hatirladikca icime biseyler saplaniyor sanki..
icimden ne kirginligimi atabiliyorum ne de sevgimi.. ikisi beraber bu kadar guclu iken de hicbir yone tek bir adim dahi atamiyorum..
bir de bu karmasanin icinde iken karsima cikan yeni insanlar beni daha beter yoruyor.. adamin yuzundeki heycani neseyi gordukce kendime nalet edesim geliyor. o konuda da elimden bisey gelmiyor.. o da vazgecmiyor.. bugun bana sigara uzatirken elinin titredigini gordum, icime saplandi adamin heycani sanki..
kendime cok kizdim ama ne yapabilirim mesafeyi korumaktan baska....
kendimle birlikte kac kisiye yazik ediyorum ben gunlugum ya.. boyle oldukca daha da moralim bozuluyor yeminle..

Son düzenleme:
Bugün bir kez daha şükrettim Allahım'a
Gerçekten cok doğru yaşanan herşeyin bi sebebi varmış.ıyikide yaşamışım günlük...
Çok geç olmadan farkına varabilmişim..Pencereyi açıp rahatça içime çekebiliyorum havayı artık.Yorucu aynı zamanda sessiz bir gündü bugün ne garip..
Gün geçtikçe sessizliğimde kayboluşuma üzülüyorum.Neden eskisi gibi değilim..Sanırım bu ilaç beni çok etkiliyor..
O kadar yorgun hissediyorum ki kendimi anlam veremiyorum neyse son ayım sanırım yani en azından umut ediyorum...
Çember daralıyor az kaldı günlük..Umarım hayırlısıyla üstesinden gelirim bu işin....
Heycan mı yapıyorum ne...bilmiyorumkismile

merhaba pembe sayfa,
sana pek yazmam bilirsin
sebebi seni sevmediğimden değil
sadece söz uçar yazı kalır demişler bu yüzden dikkat ederim yazdıklarıma
etmek te lazım..
bilmeden anlamadan dinlemeden yargılanıyor ya insanlar sadece buna bi dur demek istedim
suizan hoş şey değil muhakkak ki sen bunu zaten çok iyi bilirsin niyetim sana bu yaşta bunları öğretmek değil
sadece hatırlatayım istedim geçmişin bikaç değerli hatırası adına..
kaldı mı sende o hatıralardan?
kabayım sabayım ama nankör değilim en azından şuan ki çabam daha fazla kirlenmemen adına
değerli kal öyle hatırlayayım ha?
neyse zaten anlamayacaksın beni yormayayım kendimi
iyi geceler ve hoşçakal..

hamileyim günlük 4 hafta 6 günlük hamileyim 7 aylık bi oğlum var eşim askere gidecek hemde 15 ay ne yapacağım ben hıı söle bakemm kafan allak bullak resmen

Uzun yillar aglamak bana yasakti,daha sonra aglamayi ogrendim,iyi de oldu..simdi ise aglamam sekil degistirdi..durup dururken gozlerimden sessiz yaslar iniyor....ama ben iyiyim, bu da guzelmis...

lanet olsun günlük :gitme:
bitanemin bütün psikolojisi bozuldu yeter artık
gireclim şu sınava sonucu ne olrsa olsun atlatmak istiyorum artık ohaoldumsmile
aklım kaldı onda şimgi gitti ben yarına kadar nasıl bekleyeceğim he söyle günlük bilmiyorumkismile

X