Popüler Konu Sevgili günlük...

Günlük can söyle tuti karısına güya kankam olur kendileri ama beni çok ihmal etmeye başladı:umursamaz:
İyiki bi manita buldu yani ayakları yere basmıyo :1closedeyes:
Aman o mutlu olsunda başka bişi istemem :Saruboceq:
Söle ona çok seviyorum Tutim i :asigim:

günlük uyusamda evlendiğim gün uyansam olur mu
yaşadıklarım ağır değil mi sencede
niye hakkım yok mutlu olmaya

selam günnükkk aklinialirimsmile
ben hastayım bl,yonn nuuu
ama bugün daha bi yiyim düzeldim biraz sanki
günlüküm biliyorsun ki zor günler geçirdim
şu aralar dera çalışmya devam ediyorum hazırlıklar son sğrat devam ediyo guclubacismile
bugün dersanedeydim günlük
çıkışta sevgilim beni sinemaya götürdü :kedi: boshayallersmile
biraz kafa dağıttık değişiklik oldu bize de zemuszemus opuyorumnanaktan
şimdi evdeyimm o da gitti günlük yarın dersanede görcem yine onu :lepi:
neyse ben şimdi çalışmaya devam eder
bayan1903 kaçarrrrr :eek:

Moralim sıfır günlük. :sinifsinif::sinifsinif:

5 yıldır görüşmediğim eski iş arkadaşıma ulaştım bir şekilde ve bugün buluştuk. Gördüğümde şok oldum. Akciğer Kanseriymiş 1 senedir, çok zayıflamış, eski halinden eser kalmamıştı. mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben
Çok iyi bir çocuktur, birlikte çalışırken bana çok destek olmuştu sağ olsun, umarım bu iyiliklerinin sonucunda Rabbim ona şifa verir, yardım et o hastalıktan kurtar Rabbim. :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
Çok canım sıkıldı onu öyle görünce.

Şimdi evdeyim öyle efkarlıyım ki, kankim yanımda olsa da boynuna sarılıp doya doya ağlasam keşke... mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

günlük üniversiteden can dostum te hataydan bana ders kitapları yolluyor dershane hocaları demiş arkadaşına yolla diye çok sevindim.
hiç bir şey için geç değil biliyorum
ama dershaneye gitmiyorum...
guclubacismileguclubacismileguclubacismile

Günler haftalar aylar yıllar boşa geçiyo onunla biliyorum ama olmuyo bitmiyo bu lanet olası ilişki artık cılkı çıktı sabrım saygım kalmadı
Onun yüzünden eğitimim yarıda kaldı ruh halimi saymıyorum
Mantığım bitir çek git diyo ama kalbime söz geçiremiyorum işte 4.5 yılı bir anda silip atamıyorum.mafoldumbenmafoldumben
Onsuzluğuda kabullenemem
Tlf edip Seni Çok Seviyorum desem herşey hallolur belki ama yok işte inat ediyorumm kırgınımm çünkü.Dün gecede teli kapamıştım sabah aramış kaç kez bağırıp çağırdı sustum biraz önce yine aradı bağırdı çağırdı sustum
Gitmek mi zor kalmak mı :nazar:
senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

selam gunnuk.....
canım çok sıkkın nedense bugunn...
sebebı yokk yada ben anlamıyorum...
hayırlısı ılee bı yarın akşam olsunn...
öncee evımee gıdecegım....
saatlerce suyun altından çıkmayıp duş alıcammm...
annem izin vermıyo burda suyun altında uzun kalayımm...
iyi degilmiş hamılelıkte ....
sıcak suu belı yumuşatırmış mış daa zaten rısklı bı hamılelık geçitiyomuşum ......
pazartesıye randevumu aldım gunnukk...
bebişimin pıt pıtlarını duyucam inşallah....
bu arada gunnuk içimde bı canavar var:) yıyıorum yıyorum doymuyorum yaaa...
napıcemm ben böleee...
100 kıloylaa dogumaa gıtcemm bu şekilde devamm ederse...
ama bebişimm acıkıyooo demekkı napımmm dayanamıyorummm...
nesee bıraz dolanımm ben gunnuşş hadıı görüşürük yıne ..
ıyı davran kendıne....

günlük söyler misin bana :umursamaz:
bir daha asla kimseyi kendim gibi sanmayayım
kimseye gerekenden fazla değer vermeyeyim...
bukadar samimi olmak zorunda değilim biliyorsun sende..
lütfen pembiş hatırlat bunu bana lütfennnnnnnnnnnnnnnnnn
lütfen hatırlamazsam da kafama vur tamam mıalsanaalsanasmilealsanaalsanasmilealsanaalsanasmile

Nedir bu erkeklerden cektigimiz? Onlarla da ,onlarsiz da olmuyor...:eek:ohaoldumsmile

Moralim sıfır günlük. :sinifsinif::sinifsinif:

5 yıldır görüşmediğim eski iş arkadaşıma ulaştım bir şekilde ve bugün buluştuk. Gördüğümde şok oldum. Akciğer Kanseriymiş 1 senedir, çok zayıflamış, eski halinden eser kalmamıştı. mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben
Çok iyi bir çocuktur, birlikte çalışırken bana çok destek olmuştu sağ olsun, umarım bu iyiliklerinin sonucunda Rabbim ona şifa verir, yardım et o hastalıktan kurtar Rabbim. :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
Çok canım sıkıldı onu öyle görünce.

Şimdi evdeyim öyle efkarlıyım ki, kankim yanımda olsa da boynuna sarılıp doya doya ağlasam keşke... mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

kankin kurban olsun sana:eek::eek:
canım kardeşim benim...:asigim::asigim:

pembiş
üst kattaki çocuga dalmama az kaldı :mymeka: sabah akşam onun son ses kıro kıro şarkıları dinlemek mi zorundayım ...şu an gene son ses açmış durumda ya sabır diyorum

günlük,
phoibe gelemedi. rahatsızlandı.canım arkadaşımın bütün gün midesi bulandı.
ilaçlarda fayda etmedi.erkenden yattı şimdi.
geçmiş olsun tatlım.
artık haftaya yaparız.
sen iyileşte önemli olan o......

Yine evde geçirilen günlerden biri...

Şarabım da yanımda, aklımda sevdalım, yalnızım Günlük.

Çok mutluyum ama...

Zaman geçiyor, sevgilimle kavuşacağımız ve hiç ayrılmayacağımız günler yaklaşıyor...

selam gunlugum
benı cok ozledın dımı kız ...
ayyy gunluk odamı degıstırdım bı mutluyum kı sormaaa cok hos olduu bıkac eksıgım war okulla zor oluo tamamlamak ama yawas yawas yapıorum sempatiksalakcinni
onun harıcınde allahım bozmasın askımla cok mutluyuz hergunumuz dıgerınden daha guzel gecıo.bugun kurstaydıkk cıkısta gezdık tawla oynadık ben yendımm:dance:
askımla tawla oynamayı cok sewıyorum yaa.cok zewklı oluyo gercekteen.
buarada bıse farkettım uzun zamandan berı spor yapmıorum ııce aldım basımı gıdıorum gıbıme gelıo dısardan gorenler her ne kadar kılo al desedee ben formumu korumak zorundaım kımsecıkler kusura bakmasınn:1closedeyes:bugun aktara bı ugradık bısuru ot aldım hafta ıcı yemeye baslıcamm guclubacismile dun kendıme ıkı tane bıkını aldım yaz geldı sandım hemen fazla olan uc kılomu wermeye karar werdım hıhhh.
pazartesı gunude okuldan en yakın arkadasımın dogum gunu onada hedıye aldıkk...
ayy cekırge gıbı konudan konuya zıpladım farkındayımgamyoncuiremsu
amaa ayda bı gelırsem bole oluo sekerım napımm.hadı senı gorusmek uzereee.
askımı cccccokkk sevıyorum cok cok bol bol opuyorummmmmm:asigim:
aa bu arada kuzenım we dayım bugun askerden geldıı gozumuz aydın....

yorucu ve soğuk bir günün ardından...şükür bu günü de atlattım diyebiliyorum günlük...
sabah koşturmacalarla işlerimi hallettim öğleden sonra deneme sınavım akşamda dersim
vardı kursdaakannehir ..evde yeni oturabildim daha...ama çamaşır makinem sıkmaya geçti
beyazlar asılcak daha :umursamaz:
yarın gene sınav hemde zorlu yorucu bir gün...
bu aralar böyleyim nereye yetişeceğimi bilmiyorum...Allah yardımcımız olsun.

sevgili gunluk
bir maceranin daha sonuna geldim.. kazanamadim ama biliyo musun pek de umursamadim..
giyinmek suslenmek eglenmek ve aldigim yemek teklifleri icin bile degerdi.
kendimi su son 4 gundur prenses gibi hissettim..
etrafimfa pervane olan yakisikli cocuklar (hakkten hepsi de harikaydi yahu)
sahne isik kalabalik..
inan cocuklar kadar mutluydum..
gercekten kendimi cok begendim kendimle de cok ovundum..
geri kalan bussuru sey ise umrumda degil.. herkes sectiginden mesul..
herkes sectikleri ile yasiyor iste bugun bir kere daha anladim..
yarin film gunu olsun benim icin ayaklarimi uzatip dinlenmek istiyorum artik 1 haftadir eve o kdr gec geliyorum ki bizimkilerin genisligine hayran kaldim cidden :)))

ve bugunun sarkisi da bu olsun:

``....
ne olursa olsun
sen benim tek hayalim
içimde kor atessin

kim olursa olsun
yalnız seni bekledim
unutmadım sevdim

hayat yoluna koysun
yıktığı her hayali
kırılan her yüreği

düşler bizim olsun
yangınların izini
asklar siler sevdiğim
...``

Çok yorgunum günlük. Sabah uyandım pardon sabah dememeliyim öğleden sonra uyandım=) hazırlanıp aşkıma gittim hasta olmuş kıyamam ben onaa. Havada nasıl soğuktu var ya anlatamam rüzgara karşı zor durduk=) neysem eve geldim yemek yaptım yemekten sonra alışverişe gittik daha yeni geldik off ayaklarım ağrıyo yaa bugün kılımı kıpırdatmıcam hiç bişi yapmak istemiyo cnm yrn da temizlik yaparım diye düşünmüştüm kendimi iyi hissedersem yrn temizlik yapıcam. Dışarda da yağmur yağıyo off çok seviyorum yağmuru kahvemi alıp balkona çıkıp keyif yapasım var:nazar:

günlüğüm canım dert ortağım
kaç gündür yazmamaısım sana demi çok moralim bozuk şuan aşkımla kavga ettik ya çok kıskanıyo beni bende evlenincede mi böle olucan dedim kızdı kapattı kamerayı yattı tamam kıskansın ama onun kardeşi benden süslü geziyo neden böle yapıyo anlamıyorum :KK43: neyse ya sıkmıcam dha fazla canımı yarın düzelir nasılsa ii geceler günlük nyarın anlatırım sana barısıdığımızı

X