Popüler Konu Sevgili günlük...

Tek kelimeyle berbatımsempatiksalakcinni
bıraktım kendimi hiçbişey umrumda değil yaşıyorum öylesine..............
:umursamaz:

hergun ayni..degisen bisey yok..kar yagisinin tekrar baslamasi disinda.henuz yaz gelmesin yahu ben bi kilo vereyimm:))yine bu haftam berbat gececek..isini rusvetsiz yapmayan seven gereksiz kisiler yuzunden.hayirlisi olsun.ne diyim..

Sevgili günnüküüüm sempatiksalakcinni
Beynim sulandı kitap önümde açık iki satır okuyorum ara veriyorum ya telefon ya gelen giden bi türlü rahat vermediler
Bende kafamı pcye bi çeviriyorum kitabı unutup gidiyorum
Nolcak böyle bilmiyorum, bu sene bu okulu bitirmem lazım artık ama nasıl :uhm:

Çok mutluyum babişkom geldi sonunda, bu akşam hep beraber yemek yiiices
1 ay diye gitti göreve ama daha fazla kaldı, ösledik babişkomu
hihoyyyt :sm_cool: hihoyyyt :sm_cool: hihoyyyt :sm_cool: hihoyyyt :asigim:

ışler yoğun, ders çalışmam lazım, yoksa buradan kurtulamam ama anlamıyorum okuduğumdan hiç bişi
keşke beni çalıştıracak birileri olsaydı yada kursa yazılsaydım
ara sınavlardan sonra yazılacağım ama kesin yoksa bu sınıf bitmez akannehir

Geldi Günlük geldi...hihoyyyt

Çok mutlu etti beni canımıniçi sevgilim!:asigim:

Anneme geçmiş olsun demek için üşenmedi geldi sevdalım...:asigim:
Ben de ona tıkabasa mantı yedirdim heheh yolda uyusun bari...:roflol:

Annem de iyileşti sayılır, herşey düzeliyor sanki günlük...:nazar:

Beni yalnız bırakmayan, mesajlarıyla, dualarıyla hep yanımda olduklarını hissettiğim tüm dostlarıma öpücükler...Hepinizi çok seviyorum!
olumunekankayizsmile opuyorumnanaktan

Hg dim Günnük nbrsiin
Valla beni sorma herbi yerim arıo resmen
dün kadın aldım eve camlar,kapılar,yerler,fayanslar,perdeler...
gerçi ben az bi iş yaptım gerisini kadın yaptı ama
perdeler beni mahvetti bütün perdeleri yıka as akannehir
kollarım o yüsden arıo kesin...
eşimde dün bi geldi o da yorgun perişan olmuş
dedim iki iki yorgun erkenden uyuyalım öle de yaptık..
bugün biraz daa eim çok şükür.
yarın kusencime gidicem kuaföre gidicem
ee malum çarşamba doum günüm :lepi:
bakalım kocecim ne alcak bu sefer nedense çok merak ediorum
istediğim bişiler mi var nee :jeyyar:
ayhh hade ben kaçtım günnük paiiii zemuszemus

ilk adımı atmamız yakındır günlük
dilerim güzel bir yolun başlangıcı olur
artık mutluluktan dökülsün yaşlarım ne olur

selam günnüş keyfim yerinde sayılır merak ettiğim tek konu salı onu görcek miyim bi de ne zaman atancgm...meb her şeyi arapsaçına çevirdi ya aşkolsun

yarın yeni bir başlangıç olacak benim pek sevgili günlüğümolumunekankayizsmile
bana şans dile olur mu.tüm pozitif enerjiler çekirge çürüsü gibi etrafıma üşüşsün,
yüzüm hiç düşmesin, ışığımla aydınlatayım etrafımı.olmaz mıyerimseniben

sevgili günlük bugün keşfettim seni.artık sana yazarım bebek hasretimi.hem sen bana herkesin dediği gibi sen daha önce hamile kaldın, kafana takıyorsunda ondan olmuyor demezsin.demezsin dimi?uğurlu gel bana emi..

Ne hissettiğimi bilmiyorum günlükfisfisfis içim bi değişik neden bilmiyorum ama sıkıcı bi gün tad alamıyorum bugün:nazar: Şu an tek başıma ıssız bi adada olmak isterdim.. Kimse olmasın kimse... Kafa dinlemek istiyorum sessiz sakin bi ortam istiyorum düşünüp kafa patlatmak istemiyorum içmek sarhoş olmak istiyorum herşeyi unutmak... Ağlamk istiyorum deli gibi ağlamak.. Kimseyi düşünmeden istediğim herşeyi söylemek istiyorum.. Yoruldum glb günlük.. Yaşadıklarım ağır mı geliyo dersin... Bilmiyorum günlük bilmiyorum tek bildiğim bugün kendimi iyi hissetmiyorum:nazar: En iyisi gidip yatayım yatağım da sessiz sessiz ağlarım belki öyle rahatlarım...

sevgili günlük bende geldimm a.s. bugün okulu kırdım ve bütün günn evde boş boş oturdumm:dilcikar:aynı şeylerden çok sıkıldım artık okul uzadı da uzadı bitmek bilmiyo her şey üstüme geliyo sanki kendimi çok yorgun hissediyorum bu ara off off

merhaba günlük... eski günlerdeki gibi sabaha karşı yazmalarımdan:)

baya zaman oldu sana yazmayalı,bu aralar yazmayı da düşünmüyordum aslına bakarsan ama tek bir mesaj fikrimi değiştirdi.
kızını benimle özdeşleştiren bir anne, "seni izliyordum; neden artık yazmıyorsun?" yazmış bana...

ben de dönüş yapayım dedim... en azından bi göstereyim kendimi:)

günlük hayatımda pek bir değişiklik yok, biliyorsun bayadır yok...
yeni işimi de biliyorsun, pek severek yapıyordum ve yeni bir kanalla anlaşmıştım.
ancak o dönem ufak bir sakatlık geçirdim, ayak bileğim gitti.
işyeri ile pek bir problem yaşamadık, bileğim geçince başlarım dedim.
doğrusunu söylemek gerekirse bileğim bir haftadır falan eskisinden daha iyi, alışverişe falan çıktım hatta spor bile yaptım.
ama hazır iznim varken biraz daha yatayım dedim:)

güzel olacak günlük, güzel bir kanalda başlıyorum.

eski sevgilimden pek bi haber yok, dolanıp duruyor bir ABD, bir Afganistan... bazen seyrediyorum onu da tv'de. ama seyretmediğim günler de oluyor artık..

annemle aramı soracak olursan berbat...
benim telefonum bozulmuştu geçenlerde.
beni seven bir adam vardı, msnden yazdı; görüşmek istemiyorum dedim.
cebimi aramış, ulaşamamış falan derken arkadaşlardan annemin cebini bulmuş.
gece ikide annemi arayıp," size bişi açıklamak istiyorum kızınızla ilgili. " demiş. annem tabi korkmuş, ne dicek sapık mıdır in midir cin midir diye...
neyse işte herif , "seviyorum kızınızı" falan demiş.
annem de "bana düşmez beni ilgilendirmez princess'la konuşun"demiş, kapatmışlar.

o gün annem işte "ne işler karıştıyorsun, insanların canını yakmaktan bıkmadın mı?" dedi bana,bağırdı hatta; çok ağır tartıştık. ağır kelimeler kullandık. üç gündür konuşmuyoruz.

günlük dua et, secret yap. bişiler yap ama.. ortalamanın üzerine çıksın hayatım. bildim bileli sürünüyorum ya.

eeehhh yeter beee!! bicak gibi kesildi, bicak yarasi gibi cabuk sogudum bir anda. cok soyledim gunluk, dinletemedim, yapma dedim ben haksiz oldum, etme dedim suclandim, defalarca suclandim...ne anlayissizligim kaldi ne sacmalamam. ama sogudum gunluk, savasmaktan, olmadigim biri gibi davranmaktan biktim. artik ne alttan almalar, ne kusmeler bozusmalar..umrumda degil, benden bu kadar!

günnük günaydın,
halam sona erdiğine göre ara verdiğimiz çalışmalara devam edebilirik artık eheheheuaklinialirimsmile öhöm neyse...günnük her tarafımdan torun istekleri yağıyo resmen son günlerde...hayırlısı bakalım...
yaooo bekarlık zamanlarımda tam 10 yıl Metallicanın konsere gelmesini bekledim...2008 dekine zar zor gittim; şimdi evli kadın olduk adamlar 2 yıl sonra yine geliyolar bu yaz çıldırıciiiimmmakannehir artık gideceklere iyi eğlenceler ne diyim benim yerime de tepinsinler...
bende durumlar büle bebişim hadi si yu

günlük naber,
bugün phoibe geliyor bana.
oyy.
yine çok eğleneceğiz bu hafta sonu .
yarında dışarda, brunch sonrada akdenizin masmavi denizine karşın bira ve sohbet sohbet.umarım hava bozmaz. böyle olursa yaşadık.
açık havada otururuz miss gibi akdeniz havasında.

merhaba günlükk
bu sana ilk yazışım. maddi sıkıntılarım kandilde babaannemin ani vefatı ve kayınvalide adayımın annemle artık tanışmak istemesi dışında bi sıkıntım yon çok şükür. Birde tabi en önemlisi asker yolu bekliyorum...
ama şanslıyım çok şükür askerim benimle aynı şehirde hatta dün evcile çıkmış bugün evde inşallah görebilirim onu çoooook özledim ama malum evden her kafama estiğinde çıkamıyorum napalım kaderde varsa gül cemalini görmek hayır dermiyim hiçç neyse şuan işyerindeyim fazla uzatmayım ama seni sevdim tekrar yazarım....olumunekankayizsmile

nişanlımla kavga edince anladım, bir başıma kaldım galiba. sıkılsam ağlasam ne gidebileceğim bir dostum nede bana gelicek birileri var.neşemi hüznümü mutluluğumu kendi başıma yaşamaya mahkummuyum acaba! sosyal bir ortam nasıl olur ne sohbet edilir artık ondan bile bi haber gibiyim.birbirine sarılmış iki arkadaş görsem kafamı çeviriyorum artık.bu halimede gülüyorum madem kendimin dostuyum kendi kendimi teselli etmemde gerek.

benimde arkadaşlarım vardı ama hepsi beni bir bir bıraktı.kendimden öyle eminimki hiçbir kimse hakkında kötü düşünmem bir kötülüğünü görmediğim sürece... dedikoduda yapmam,hatta çok önem veririm arkadaşlarıma. bence sorun benim sırf kontörüm olmadığı için arayamam ama msjımı hep atmışımdır karşılık alamayıncada elimi mecburen kestim.hal hatır sormadım die olsa ama benimde halimi hatrımı soran olmadı,hep ben adım attım şimdi adımlarımı durdurunca yalnız kaldığımı anladım.
nişanlımda birbuçuk sene sonra ilk defa kırgın olduğumu bariz farketmesi gerekirken farketmeden oyununa devam edip ii geceler deyip uğurladı ve ilk kez ona karşı kırgın olarak uyudum. ve düşümdümde oda gitse hiçbir Allahın kulu gelip kapımı teselli için çalmıcak.hatta kimsenin gittiğinden haberi bile olmaz.

anladımki kimse bana muhtaç değil,ben birilerinin dostluğuna muhtaçtım hemde çoook ama anlatamadım bunu onlara.zaman denen ilaçtan almaya başlamalıyım artık

Günnüş naber nannn aklinialirimsmile
Çok üşüyomm kime dediysem geliym ısıtim dedi senden de bu karşılığı bekliyorum:p
İşteyim mesaimin bitmesine son 45 dk kaldı tabi patronum son dk.golü atmazsa zaar.
İlk haftasonumda böyle bşi yapmaz umarım zaten donuyomm
Kankim napıo acep görüyorsa sölimde yarın angara da grev varmış minübüs otobüsçüler yapcekmişşş
Duy ben eyyy kankaa yarın dışarı mışarı çkmaa
Sosyal msjımıızıda verdikten sonra bugün spora yazılazamm ay işten sonra çk yorgun dönüyorum ev'e sporla dinçleşirim inş...
Neyse şimdilik bu kaa..
HAdi çaççawws.

X