Popüler Konu Sevgili günlük...

sıkıldım insanlardan günlük sahte gülüşlerden sahte kimliklerden ne biçim dünyada yaşıyoz günlük yaaa herkes birbirinin açığını bulmaya ne kadar meraklı olmuş

geçmedi geçmiyor
yaralar kapanmadan diğeri açılıyor
gel şimdi bunu iyleştir
bunu unut
unutabilirsen...............

Mutsuzum günlük :sinifsinif:
Hemde çok, ne yapacağımı nasıl davranacağımı bilmiyorum,,,
Bazı konularda çıkış yolu bulamıyorum...
Derdimi kimseye anlatamıyorum...:sinifsinif:

Heyyyt beeee sııfırr kilometreeeee Günlüğümmmmm naberrrrrrrrr opuyorumnanaktan ayol varya nevarsa kazen abide var vallhi ohhh tertemizzz sıfırmı sıfırrrrr diğer taraf laçkalaşmış karışmıştı çünküüü...
Hem o tarafda biliyoosun kötü anılarım vardııı amaa şimdiiiii harbidenn çok çok güzel şeyler oluyor ama merak etme kaptırmıyorum kendimiii kaydirigubbakcemile3

Seke Seke Seksek Oyununda Rekora Koşuyorumm, Bide Değneklerim Olmasaa Tam olcakk.. Ama Artık Yata Yata Belim Ağrıdı Birde Şu sol Bacağım iyice Ağırlaştıı Alçıdan yaa :gitme: Neyseee Herşey 4 şubat içinnn Doktorum ve Asistanlarını Görücemmm Ahh Samatyaa Ahhhh o 6 Asistan Mümkünse 4 Şubattada Samatyada Acil Katında Alçı Odasında Olsunlar kaydirigubbakcemile3zemuszemus Geçermi bee 4 şubata kadar Yatarak akannehir 4 Şubatta Alçım Alınsınnn Yaa çok Ağırlaşmaya Başladı Sol Ayağım Mümkünse Alçımı Yapan Ve Bacağıma Nazikçe Yerleştiren o 6 Asistan 4 şubattada Alçımı Çıkarsınlar Hımmm Çıkarmayadabilirler Yeterki Onlar Kontrol Etsinler Razıyım Ahhh Samatyaa Ahhh :kedi:

Sanırım Rekorlar kitabına ben girebilirimm çünkü odadan odaya geçerken ayağında terlik bile yokken sol ayak tarak kemiğini çatlatan ilk türk benimdir herhalde sol ayağımdaki kemiklerin çıtırtılarını hissettim resmen Gurur duyuyorum kendimleee kaydirigubbakcemile3 ama yok yokk aslının nazarı değdiiii kaydirigubbakcemile3 onu yolcu ettim eve çıktım odadan odaya geçerken ayağım birden döndü önce burkuldu sandım ben ve babam kemiğin çıtırtılarını duyunca şok oldu kaptığı gibi kucağına geldi aldı beni odaya götürdü, sağolsun annem sıcak su ve bengay sürerek ayağımı bandajladık ama sabah ağrısına ve şişliğine dayanamayınca direk acile gittik ve öğrendikki çatlamış canım ayağımmmm bilmiyorumkismile 4 şubata kadar yatıcam işteeee eee aslı bidaha gelir artık geçmiş olsunaa alsanaalsanasmile

Ama varyaa bu hastalık bayağ iyi geldii anaaam bi ilgi bi ilgii sorma gitsinn önce şu meşhur 2 kişi geldi geçmiş olsuna hani aslı ve emine sizin bildiğiniz kişiler varyaa işte onlar geldii ayy çok güzel geçti yaaa annemede gösterdim ama biri arnavut adetleri ağırmış falanmış filanmış fişman işta ohaoldumsmile Neyse bu arada üniversiteden bi arkadaşımla msn'de konuşurken bana birden ufuğu sordu bende o iş bitti diyince hem üzüldüm hem sevindim dedi, hayırdır dedim faceede arkadaş listemde seni gören çok yakın bi arkadaşım beğenmiş tanışmak istiyor senle dedi böylee kaldımmm :bbo: faceeden görücü çıktı yaniiii kaydirigubbakcemile3 beyimizin adı engin ve müdürmüşş eee dedim ama ben sakatımm sakata bakmaz oo ben sahalardan 3 hafta uzağım dedim kaydirigubbakcemile3 neyse msn'e geldi davet etti arkadaşım ve sohbet ettik sohbet koyulaşıncada msn'imi eklemek istedii ee ekle bari dedimmmm ve konuşuyoruzz msn üzerinden yakında msn üzerinden çıkma teklifi ve istemede olurrrr :roflol: ayy varyaaa yaniii bu hastalık kısmetleri beraberinde getirdii yatmak iyiymişşş prenses modundayımm yemek bile yatağıma geliyoo ben sadece lavobaya kalkıyorummm iyimiş böyle yaaa sositososito Ulennn bi geçmiş olsun demedin dinleyip dinleyip duruyosun sendeee ne bakıyonn bak hala demiyosun geçmiş olsun diyeeeee
Hehhhh biri geldi bak msn'e iyi insan lafın üstüne gelirmişşşş neyse biz sohbete dalalımm bariii 3 aday var bakalım hangisinde karar versem acepppp :kedi:

Hadiii şekerimm bol bol görüşürüz artıkınnnn Öpüyorum seni aslımı ve eminemiiii
çauuuv baş baaaaşşşşş

Dur gitmeden şuan son ses dinlediğimmm şarkıyı bas bas bağırarak söylim sanaaaa, enginde dinliyomuşşş durrrrr hadi beraber dinleyelimmmmmmdelikafadulden

Gittiğin uzun uzun uzun yollar
Seni geri getirmesini de bilsin o zaman

Halim, tavrım, vaziyetim ortada
Yerdeyim, düştüm, kaldır o zaman
Bi an gel, dön gel, hep gel
Tövbeleri bozup gel
Ya da kal orda
Ben sana geleyim o zaman
Çekip sağa inmesini de bilirim icabında
Sen olacağına bak

Sen haklı çık da didişmelerden
Gocunmam, alkışlarım şak şak
Hiçbir aşk dönmesini de bilirim icabında
Sen olacağına bak
Sabahlar olmaz sevişmelerden
Gönlünü alıveririm şipşak
Gittiğin uzun uzun uzun yollar
Seni geri getirmesini de bilsin o zaman
Halim, tavrım, vaziyetim ortada

Yerdeyim, düştüm, kaldır o zaman
Bi an gel, dön gel, hep gel
Tövbeleri bozup gel
Ya da kal orda
Ben sana geleyim o zaman
Say çocukluğuma
Say cahilliğime
İster haylazlığıma
İster aymazlığıma

Çekip sağa inmesini de bilirim icabında
Sen olacağına bak
Sen haklı çık da didişmelerden
Gocunmam, alkışlarım şak şak
Hiçbir aşk dönmesini de bilirim icabında
Sen olacağına bak
Sabahlar olmaz sevişmelerden
Gönlünü alıveririm şipşak:jeyyar::jeyyar:delikafaduldensositososito

Sevgili Günlük;

Bu aralar iyi değilim.Canım çok sıkılıyor.Neden herşey anlamsız....

insan başkalarının mutluluguyla üzülebiliyormuş demek
herkes herşeyi bu kadar kolay elde ederken
neden benim için herşey bu kadar imkansız olmak durumunda ki

Günlük Bugün En çok ıstediğim şey oldu aslında Hastalandım ama karnım ağrıyor sanki tüm mecalim kesildimafoldumbenmafoldumben
Sözden önce Olayım diye bekliyordum çok şükür oldum ama yaw mafoldumbenmafoldumben
Bu arada Günlük Bu Kk bazen çok seviyorum bazen de sinir oluyorum.
Öyle işte kendini bilmez densiz çok ama yardımsever,şeker,abla,kardeşlerimde çokŞeniz
3 yalnış bi doğruyu götürür mantığı var ya bende tam tersi 3 doğru o kişinin yalnışını bende siliyor :lepi::lepi::lepi:
Öyle ışte Şafağımız 1+3 :asigim::asigim::Saruboceq:
Dün babamla tanıştı Hakan gayette güzeldi olumlu ve sıcaklardı bide Hakan çok saygılıydı
Bitaneem benim afferim ona
^3 gün sonra istemeye gelecekler kıyafetim herşeyim hazır Siyah ince simli çizgili kumaş üstüne yeşil-beyaz gömlek kaydirigubbakcemile3
Söz için Zaten hazır Allah'a Çok şükür.

Şenizılk başta aslı-secl-eccem arkadaşlarıma büyük kocaman bi teşekkür ederim Şeniz
ÖYle çok yardım ettiler ki bu 3 arkadaş bana herşeyimi sayelerinde hallettimŞeniz

Sonrasında tabi bitmedi cimcime-laydy-lavanta- ayrıca Teşekkür Ederim

leptap ne kadar da güzel demiş günlük... Bende çok sıkıldım sahte insanlardan!!!

Herkesi kendim gibi zannediyorum, en büyük zaafım bu sanırım...

merhaba günlük bende cumartesi akşam kafamı yanlışlıkla pencereye vurdum
o günden beridirde başım ağrıyor bugünde resimlerimi çektim kk ye koydum
ayrıca bizim topiğin kızları birer birer evleniyo yafff ne güzellll opuyorumnanaktan
anam darsısı başıma bütün ii dileklerimi yeni evlenecek olan tüm arkadaşlarıma
gönderiyorum bende allah nasip ederse 26 ya kadar evlenmeyi planlıyorummm
tabii 26 ya kadar evlendim evlendim yoksa evde kalırmışım babm dün akşam öle dedi bilmiyorumkismile
bugün fark ettimki bu yaz o kadar çok işim varki pehhhhhh araba alıcam ev tutucam tabii
bu arada ist.a gidip gelicem sanırım 8556 kez gidip gelirim kaydirigubbakcemile3 tabiii
bu arayabide tatilimi sıkıştırmak istiyorum ama bunların hepsini sadece 3 ay olan yaza nasıl sığdırıcam hiç bilmiorum ayrıca kk yide bizim kızlarıda hepsini seviyorum ve şimdilik kojaman öpüyorum Şeniz

nbr pembiş..delikafadulden
ben iyi sayılırım bu sıralar...
direksiyon dersinden geldim şimdi..
bugün daha rahat kullandım arabayı..
çok güzel bir duygu günlükcan araba kullanmak
darısı senin başına...zemuszemus
dün gece aradı yine uzun uzun konuştuk..
düşünclerimi okudu,içimi okşadı pembiş..:asigim::asigim::asigim:
inş.bir sorun çıkmaz...dua et ne olur günlük...
bu akşam da yengemle amcamın evlilik yıl dönümü var...
onlara süpriz parti yapcezzzhihoyyyt
öle işte...seviyorum seni günlük hem de çokkkkk...

Her yerde kar var kalbim serin bu gece :)
Bu şarkı geldi aklıma:) Çünkü heryerde kar var gerçekten :) Kar iyi güzelde birde buz tutmuş yerler yaa düşmeden yürücem diye kendimi kasmaktan kas yaptı bacaklarım haa :roflol:
Bugün gerçekten yorucu bi gündü aynı zamanda yoğun:))
Sabah sağlık raporu için hastaneye gittim orda biraz koşturmacadan sonra işim bitti saat 11deki matematik hocası ile randevuya yarım saat gecikme ile gittim hem yollar çok kötüydü hemde hastanede işim uzamıştı. Yapamadığım soruları hocaya sorduktan sonra kütüphanede test çözdük işte bu saate kadarda dersanedeydim yeni geldim..
Şimdide başka derslere baksam iyi olur diyorum ben.. Bu sene çok çalışmalıyım.Bu arada söylemeden geçemicem matematik ve coğrafya öğretmenimiz çoook sempatikler:)

sahtelık en ust sevıyede..
cok doldum ınsanlar yuzunden bı ara bısı okumusdum kac yuzunuz var dıye.
ınsanların 21 yuzu var muhtemelen..
neden neden bukadar sahtecılık ..
neden dogal olmayı denemıyolar neden...
sorulara cevap vercek kımse yokkı?..
ay bugun havanında soguklu ıle evden cıkmak ıstemedım herseyı ıptal ettım..
gec uyandım kendıme geldım azcok..
kızlar ıle konusduk sonra pudras ekerın cılegı ıle konusduk onu cok ozlemısım ama ben..
bu arada spagettı yapdım gel bırlıkde yıyelım askalsın yakıyodum ..
aylın abla ıle konusurken:).
bılıyomusun sana ayzdıklarımı kkda ustlerıne alınanlar olmus ..
kar yagısına bakdım dun gece ne kadar guzel..
hem guzellıg ıle buyuleyıcı saflıg ıle etkıleyıcı ama coklugu ıle acımasızca oldurucu..
herkes yag dedıler yagdık sımdı nedır bu sıddet:)..
sasırdım kaldım derdım yokda onlar ıcın gunlukmu yazıcam herkes ne meraklı ustune bısıler cekmeye..ıcımı sana dokunce nıye herkes kabarıyokı anlıyamadım..
sankı hayatım buradan ıbaretmısde hıc gulcem yokdu..

sevgili günlük sana ilk defa yazıyorum bu akşam neler olacak çok merak ediyorum bana iftira atanlar ile eşim ve ben bu akşam yüzleşcem son 3 saat....

günlüğüm kar arkadaşımıza söyle ona mesajla ulaşamıyom rep hakkımda yok bana söylediklerine aynen katılıyomkaydirigubbakcemile5

selam günlük ...yeni başlangıçlar güzeldir ...seninde bu yeni sayfaların hayırlı olsun.
bir kaç gündür iyiyim ...huzurluyum...sevdiklerim yanımda ...ama bir müddet sonra gene aynı olacak..
sabır sabır geçecek biliyorum herşey şu andaki gibi olacak

günlük sonunda sende pes ettin demek dolup taştın sıgmadın yardım istedin!!!!!

ahh be yeni günlük benim bi sevdiceğim olmayacak sanırım (

geçmişte etmiş oldugum yanlış duaların cezasını çektiğimi düşünüyorum artık....

affet benii Allah ım nolur cahilce edilmiş dualarımı affet (((

sevgili günlük bugün kendimi çok bunalım modda asosyal hissediyom birazdan kendimi bu moddan kurtarcam açcam müzik ve kendime gelcem silkelenmem şart buara bebekten iyice kapandım kabugumaa yettin gareeee

Çok üşüyorum günlük mafoldumben
Battaniyelere sarındım ama yok, ayaklarım buz gibi eyvahedigeldismile
Yemekten sonra şu elmalı tarifle sıcak şarap yapsam mı bayanssulusmile
Yapıyım yapıyım boshayallersmile

sevgili günlük bugün annemi çok üzdümmmm =(
nedenmi kotayı aşmışım kol kadar fatura gelmiş....bilmiyorumkismilebide bide bide annem söylendikçe sevgili flütümü öttürüp öttürüp annemi duymamazlıktan geldim....annem söylendikçe flütümü öttürdüm
:kedi:

heee birde anneme söleyemedim ama banyodaki halıya oje döken bendimkaydirigubbakcemile3

boshayallersmileboshayallersmileyaramz tuğçe iş başında

Ne umdum ne buldum günlük.
Beklentilerimi çok yüksek tutmuşum adam aynı adam hatta daha kötü iyiye dair hiçbir değişiklik yok.
Geleli daha 3 gün oluyo ama ben şimdiden onu özlemeyi özledim.
Her askerden yeni gelen böyle mi oluyo.
İlk gün gerçekten beni özlediğini sanmıştım ama çok çabuk alıştı günlük.Hiç gitmemiş gibi.
İlk gün zaten gelen giden gece anca başbaşa kalabildik.Okulda olduğum bütün zamanlar alt katta annesinde.Gidecek tabi bi şey demiyorum ama ben koştur koştur öğle tatilinde eve geliyorum özlüyorum babası illa bi iş çıkarıyo ve gidiyo evden.
Gece kaçlara kadar nette oturuyo biliyorum iş arıyo ama ben okuldayken yapsa bunu.
Geldiğinden beri daha bu akşam ilk defa yemek yedik evimizde dün akşam tam yemekler ocaktayken kayınvalidem misafir geldi dedi her şeyi yarım bırakıp indim aşağıya sonra misafirler bana çıktı.
Zaten çok hastayım.Akılları çıkıyo başbaşa kalıcaz diye.
Ama benimki istese bi bahane bulur zaten şimdi yine aşağıya indi 1 saati geçti orada.
Her şeyi özlemiş günlük annesini babasını akrabalarını bilgisayarı hatta asker arkadaşlarını bile.
Bi beni özlememiş.
Bunu mu hakettim.5 ay boyuca onun yüzünden çekmediğim sıkıntı kalmadı.Babası anneme bile göndermedi ne haldesin diye sormadı gıkımı çıkarmadım.Şimdi babası pervane oluyna söylyemediği her şeyi bana söyledi yine de sustum.Hakettiğim bu muydu günlük.
Bu kadar mıymış sevgisi bir günde biter mi insanın hasreti?
Çok mutsuzum günlük çok yapayalnızım,bi kıymetim yok onun gözünde.
Sonumuz hayrolsun.Hakettiğim hayat bu değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…