Popüler Konu Sevgili günlük...

Günnüş biliyomusun pazar günü için plan değiştiii yerimseniben haaa bu arada bomba haberim var sana, hani şu eski şahıs vardı ya işte o geçen gün faceden mail atmış enişteme, " benim telefonlarıma neden cevap vermiyorsuz gamzeyi benden neden esirgiyorsunuz neden vatan haini muamelesi yapıyorsuuz bana" demiş..... yüzü varda konuşuyor birde hey allahım yaaa nasıl kendini haklı çıkartabiliyorkiiii.... alsanaalsanasmile
Neyseee Eski defterleri açmak gerekmezzz ( Bizde Geri Dönüşüm Kutusu yok Sildiklerimiz Geri Gelmez) nedemiştik heh işte şekerim pazar günü planlar değişti gelip beni evden alıcak ( hastalığım boyunca hep gelip ziyaret ettiği için ve ablamında yakın arkadaşı olduğu için ailem tanıyor ) sonra kahvaltıya gidicez ve ordan sinemaya geçicez sonrada maçkaya gidicekmişizz bana bırak sen o günkü planı dedi bende oluur deedimmm ay neyse fazla konuşup nazar değdirmeyeyim kendi kendime :şakkıdı

NOT: aslıcığımı unuttum sanmasın dediği gibi şuan havada aşk kokusu varr :asigim: nişanlığıda ayırtılıyor benim candostumunnn ee az kaldııı canımın nişanınaa ee pazar günüde iki özel gün bir arada hem canımın doğum günü hemde sevgililer günü hasanıyla.... Onu çok çok çok seviyorummmmmmm bu biliyo onuuu ama birkezde burdan duysunnnn uleee olumunekankayizsmile

Hadİ Paiii Paiiii

sinir oldum günlük...

cahil insanlardan nefret ediyorum... her fırsatta saldırarak kendimi ezdirmem diye düşünen halbuki tamamen cahilliğini ortaya koyan insanlardan bahsediyorum... böyle insanlara derdini de anlatamazsın ; kendini de... anlamak istediği gibi anlar... dünya sadece onun 45derecelik bakış açısında dönmüyor ki...

ve maalesef iş ortamında katlanmak zorundasın...

slm günlüş
Dün kızlar bendeydi
Canım kankilerim beniiiimmmolumunekankayizsmileolumunekankayizsmile
Yaaa nasıl geçti gitti anlamadım koca gün
Tubiğimle 8e kadar oturduk sonra beraber durakda otobüs bekledik
Sonra bindi gitti otobüse ben üzüldüm mafoldumben
zor geldi ayrılmakolumunekankayizsmile
Dün betüşüm morali bozukdu benden giderken akşam
Mamalardan alamadı bende evi toprlayıp götüreyim dedimcokacimcoook
kociğin yemeğini koydum koşa koşa gittim vermeye
Tatlıları unutmauşuk betüşüm üzgünüm yav tezgahta kalmışlar:kedi:
Hee bu arada o saatte rahatsız ettim inş. kusura bakmamışlardıreyvahedigeldismile
Lyre kafa hediyesini bende unutmuuuuuuuuuuşşşşşşş
Az sonra eminönüne gidicem
Gecenin bir vakti yanı başımda duran bardağı kırdığım
Kocik kalktı bir güzel temizlik yaptı gecenin bir vakti
Yaa bırak dursun diyorum olmazmış
Sabah kalkınca ayağıma batar diye temizledi sonrada uykusu kaçtı tabii
Ben gözümü bile açmadım mirmirmirmir uykucu ben
Şimdi azıcık şekerleme yapıyor kalkınca gidelim diceeemmmmm
İnşallah götürürrrrrr
Buluşma resimlerimizi ekleyelim kızlar bizim topişimizeeee
Benim kontor yok arayamıyorum kimseyiiiii

çok sıkıcı bi gün ders çalıştım
uykum geldı
yoruldum
acıktımmmmmmm

offf sıkıldım

Günlük ben Geldim Bahtsız Bedevi olsam bu kadar olur yane akannehirakannehir
1,5 yıl sonra Allahın izniyle Eylül 2011 gibi evlenmeyi düşünüyoruz HakanLA :asigim:
ama Ortada inan hiç bişey yok tamam sırf erkek tarafı yapmıycak masraf eee benimde yok ama büyük eşyalar biticek ki biz ev kredisine girelim :gitme::gitme:
Planlarımıza göre beyaz eşya,mobilya,nişan düğün alışverişi tüm hepsinin borcu bitecek
biz ondan sonra ev kredisine giricektik ve evlendiğimizde Tek Evimizin Kredisini ödeyecektik
ama Hiç bi şekilde Daha hiç bi taksite girmedik ne zaman yapıcaz bilmiyorum.
Yada Hakan banka mı soyucak yoksa iş mi değiştiricek hiç fikrim yok aklinialirimsmilealsanaalsanasmile

Ama Tek bildiğim Biz bu gidişle evlenemiycez bilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismile​

Günlükkaydirigubbakcemile2
Dişimdeki apseyi ihmal etmenin sonuçlarını aldım bugünsempatiksalakcinniDişin kökünde yer yapmış iltihap,dolayısıyla benim doktorun cerrah arkadaşı da olaya dahil oldu.Tabii ki operasyondan önce aneztezi yaptığı için bir kötü drurm olmadı.Yine de katur kutur ağzımdan gelen sesler rahatsız edici.
Ancak eve varınca bir ağrı başladı ki uff zonk zonk kulağıma da vuruyor...bilmiyorumkismileYemek de yiyemiyorum ki hap alayım..Neyse sonunda hapımı aldım geçti ağrı da ondan buradatım belli olmuyor mukaydirigubbakcemile3
1 hafta sonra da dikişler alınacak..hayırlısı...fisfisfis

Grip oldum günlükcan yaa

Hasta olmak beni boğuyo sanki oooofff!...:gitme:

Yeni geldim eve ölüyorm yorgunluktan...
Zaten benim çarşıya çıkmam bi mesele...
Hemen yoruluyorum...
Dersaneydi alışverişti arkadaşlarla takılmaydı zaman geçti işte akşam oldu ve bi gün daha bitiyor...
Sevgililer günüde geliyor yalnızım ama buna rağmen mutluyumda daha doğrusu huzurluyum ama yinede bir şeyler eksik...
Bi nefes bi tenin sıcaklığı kokusu bunların boşluğu bende biraz eksiklik yaratıyor. Ama zamanla oda tamamlanır.

yine kawga ettik günlük...alsanaalsanasmile
sanırım sewgililer günümü yalnız gecirecegim:çok üzgünüm:

AHhh Günlük ahhh
ben abayı fazla mı yaktım ne olumunekankayizsmile
Aklımdan sadece Hakan Altun un hediye şarkısı geçiyor...

Ya sen olursun yar ya sen olursun
Sen bana bir hediye hemde soluksun
Nefes almak senle basladi senle biter
Gönlümde tek sen varsin sen son olursun

Ahhh günlüğüm ahh daha 2 saat önce onunlaydımmm ama kokusunu özledimmmmafoldumben

Hafta sonunun hayalini kuruyorummm :sm_cool:
hafta sonu fuarda hediye fuarımı nen açılmış bakıncazz azcukk boshayallersmile
Birazdan alt komşuya inicem
CD yapıcam onun için benim bilgisayarda bi bozukluk var yapamıyorumbilmiyorumkismile
eee 14 Şubata geldikaklinialirimsmile
bizim birbirimize hediyemizi verdik bilem aklinialirimsmile
aslında 14 şubatı pek önemsiyenlerden değilim ben alsanaalsanasmile
Nesem kuzenin işini halledim CD yapmaya gidim benn

opuyorumnanaktan

Günnüş ben geldimm
Dün gece hiç uyuyamadım.Tam dalmak üzereyken O aradı o da hiç uyuyamamışta bilmem ne işte:dilcikar:
Ruh gibiyim başımın ağrısıda halen geçmedi.
Bu da yetmezmiş gibi ablamın şalını makineye atmıştım şekli şemali kaymış dümdüz olmuş.Bir sürü bana kızdımafoldumben.Aynısından alıcam ki sussun
Offffffff günnüş beynim zonkluyoo damarlarım çekiliyooo:çok üzgünüm:
Bugün bişey daha anladım iyilikten gerçekten maraz doğuyo

günlük hayat çok yoğun geçiyor çok yorgnum
ama bu hale öyle de hasret kalmışım ki anlatamam
kendimi kendim için yaşamayalı çok olmuş..özlemişim..
bu yenilik bana çok iyi gelecek inşallah..
keşke hep kalıcı olsam burada bu huzurla..

günlükcüm ya yazmazsam hatrım kalır..
14 ayını dolduran kızım ayakta her işini halletmesine rağmen bir türlü adım atmıyordu,yürümüyordu.
Meğer yürüyebiliyormuş benim pıtırcığım.
bugün bi deneme yapayım dedim.
salonu baştan başa adımladı fındığım :asigim:

inanamadım.
ah yaramazım ya,
meğer işine gelmiyormuş benim tembel kuzumun.
pıtır pıtır emeklemek,kendini güvende hissetmek,risk almak istemiyormuş.

Allahım şükürler olsun ya,çok sevindim.
Artık kendini ne zaman hazır hissedersen o zaman koş benim minik kelebeğim

Son düzenleme:
selam günlükcan..
biraz canım sıkkın benim..sanırım okulu bitiremeyecek bu sene..Bi sınav sonucu daha düşük geldi
Bi sürü de dersi var üstelik şimdiye kadar açıklananlardan 3 tanesi ciddi ciddi düşük notlar yani..diğerleri de fena değil işte
daha finaller var ama nasıl geçecek ki vizeler bu kadar düşükken..bu sene bitiremezse 1 yıl daha ertelenecek herşey..üstelik o depresyona girecek ve acısını benden çıkaracak
notları benden düşük geldiğinde dahi yediremiyo kendine şimdi bitiremezse yine nolur bilmiyorum..
en zoru da ona bitireceksin inanıyorum diyerek yalan söylemek..40 kere soruyo çünkü biter di mi inanıyosun di mi diye..yok inanmıyorum desem daha da içine kapanacak
şu son açıklanan sınava çalışmıştı da ya..neden bu kadar düşük geliyo ki anlamıyorum..bitmezse bu sene 7. seneye uzayacak..ailesi dünyanın lafını edecek
of be günlük bi gün yüzü görsek ya biz..
çok canım sıkıldı şu duruma..diğer notları yüksek gelse bari de moral olsa bize
kaç yaşına geldi..artık kendi parasını kazanıp hayatını düzene sokması gerekiyo ama şu lanet okulu bitiremiyo işte
biz bu gidişle biraz zor evleniriz..evlendiğimde artık 28-29 yaşında olurum heralde
zaten ayrı şehirlerde yırtıyoruz bi taraflarımızı yürütçez bu ilişkiyi diye..
1 sene daha ertelenirse herşey 4-5 sene daha ayrı şehirlerde ne halt yeriz çok merak ediyorum
keşke yarın haftasonu olsaydı..bu ruh haliyle işyerinde kimsenin kaprisini çekemem
sekretere de ciddi ciddi gıcık olmaya başladım artık bi gün patlıcam ama ne zaman bilmiyorum
o da benden hiç haz etmiyo hissedebiliyorum
aman ben de bayılmıyorum zaten ona..kendini beğenmiş şey nolcak..
gördün mü bak sinirlerim iyi bozulmuş benim
en iyisi ben bu gece erken yatayım..hadi görüşürüz

Çok hastayım günnüş
Farenjit oldummafoldumben
sabah kalktım gittim ne değişti ki bnce hiçbişey kendi kendimi kandırıyorum..
Yarın yine iş görüşmelerine gitcem
Asla pes etmek yok...
Aşk-ı memnuyu izlimm..
Hadi ben kaçtımm..
See you mcks.

ben geldim şaşkın ne duruyorsun halaaakaydirigubbakcemile3
ayhh günnük sonunda geldim sana yazmaya
okadar yoğun geçtiki eşim geldiğinden beri
temizlik,market,eksikler vs. vs...
ama hepsi çok güseldi herşeyi birlikte yapmak :lepi:
nasıl bir özlemdi ki hala doyamadııımm opuyorumnanaktan
bakıyorum bakıyorum inanamıyorum geldiğine
Allah ım bu bi rüyamı diye şaşıp kalıyorum
kimse uyandırmasın rüyaysaa hiç kimse
hee bu arada eşim geldi yha askerden psikolojim sinirlerim düseldi artıkkaydirigubbakcemile3
hane ben eşim yok die deli olmuştum yha
sataşıp durucak birileri arıyordum yaaa kaydirigubbakcemile3
hey Allah ım aklıma o geldii birden
nesem bu konulara girmeyelim günnük
aşkım yanımda,nefesini duyuyorum,ellerine dokunabiliyorum opuyorumnanaktan
herşey çok güsel günlük herşey çook güsel rüya gibi
aşk dolu,sevgi doluuu günleerr geçiyor
Rabbim bozmasın :Saruboceq:
birdaha başka ayrılıklar göstermesin bize kimseyeee :Saruboceq:
hade ben kaçtım günnüüükkk

ımmmmmm bugün güzel güzel ciciler aldımmmm..... 2 babet aldım ( bu havada babet aldım evet ama napim çok şekerlerdi tutamadım kendimi) sonracığımaaa tayt baktım ama cıx bulamadım boyuma göre yahuuu benim çekmem lazım yaaa olmuyo böyle istediğimi bazen alamıyorum bu boydan dolayı:sinifsinif:, neyse sonracığıma enişteciğimle buluştuk ablam ben eniştem gezdik sonra ben deli gibi beyaz pantalon baktım ama kumaş değil hani kot gibi olanlardan içide belli etmicek işte onlardannn aklinialirimsmile bulamadım ama malesefki, birde büyük güzel bi çanta aldım, c.tesi günüde annem ben ve ablam c.tesi pazarına gidicezz inşallah orda bulurum beyaz pantalon taktım bikere kafayı :jeyyar: birde birde şey alcam büyük siyah bilezikler gördüm çok şekerlerdi yaa annem demişti alim kızım die yok anne dedim aldırmadım geçen pazar ama aklıma takıldı birde kıyafet tasarlıyorum kafamda onlarla takınca çok şık olucakk sositososito neyse efendime söylim gezdik ve evimize geldik enişteciğim marifetlerini konuşturdu ve harika bir menü hazırladı cokacimcoook, sonra aşkı memnu izledik reklamlarında kurtlara döndük şimdide onlar tv'lerinde ben laptopumda olumunekankayizsmile birazdan cips kola keyfi yapıcaz ama üşeniyoruz ben diyorum sen getir onlar diyor sen getir uyuşuğuz uyuşuk kaydirigubbakcemile3
Yarın artık evime geçerimm annem arayıp duruyor zaten özlemişş canım benimmm yahu 2 güncük ayrı kaldım evdee canım babam ya aramış diyorki fenerbahçe yeniliyo yaa bide ses tonu öyle kötüydiki :teselli: sonra uzatmalarda atınca direk enişte bey babamı aradı sevinç tezahuratları falan fişman hihoyyyt Keyifler çok şükür yerinde RABBİM en kötü günümüz böyle olsun inşallahhhh... :Saruboceq:
Hadiiiii paii paiii

bugün dünden daha iyiydi yarında bugünden daha iyi olsun lütfen sevgili günlük

Uyku tutmadı bir türlü,sabah erken kalkmam lazım oysaki.Ben kalkmış oje sürüyorum.kaydirigubbakcemile3 Önümüzdeki üç gün yoğun ,hareketli geçecek,ama ben menunum halimden.Mutluyum.opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…