Popüler Konu Sevgili günlük...

Günüüüüüüüşşşşşşş
2 gündür baş ağrısı çekiyorum nedendir acab
Uykuda düzen falan kalamadı
Daha soğuk günler gelecekmiş günüşşş
kociğimle sıcacık evimizde film izliyoruz pc kurcalıyoruz
gecenin bir vakti canımız pasta çkiyor o karda dışarı çıkıyoruz
oofff
dışarısı çok fena ama çooookkk
Rabbim yakacak yakıtı olmayanlara yiyecek yemeği olmayanlara yardım etsin
Rabiim kuşlara köpeklere kısacası bütün hayvancıklarada yardım etsin:Saruboceq:
buz gibi nasıl kar var buralarda kolay kolay kalkmazda bu kar
akannehirakannehir
Dün bütün gün kuşlara ıslatılmış ekmekle haşlanmış bulgur attık hergün aynı saatte geliyorlar zaten :asigim:Camdan içeri bakıyorlar artık
Bizde besliyoruz..... İnşallah üşümüyorlardır
2 gündür deli gibi takı yapıyorum dün gece bi takım yaptım çok güzel oldu
Seviyorum ben takı yapma işini yaw
inşallah parada kazandırır:Saruboceq:
Neyse günlüş bir bakınayım kk da neler varboshayallersmile

Ölseydi ne olacaktı?

Ya ona bir şey olsaydı...

Ölseydi ne olacaktı?

Günlerdir bunu sayıklıyorum. Bırakmaya çalıştığım antidepresanlara geri dönüşüm de bu kaza haberi ile başladı...

Bulunduğum kanal'ın rejisindeyim, karşımda en az otuz tane ekran var. Genellikle haber kanallarının açık olduğu kanallarda,bir gözümüz Tv ekranında çalışıyoruz.

O sırada eski sevgilimin kanalına gözüm takıldı. Bir kaza haberinden söz ediyorlar. Toplantı odasındaki boş televizyonu açtım...

Eski sevgilim kaza yapmış, uçurum gibi bir yerde ağaç engellemiş ölmelerini. Bir ağaca takılıp kalmışlar.

O günden beri bana anlatılan hiçbir şeyi dinlemiyorum, anlamıyorum. Kendimi unutuyorum. Millete randevu verip gitmiyorum, yarım saat sonra gireceğim sinemayı unutup kahve içmeye gidiyorum.

O günden beri ben kendimde değilim.

Soruyorum yukarıya sürekli..Sevdiğim adamın kaderi de babamla aynı mı olacaktı diye.

Herneyse arkadaşlar, bu buraya son yazım sanırım. Artık bitti.

23 sene boyunca, ki kulağa küçük gelebilir ama sizden daha ağır tecrübeler yaşadığım, sülalesini kaybedip sadece anne ve dayılarla kaldığım bir 23 sene boyunca, ben okudum.

Kendimi geliştirmek için kastım, sizin kurabildiğiniz kelime sayısından fazla kitap okudum, kendime baktım,-güzel kadın olmaya çalıştım-

Uzun süre tenis oynadım,

Her olayı farklı boyutlarıyla değerlendirebileceğim bir bölümde,bir üniversite'de okudum.

Çocukluğumdan itibaren önce heykel sonra resim dersi aldım, sülalenizin heykelini yapabilir, resmini çizerim.

Süper araba kullanırım,benim diyen şöfore basarım.

Eğitimimin yanısıra bir medya kursunu iyi derece ile bitirdim;bir kanalda diplomasi haberlerini yazıyorum, program'ım var. Her sabah birkaç gazeteyi en ince ayrıntısına kadar okumak ile ve her gün karşımda duran TV'lerin ekranında bir ton haberi takip etmek ile yükümlüyüm. Peki ben bunu ne için yapıyorum?

Niye yazıyorum ben?

Niye biliyor musunuz?

Birileri benim bu denli sevdiğim adama vurabilsin diye,

Birileri benim aramaya korktuğum adama benden önce ulaşsın diye...

Birileri sevdiğim adamın kim olduğunu tanısın ve "sen ona yakışmıyordun,iyiki bırakmış kaşarın tekisin" desin diye...

Yine birileri takıldığım milletvekilinin kim olduğunu bulmaya çalışsın diye...

Birileri okulumun yerini tahmin edip, çalıştığım kanalı bulsun, çemberimi daraltsın diye...

Birileri ergen, fake, tatminsiz, doyumsuz kız desin diye...

Hatta birileri bana "erkeksin sen itiraf et" desin diye yazıyorum...

Birileri "ailenden,annenden-babandan, utan" yazsın diye yazıyorum bana.

Birileri "yazıların okunmuyor, zaten uyduruyorsun, adam gibi fantezi yaz da eğlenelim bari" desin diye yazıyorum...

Herneyse arkadaşlar, kendi günlüğümü tuttum burada,tarihleriyle,dakikalarıyla... kendimi anlattım, Babamın ölümünü, Sevdiğim adamı ne kadar psikopatça sevdiğimi, 1-2 takıldığım tipleri-basit ilişkilerimi-, İşe nasıl tesadüfi şekilde alındığımı, Teyzemin öldüğü gün neler yaptığımı ve ona karşı vefasızlığımı, İntihar'a yeltendiğim gün kafamdan geçenleri... ve birkaç da benden bağımsız konuyu yazdım...

Ama artık bitti.

Mekan isimleri ve kişilerin isimleri haricinde her şey gerçekti ne yazık ki.

Ve artık bitti. Beni izlediğiniz için teşekkür ederim... Sevgiler...

Hoşgeldin yeni ve pek muhterem günlük Şeniz
sana ilk defa yazmış olacağım....
Askerlik bitti 159 gün günü iflas ettirdim ama aile ziyareti bitmedi be günlük
oooff okadar gün geçti şu bikaç gün geçmiyoor geçmiyoorr mafoldumben
dün oturup etraflıca düşündüm de baya yoruldum beklemekten özlemekten
hasret denen duygu yiyip bitiriyor ömrümü
ha geldi ha gelicek ama bi türlü gelemiyor mafoldumben
bi gelse gözlerinin içine baksam evet kavuştum desem
ozaman anlicam askerlik bitti diye böyle olunca bittiğini bile anlamıorum ki günlük
kavuşmak bukadar zor olmamalı,,,gerçi bizim neyimiz kolay oldu ki
hep mücadele,hep yokuş,heep bekleyiş ve özlem...
offf işte böle günlük kardeş sabrı öğrendim sonunda
sabıırrr sabııııııırrrrrr:Saruboceq:

.
.
.
.
Geçmiş....
.
.
.
.Şuan ki durum.....
.
.
.
Gelecek....
.
.
.
Yazıcak birşey yok.Kurucak bi cümle yok. Değişen birşey yok. Ne benle ne bensiz olabilen bi adam. Sıkıldım bunaldım. Kimse farkında değil.

Seviyorum günlük be seviyorum içim kıpır kıpır... Ben de artık nişanlanmak istiyom 6 sene oldu bi 6 sene daha beklicem nasıl beklerim ben ya:çok üzgünüm: Yine nazar boncuğumu koycam çok kem gözlü var burda:mymeka:
:nazar::nazar::nazar:

yaa niye ben bazı şeyleri bu kadar erteliyorum...sinir oluyorum bu huyumaalsanaalsanasmile az önce dolapta,saç uzatmak için aldığım malzemeleri gördüm...haftalar önce almışım ama hala poşetlerinde duruyolar :eek:lmaz: başlamam gerekiyo...enn kısa zamandaboshayallersmile

Günnüşümmmm şu benim aradaşıma söylermisin Webmasterde çalışan engini istemiyorum çünkü ben kararımı verdimmm bi zahmet sen ileti ver yaa, şimdi kız dicekki neden istemiyorsun gamze bak çok yakışıklı çocuk işi var kariyeri var müdür dicek ama herşey bunla bitmiyo işteee.. ben bu akşam süper bi konuşma; yaptım kafamda çok güzel şeyler belirdii düşünsene yaa bana diyoki 4 şubattan sonraki hafta gidiyoruz sinemaya ekmek yok caymak yok, ben anlamam seni görmek istediğin filme götürcem ama sende bana daha sonra bi başka filmde eşlik ediceksin dedi, tamam söz alçım alınırsa gidicez dedim, alçın alınmazsa ne olcakk yaa dedi ozaman sen yürüyen bi başka arkadaşınla gidiceksin dedim kaydirigubbakcemile3 yok ben gelir arabayla iş çıkışı alırım seni evinden ve arka koltuğa oturtturimki ayağını uzatabilesin zaten otoparktanda asansörle çıkarız bişicik olmaz dedi ayyy neler neler düşünüyo yaaa :kedi:
ama anlaşalım olivyuma gitmem dedi, ne olivyumu ya capactiy dururken dedim :lepi: çok seviyorum oranın sinema salonlarını çok rahat konforlu geliyo bana çünkü günnüşümm... Ayy ne olurr çıksınn 4 şubatta alçıı yaaa valla güzel planlar varr daha canlı gitar dinlemeye gidicez toplucaa rövanştan sonraa aklinialirimsmile
Valla handecim artık sen arkadaşın enginle konuş eledim cicim onu ben bi şekilde allem edip kallem edip söle mümkünse msn'den sildiğimde dumura uğramasın çocuk kaydirigubbakcemile3

Hadiii günlükcan döktüm eteğimdeki taşlarıda gidimde prensesler gibi uykuma dalimmmm mutluyum huzurluyum varmı ötesiiiii RABBıM ŞÜKÜRLER OLSUN GÖK GÜRÜLTÜLÜ SAĞNAK YAĞIŞLI YAĞMURDAN SONRAKı GÖNDERDıĞıN GÖKKUŞAĞI ıÇıN :Saruboceq:

Son düzenleme:
eşimi özledim günlük..
3 günlük bir iş gezisine gitti sabah ve ben kızımla evdeyim..
aslında küsmüştüm ona kalbimi çok kırmıştı
3 gündür konuşmuyordum..
sabah o giderken nuru uyutuyordum kucağımda kapıdan iki kere döndü
kızımı ve beni defalarca öptü..
ben nasıl ayrılırım şimdi dedi her defasında çok özleyeceğim dedi..
konuşamadım ama ağladım günlük..
onun da gözleri doldu..
yatağa yattım az önce uyuyamadım onsuz..
meğer ben onun sıcaklığını kokusunu özlemişim..
bana sarılmasını seviyormuşum
hele ki kızımızı öpüp parıldayan gözleriyle bana bakışına vurulmuşum ilk gördüğüm andaki gibi
çabuk gelsin ne olur günlük..
yalnız bırakmasın beni
bi daha gitmesin böyle
çok özledimm
dayanamıyorumm..

Son düzenleme:
Günlükk insanlara iylik yapmak sanırım kötülük oldu...
ınsanlar bunu başka boyutlara götürüyor..
gerçekten ne fesat insanlar varmış...

bundan sonra düşene bende bir tekme vuracam hadi bakalım.. :nazar:

sinirim bozuldu yaa
senağlama

uyuyamıyorum günlük eyvahedigeldismile
ahanda gözlerim böle oldu :1shok:
deprem oldu kabuslar yine başladı eyvahedigeldismile
uykusuzlukdan geberiyorum ama tırsıyorum ya yine deprem olursa ya ben uyuyor olursameyvahedigeldismile
tırsıyorum hemde çok fena tırsıyorumeyvahedigeldismile

günaydın günnük yevrum mutlu haftalar...
kocecim bugün pansumana gelecek inşallah direnini çıkartırlar da bi nebze rahat eder...
onun dışında farklı bişey yok herşey aynı
si yu leytır bebişim

yogun bir haftasonundan sonra gune bas agrisiyla uyandim..bakalim gun neler getirecek hadi hayirlisi..

Günaydın günlüüüük:lepi:
Nerden başlayayım bilemiyorumki:nazar:
Dün evimize gidelim dedik pis fare için.Ortalığı,yıkanacakları ayıralım dedik.Salı içinde kadın gelecekti fare zehiri koyacak ortalığa bakacak dip köşe bucağı halledecekti..
Tabi bir böcek bile görünce oda değiştiren ben fare ne faresi olursa olsun durabilir miyim,imkansız:bbo:
Yürü dedim gene gidelim babamlara orda kalalım biraz daha..Tamam dedi eşim çekyatların altına bakalım..
Tek kişilik koltuğun bazasında eşimin giymediği gömlekler vardı onları takım elbise kılıfının içine yerleştirip koymuştum..Eşim onu açınca bir de ne görsün pis hayvan 2 tane Clup Beymen gömleğini yemiş...Sövdü tabi..:nazar:Haklı..
Neyse döndük geldik evimize..Yani babamlara..bilmiyorumkismile
Sabahın erken saatinde Alt katımızda oturan Yenge arayınca dedim hayırlı haberdir inşallah.Gülerek dediki yakalanmış fareniz gözünüz aydın..
Nasıl bir çığlık attıysam zaten Alya bile güldü banazemuszemus
Çok sevindim inanki günlük..evimi çok özledim,eşimle başbaşa kalmayı,Alya uyuduktan sonra kocamın üzerine ayaklarımı uzatıp çayımı içip aburcuburumu yemeyi çok özledim..:gitme:
Neyse yarına temizliğimiz yapılsın hele hepsi olur...olumunekankayizsmile
Bu arada Alya birazcık rahatsız,öksürüyor ama dolu değil.Sabaha karşı ıhlamurun içine elma,elma kabuğu,limon,kivi,havuç katıp kaynattım..Bir yemek kaşığı da bal koydum içine.Onu içirdim,kahvaltısınıda ona hazırladım.Anında kesti maşallah:nazar:Bu ara burada kar yağıyor,onuda söylem de kaçam dedim günlük..kaydirigubbakcemile

günlük,
ohh muradıma erdim sonunda kartopu oynadım, kardan adam yaptım, kaydım, çoookk eğlendim valla ama üşüymüşüm burnum akıyo umarım daha fena olmaz...ara sokaklar fena..ayaklarım donuyo..
gece hiç uyuyamadım..2 tane korku filmi izledik netten dabbe ve paranormal activity i.
ardarda kardeşim ve kuzenimle...tabi korkudan uyuyamadım..sağ tarafımdan bir dürttü sanki gece..nasıl korktum..o kadar korku filmi izleyince başıma bunların gelmesi normal tabi..
neyse ben kaçar bi dol işim var ..

Günaydınn günlüğümmm.....
Hayırlı haftalar olur inş...
Sana da güzel haberi vereyim dedimm...
Cuma günü doktora kontrole gittik eşimle...
Ve veee KIZIMIZ oluyormuşş günlüğümm kızımızz....
Allah gönlüme göre verdii...Gerçi şoktayım hala o ayrı da:)))
Allah isteyen herkese nasip eylesinn inş...
Şimdi kızıma pembiş pmebiş ciciler alabilirim:))))
ışte böyle günlüğümmm....
Ben havalardayımm öperim herkesleri....

dışarda çok güzel kar yagıyor gunluk çok soguk ama seyretmesi çok güzel yaa:asigim: çok yogun bir hafta sonu geçirdim günlük zaten cuma günüde çok yorulmuştum:bbo:cuma günü abim için alışverişe gittik kıyafet falan aldık bende kocişin hediyesini aldım şükür kurtulum o dertden haa çok soguk bir daha zor çıkardım zaten:nazar::nazar:haf sonuda kocişin sınavları vardı onu yanlız bırakmak istemedim bende gittim ve dondum ya çok soguktu arabanın içinde beklememe ragmen donmak üzereydim...rabbim dışarda kalan insanlara yardım etsin..:Saruboceq:ee bugun de evimdeyim günlük rahatım huzurluyum çok şükür:dance: bu arada günlük dün neler oldu neler benım kendini çok akıllı sanan görümcem arkadan çevirdigi işleri eline yüzüne bulaştırdı kiminle dans ettigini bilmiyo ya sen kim beni yalanlarınla kandırmak kim sen benim gözlerime baksana bi salaga benzer bi yerim varmışakkıdı...aman banane ki dimi ama ugraşacak daha güzel eyler var hayatta:dance:

Mrb günlük ;

Hava çok soğuk.. Kalın kalın giyin , sabah tatlı uykundan uyan ve işe gel...
Çok iç açıcı bir cümle kurdum dimi...
Bakma , benimde hiç hoşuma gitmedi..
Burdanda anlaşılacağı üzere pek keyfim yok!...
Hava böyleyken ben pek bir mutsuz hissederim..
Bide dün akşam nefesi izledim onunda etkisi var sanırım çok etkiledi beni
Filmden sonra gece 01:30 a kadar konuştuk hasanımla
Allahım benm karşıma onu öyle bi anda çıkarmışki...
Ben o şırnakta kuzey ırak sınırında askerlık yaparken onunla tanıssaydım
Ruh hastası olurdum heralde..
Filmi izlerken bile kanım dondu yaa...
Off neyse...
Haftasonum çok güzeldi be günlük ama çabuk bitti..
Şimdi hiiiççç işin yoksa bu haftasonunu bekle...
Bide şu nişanı atlatabilseydim off şimdiden sıkıntı bastı içimi
Yok salon yok albüm yok nişanlık
Herşey para olmuş offffff

Not : Ben gamzemi çok özledim... onun bu zamanında yanında olamıyorum... ziyaretine bile gidemiyorum... günlük ben onu çok özledimm çok özledim çok özledimmm senağlama
eminem dün akşam nefes i izlerken bi kez daha anladım seni allah sabır versin tez zamanda askerine kavuşursun inşallah....

SON 3 AY , 2 HAFTA NİŞANIMA...

günaydın günlükk.......buz gibi hava hertaraf kar yaa.dahada çok yağmış bembeyaz nekadar güzel...dün akşam amcaoğlu amcakızı kartopu oynadık çok güzeldi kardanadambile yaptıkzemuszemus
o anda bile aşkım aklımdaydı .......
şafagımızın 100den düşmesine günler kaldıhemde 10 gün allahım nolursun hemen ıslatsınlar aşkımı...
neysem devam edeymm:umursamaz:dün geldim eve üşümüşüm zaten ellerim hiç ısınmaz dinlendim sorada aşkımın 10 nöbeti vardı geçtim yataga ohh hemde 2 saat:lepi:sora aşkımıda yatagına yatırdım iyigeceler diyip uyuduk.....şimdide temizlik zamanı ee malum ev hanımlıgına hazırlanıoz :asigim::asigim:

Hava cok soguk,
ben daha soguk.
Sabir istiyorum.
Bir sans istiyorum.
Iyi degilim.

selam be günlüğüm hiç keyfim yok bu aralar
bu ani hava değişikliği beni mahvetti
5 gün evde yattım düşünebiliyor musun ya
bugün mecbur geldim işe am pek keyfim yok heran kaçabilirim
bronşit oldun demişti doktor bi dünya ilaç verdi salı günü ama o ilaçlar kar etmedi
perşembe günü acillik oldum
allaha şükür şimdi daha iyiyim ama hafif bi öksürük ve boğaz ağrısı kaldı
neyse boşverelim iç sıkan şeyleri
dün gündüz aşkımm geldi geçmiş olsuna bana sütlaçç getirmiş sevdiğimi bildiği için vede bozaa almış
aslında biraz oturup gitcekti ama sonra yemeğe kaldı
tam yemek yerken bi kapı çaldı bi baktık
eltim vee semram gelmişler çok sevindim onları görünce
yaa günlük arada böle ilgi odağı olmakta güzel şey hee

X