Popüler Konu Sevgili günlük...

bu gün az daha çanağı kırıyodumbenneyaptımkizaten sakarım düz yolda düşerim:kedi:karlı havada düşün yanigamyoncuiremsu
ama o ne güzel bi manzaradır:asigim:seviyorum kar'ı yaaopuyorumnanaktano çocukların heycanı,kardam adam yapmaları,kar topu savaşları,sevgililer elele:asigim:kısaca cıvıl cıvıl ortalık behihoyyyt
şu an canım, askerimle sokaklarda elele yürümek çocukça oyunlar oynamak istiyo ama yok işteboshayallersmileöyle özlem doluyumki anlatamam sana:a015:
ay bu arada belirtmeden geçemiycem bu sıra ayşe özyılmazele deli gibi sinir oluyorum..şarkı çıkarmış bide klip çekmiş allahım ne antipatik bi kadın öyle o yaaakannehirallahtan okan bayülgenle adı çıktıda sonrasında onu diline dolaya dolaya kendini tanıttı millete:nazar:

günlük dün o güzelim uzun saçlarımı gidip kısacık kestirdim:sinifsinif: ben hep böyle yapıyorum kestirdiğim gün pişman oluyorum ben eski saçlarımı geri istiyorum :sinifsinif:pişman olacaktın niye kestirdin be kadın :mymeka:ne zaman uzar ki :çok üzgünüm: aman kökü zaten bende uzar dimi günlük moralimi böyle yerine getireyim aman kökü bende gene uzar sağlık olsun be günlük:sm_cool: hadi ben diğer topikler bakınıyım :eek: bu arada sonunda ankaraya kar yağdı çok güzel buralar

Niye böyle hüzün çöktü ki üstüme :çok üzgünüm:
Bilgisayarım için bu kadar üzülmüş olamam değil mi.. yok olamam, 1-2 günlük işi var sonuçta..
Herşey yolunda, bir sorun yok, neden üzgünüm ki ben şimdi boshayallersmile
Uyandığımda zinde ve huzurlu olmak istiyorum :sinifsinif:

Ve yine kar, yine şarap...
Yine yalnızım...

Ama haftaya bugün hayatımın dönüm noktalarından bir gün olacak...

Bir hafdadır hastalıkdan ölüyordum..yeni kendime gelmeye başladım
beklediğim 2010 geldi yeni yıl yeni umutlar...bu yıldan çok umutluyum neden ise.
inşallah rabbim dualarımı boş çevirmez

günlük gene hastanelerdeyiz. bu seferki çok feci oldu.
sen oğluma dua et oldu mu; minik ama çok güçlü o..
geçecek bunlar de ona..

ŞAFAK 111....100DEN DÜŞÜNCE ISLATICAZ AŞKIMI opuyorumnanaktan
GÜNLÜKK BEN GELDıM KAPIDAN ATTILAR BACADAN GıRDıM AMA KAZEN BEN BıŞE YAPMAMIŞTIMKı NEYSE.....HAKSIZLIĞA GELEMıYORUM KIŞKIRTIOLAR BıZı BURDA alsanaalsanasmile
ARTIK SUSTUM UMRUMDA DEĞıLSıNıZ BıLEE..............
BEN AŞKIMA BAKAR BURDA ŞAFAK TOPıĞıMı BıTıRıRıM SORADA :asigim:
GAMZEMı YALNIZ BIRAKMIYIM DEMı AMMA...

Dillere Düşeceğiz Seninle
ıllede biz düşecek
Taze bahar dalları gibi çiçeklenecek
Tadım tuzum olacaksın benim
Tadım tuzum olacak
Yatağıma gireceksin benim
ıllede sen yatacak
Seni, seni, seni en çok seni
Bir tek seni, severim hani
Körolayım yar, sürünürüm yar
Her daim yar, billahi
Her daim yar, billahi

Bir gemi alacak bizi buralardan
Birdaha dönmeyecek
Heryere gideceğiz seninle
ıllede biz gidecek
Uzak yada yakın oluruz bazen
Ah ne farkedecek
Tuz kadar severiz biz hani
Buna kim son verecek
Seni, seni, seni en çok seni
Bir tek seni, severim hani
Her daim yar, billahi
Her daim yar, billahi :asigim::nazar:

ben geldimmm günlüğümmm hemde hoş geldim öyle bir hoş geldimki anlatamam... hani sana geçen gün bahsettiğim webmasterde müdür olan engin vardı yaa işte o acı aşka biletim var diye mail atmışş :) ay ne güldüm yaa karaborsadan buldum hemde diyoo :):) engin bekle hemen hazırlanıp geliyorum dedim bu ayakla :))
Neyse günlüşümm yinede güldürdü beni şu hasta halimle yaa :)) bu arada kız günnüş bebek atkısı örmeye başladımm görsen halimi varyaa ben bile gülüyorum kendime :)) yarında o dayımın dediğine başlıyorum :)) ay cengiz geldiii msn'e yinee dur hadi ben gidim sohbet edelimmm :)
hadi görüşürüz..
Not: Hoşgeldin eminecim..... şafak az kaldı uleee
:)

Seninle acıklı bir filmde ağlamayı çok seviyorum, dün olduğu gibi...
Aslında ben filme ağlamadım :sinifsinif:Senin yanağından süzülen o yaşı gördüğüm için ağladım, filme ağlamış gibi yaptım benneyaptımkiO an düşündüm de ne tatlı bir baba olursun sen boshayallersmileKimi zaman hayal ediyorum biliyor musun? Sallanan sandalyeye oturmuşsun, göğsüne bebeğimizi yatırmışsın, ikinizinde gözleri kapalı..Ev huzur kokuyor..Düşündükçe; bebeğimizle senin aranda yaşanacak aşka aşık oluyorum...
Yine de "Bebek istiyorum" lafını düşünmem gerek aklinialirimsmile

Seviyorum günlük hem de çok seviyorum...

Ahhh günlük ahhhh.Neden hep bana sonbahar,karakış...........Kış'ı da soğuğuda sevmem ama hem dışarda kar , hem içimde ayaz:KK43:(((((( Ne zaman yaz'ı görücem ki ben:KK43:(((((( Neden hep istediğim şeyler olmaz ki:KK43:((((( Artık isyanlardayım evt çünkü artık hayatımda güzel bişey görmek istiyorum:KK43:(((((((( Ne zaman günlük ne zaman:KK43:(((((

günlük be
dünya yalan dünya boş
bunu bu gün daha iyi anladım
bu gün nefes filmini izledim nasıl bir şeydir bu
okadar canlı o kadar gerçekçiki
o askerler bir bir ölürken sanki ALLAH vermesin çocuğummuş gibi içim yandı
rabbim hiç bir anneye hiç bir babaya ve hiç bir eşe bu acıyı yaşatmasın dilerim

yorgumun günnük.
iki gündür dışarıdayım,ama bitti çok şükür.
yorgunum ama yine iyi oldu .
hava çık soğukta olsa üşüsemde iyidi değişiklik oldu gezmiş oldum :) .

bu akşam kayınvalide ve kayınpeder bizdeydi az önce eşim götürdü
keyfim yerinde çok şükür bitti o sitresli günler.
sorunlar halloldu artık. yok tartışma belkide oturdu bişiler yerine
bi daha da olmaz inşlh
tabi insanlık hali olucak ufak tefek atışmalar ama
başkaları giremicek aramıza .sokmıycammm :)

şimdide yusufu uyutma savaşındayım.büyüdü keretam 1buçuk ay sonra doğum günü :)
koca 2 sene devirdi yaa .küçücüktü agu diyodu. şimdi "anne offf yaa" diyo :)

içeceğimizi çerezlerimizi koyup film keyfi yapıcaz beyimle :) hadi künnük görüşmek üzere

günlük bugün kesin öğrendim askerden gelmiş.kıza da baktım sınavları bitmiş yarı yıl tatiline girmiş.yani tam ballı fıstık olmuşlar.şimdi oralara da kar yağmış romantik romantik gezip elele tutuşuyorlardır.
ahh be günlük bilir misin yarin elleri ne sıcaktır, soğukta alır ellerini montunun cebine sokar, ısıtmak için ellerimi uğraşıp durur.sonra pek sıkı tutar ellerimi hiç bırakmayacakmış gibi, hiç bir güç bizi ayıramazmış gibi.Öle çok sahiplenildiğini hissedersin ki öle çok güvende hissedersin ki elin acısada bişeycik demezsin.sanki acıması sana olan sevgisinin kanıtıymış gibi daha sıkı tutsun istersin.kar yağar nefesinin buharını görürsün.Hava soğuk öpücüğü sıcacık, hiç hissetmezsin ki soğuğu...Sıcak çikolatanı içerken öle tatlı bakar ki gözlerinde kaybolasın gelir.Bazı insanlar güzel bakar günlük, anlamlı bakar.Hele de sevdiğin kişinin sana bakışı işte taa kalbinin içinde sanki bir sürü kelebek kanat çırpıyormuş gibi, sanki onca zaman geçmemiş ilk günki gibi.Seni sevdiğini gözlerinden anlarsın günlük.soğukta kızaran yanaklarını avuçlarına alasın elir.sahilde oturmuş denize bakarken başın omzunda sanki zaman kavramı yokmuş, bir tek sen ve o varmış gibi, kulağımı dayarım onun kalbine..kalp atışı bana huzur verir.benim olan bir kalp benim için çarpan bir kalp...Onun için herşeyi yapabilirdim günlük, öl benim için dese hiç düşünmezdim, o derece sevdim günlük...
Şimdi bilirmisin o sevgi noldu, ben onu gömdüm günlük.benim için bir ölüden farksız.Onu ölen birini sever gibi seviyorum.geçmiş zaman eklerini kullanıyorum.artık o sıcacık elleri tatlı nefesi bana ait değil o kıza ait...beni bir kalemde sildi onun için, nasıl yaptı be günlük nasıl...Onca senemiz beraber geçti nasıl attı benim sevgimi içinden.O kızda olup da bende olmayan neydi?ben ona naptım ki...yurtdışı herşeyi değiştirdi be günlük.Gitti o avrupa ülkelerinden birine ve döndüğünde herşey değişti.artık sevdiğim adam beni belkide eksik görür oldu, beğenmez oldu...bulduğu kız çok mu tam benden farkı ne? evet farklı günlük.bulduğu kız çook rahat biri ailesi de rahat.belkide erkekler rahat kızları seviyordur be günlük.Ama değer miydi bizim güzel sevgimizi aşkımızı yok etmeye değer miydi?Şimdi geldi günlük.Onun elinden tutuyor,onun gözlerinin içine bakıyor...yakında haberleri gelcek günlük.Evlilik haberleri...Bir kalp, bir insan daha ne kadar parçalanabilir acaba? Hakkımı helal etmiyorum günlük, beni aldattığı için yalan söylediği için helal etmiyorum, karşıma çıkıp söyleyemediği için küçücük de olsa içinde şeref, vicdan, utanma duygusu kalmadığı için helal etmiyorum.Allaha her gece dua ediyorum karşıma iyi birini çıkar bu çektiğim acılar hiç yaşanmamış olsun sevgimi hakeden birine verim diyorum.Onu içimi kanata kanata söktüm attım günlük...

Tarihe not düşmek lazım 24 Ocak 1993.....

"UĞUR" lar olsun....turkbayragi..

merhaba gunluk
bugun isvicreye geldik 4 senedir gelmemistim
en son geldigimde bekar bi ogrenciydim simdi hem evliyim hemde bebecikim var:) cok farkli bi duygu
kulaklarim basinctan dolayi isitmiyor gecici sagirlik ..
icimde buruk bi duygu var keske boyle yarim kalmasaydim ..
mehtabimi simdiden ozledim sana emanet ona iyi bak emi gelince yanaklarini kirmizi bulamazsam bozusuruz:eek:lmaz:

doğum gunume saatler kaldı gunluk

ne zamandır sesini böyle neşeli duymamıştım dedi içim buruldu.
ne dersin günlük normale döncek mi herşey..?
20lik diş çıkarıyorum bi de aman allahım çenemi bile açamıyorum o derece ağrıyo.
bi de 10 gun gecıktım gergınlıgımın son safhasındayım artık olsam da ben de kurtulsam.

aşkımı o kadar çok özledim ki ben
kokusu nasıl burnumda tütüyo bi bilsen
nasıl görücem ben seni sensiz olamam ki ben
hüngür hüngür ağlamak istiyorum gelip beni yine kollarına almanı istiyorum bööle sarılsan sımsıkı yine beni öpsen öpsen öpsen ben de seni doya doya koklasam koklasam..
çok seviyorum seni ben
rezil olacam şimdi komşular geldiydi oturmaya ağlıcam yanlarında da..

X