Sevgi açlığı yaşıyorum.

Sevgisini temas gosterek kuramıyor ya da bazen kendi basina kalmak istiyor. Anlıyorum onu, zor zamaninda sevgi sozcukleri istiyorum. İnsan bencil bir varlık gerçekten. Öyle degilmi. Yukarıda da bir arkadasim aile terapistin onerdi çok mantıklı aslında bence de gitmeliyiz. Bilerek yaptığını düşünmüyorum, halini bitmişliğini görüyorum çünkü. Benim kızgınlığım kendime aslında bencilligime, çaresiz kalisima. Önümde yitip giderken öylece duruşuma.
Sende bi sıkıntı yok hala onun senı sevmemesını sevgısını sana ifade edenemesını kendine baglıosun

Bak 2010 da evlendim. Sene oldu 2024. Ben daha yeni anladım bu sorunun çözümüne yanaşmayan biriyle evli kalmamam gerektiğini. Ya şimdi düzeltsin kendini ya da yıllarını heba etme.

İlaçla bunun bir alakası yok. Senden soğumuş olabilir. Üzgünüm. Bu arada onunla konuşmalisin bu durumu neden boyle yapıyormuş bahanesi ne. Kendinide suclama

Çok teşekkür ederim 🙏 sormamda eğer bir sakınca yoksa bilgi almak isterim sizden. Size nasıl davranılmasını isterdiniz. Mesela biri size dokunduğunda biğuluyormuş gibi hissettiğinizde ya da zor bir anınızda karşınızdaki insanın nasıl davranmasini isterdiniz. Eğer kırıcı olduysam affedin. Cevap vermek istemezseniz anlarım. Ama vereceğiniz cevap benim için yol gösterici olacak. Samimiyetimizle sığınarak soruyorum.
Çok hoşsunuz yok ne sorun olacak ne iyi eşsiniz takdir ettim. Benim eşimin umrunda değil ama yalnız kalmak isterdim böyle bir iki gün de olsa sadece yatakta uyumak bile olsa. Eşiniz ister mi bilmiyorum ama sorabilirsiniz belki sakinlik iyi gelecektir. Kafası karışık oluyor bu süreçte o yüzden sesler bile insanı yoruyor. Düşüncem böyle belki tatil veya yalnız kalmasi iyi gelecektir mutluluklar dilerim

X