Makyaj Ürünleri Severek kullandığınız The Body Shop ürünlerini hangileri ?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

body shop kullanmzdım pek ama aso saolsun alıştırdı beni :))
eger begenrsen yorumlarını yaz cnm yerimseniben bizde alırız...
inş yılbşına kadar kalkmaz iyi oluyo çünkü 2 al bi öde...

ok tatlım yazarım tabiki =)

patim bence tüm ürünlerde 2 al 1 öde yapsınlar yazın ne kadar güzel öyle bir kampanyaları vardı gene yapsalar ne kadar hoş olur

body shop kullanmzdım pek ama aso saolsun alıştırdı beni :))
eger begenrsen yorumlarını yaz cnm yerimseniben bizde alırız...
inş yılbşına kadar kalkmaz iyi oluyo çünkü 2 al bi öde...
nihaha yaşasın badi şop:lepi:
ok tatlım yazarım tabiki =)

patim bence tüm ürünlerde 2 al 1 öde yapsınlar yazın ne kadar güzel öyle bir kampanyaları vardı gene yapsalar ne kadar hoş olur
bayılıyorum 2 al bir ödeye:asigim:bende bekliyorum böyle kampanyaları bol bol:enbuyukkk:

arkadaşlar renki nemlendiricisi kullanan var mı ?
minik krem kutusu içinde olanı soruyorum yanlış bilmiyorsam birde tüp şeklinde olanı varmış da

arkadaşlar hazır bu konu açılmışken bende bi soru sorsam the body shop ürünleriyle ilgili acaba olur mu?
bana geçen sene bu ürünlerden gelmişti ve hiç kullanmadım, evlenince kullanırım diye, fakat evlendim yine kullanmadım, daha doğrusu hiç aklıma gelmedi nedense:1rolleyes:
şimdi kullanmak istiyorum ama acaba bu ürünlerin bi bozulma yada tarihi geçme gibi bi durumu var mıdır?

Son düzenleme:

cnm aldıgın urunun uzerinde 36m" "12 m" vb. tarihler yazaması lazım ...o tarihler kapatıgı actıktan sonra urunun tüketilme suresini belirtiyor

kızlar body shoptan yeni kampanya =)

YıNE YILBAŞINA ÖZEL , EN MUHTEŞEM HEDıYELER 2 HEDıYE SETı ALDIĞINIZDA 3. BıZDEN HEDıYE

cildim yağlı ve sivilce sorunum var fakat bir krem kullanıyorum antibiyotik sivilceler için o yüzümü çok kuruttu bir nemlendirici almayı düşünüyorum sizce body shoptan uygun bi ürün bakayım mı güzel mi nemlendiricileri?

body shopın ballı saç kerimini tavsiye ederim kızlar saçlarım yağlı sık yıkadığım içinde uçları kuruyup yıpranıyordu saç kremi saçlarımı çok düzeltti
birde salatalık özlü toniği var oda güzel çok hafif bir dokusu war sürdükten sonra nem bırakıyor
guarana özlü şampuan :çok tavsiye etmem umduğumu bulamadım herhangi bir ekstra hacim yok belki sadece benim için geçerlidir kim bilir
şimdi hedefim c vitamini canlandırıcı sprey almak=)))

ben bu hafta sonu ilk defa gidip body shop ürünlerinden beğendiklerimi alıcam.. çok merak ediyorum hele de resimlerde görüyorum kremlerini fln şeker gibi şeyler valla :sm_cool:
özellikle şu çilekli kremlerini çok merak ediyorum kullanıp memnun kalan var mı aranızda ?

kızlar acıl goruslerınıze ıhtıyacım var su vucut kremlerınden alıcam ama bı turlu tercıh yapamadım seceneklerım arasında vısneli, satsuma , hındıstan cevızlı ve mangolu var bunlardan bırını alıcam hangısının kokusu ve kalıcılıgı ıyı:) lutfen cvp :)

body butterlardan mi bahsediyosun canim, ben kullaniyorum, mangolu olani, inanilmaz begeniyorum, kokusu cok guzel, ve gercekten kalici, ben 2 gunde bir suruyorum mesela her dustan sonra. misler gibi:)
ama mesela bundan sonra hind. cevizli ve cikolataliyi alicam. bu kokulari cok sevdigim icin.
tavsiye ederim yani memnun kalirsin.

ewet cnm body butterlardan:) o halde senın onerını dıkkate alarak mangolu alıcam :)aa evet hındıstan cevızlıyı bnde merak edıyorum cnm :) bıraz kullandıktan sonra yazarım mutlaka bu arada fıyatı nedır mangolu olanın:)

ok canim yaz mutlaka:)
bana set halinde hediye gelmisti ya, o yuzden tek fiyatini bilmiyorum, ama mutlaka burada bilen arkadaslar vardir.

Body Butter'lardan kesinlikle çilekli olanı tavsiye ederim zaten yurtdışında en çok satılan ürünleri oymuş...çok güzel kokuyor ve güzel nemlendiriyor...opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…