Makyaj Ürünleri Severek kullandığınız The Body Shop ürünlerini hangileri ?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar şöle vücudum kalıcı ve hoş koksun istiorum butter mı almalıyım yoksa duş jelimi?

body shop un her ürününü çook severek kullanıyorum ama vazgeçemediğim ilk üçü
1.body shop allık 02 nolu
2.body butter(en az 5 çeşidini kulaniorum)
3.vücut spreyi(kremle kullandığımda parfüme bile gerek kalmio)

bu arada body shop un allık fırçası bence mükemmel.okadar yumusak ve kaliteli ki anlatamam.1 seneyi geckin kullaniorum kesinlikle aynı ilk günkü gibi ve kesinlikle tüy dökmüo.biras fiyatı pahalı ama verilmesi gereken bi ürün cook memnun kalirsiniz :hulya:

forum da the body shop a girdim. meyveli dudak balmlarından alıcaktım.. cilekli almak istiyordum.. 4-5 tane farklı ürün denedm cilek dısında hepsi vazelin gibiydi! tattan eser yok.. forumda oneri üzerine gittim girdim ama üzüldüm :KK43:((

body shop dus jeli kokusuna baktım Süperdi!! neliydi bilmiyorum ama kırmızıydı sanırım rengi.. yeni aldıgım dus jellri bitince gidip alcam. arkadaslar dustan sonra ne kadar bu koku kalıyo???

bide body butterler kalıcı mı??

o kadar para veripte bosuna harcamım eger kalıcı degilse..(balmı gibi cıkmasın)

şimdiden coook teşekkür ederm

forum da the body shop a girdim. meyveli dudak balmlarından alıcaktım.. cilekli almak istiyordum.. 4-5 tane farklı ürün denedm cilek dısında hepsi vazelin gibiydi! tattan eser yok.. forumda oneri üzerine gittim girdim ama üzüldüm :KK43:((

body shop dus jeli kokusuna baktım Süperdi!! neliydi bilmiyorum ama kırmızıydı sanırım rengi.. yeni aldıgım dus jellri bitince gidip alcam. arkadaslar dustan sonra ne kadar bu koku kalıyo???

bide body butterler kalıcı mı??

o kadar para veripte bosuna harcamım eger kalıcı degilse..(balmı gibi cıkmasın)

şimdiden coook teşekkür ederm

bence alcaksan set halinde almanı tavsiye ediyorum ozaman mükemmel bi sonuç alırsınn hihoyyyt

nane freahlatici yogun ayak bakim kremini kullandim cok memnun kalmistim..birde eldiven kesesinden..bronzluk veren kremini begenmedim..buradan tavsiye uzerine almistim..satici bayan israrla cilekli kremini alin demisti simdi pismanim almadigima..parfumlerinide orada dnedim acikcasi keskin buldum kokularini begenmedim..
dea4c4632221.jpg

pati geçenlerde dudak bakımları almış meyvelihihoyyytonda gördüm bayıldım,bende alıcamkaydirigubbakcemile2

body shoptan hiç ürün almadım 2 sene önce yıl başında banyo köpüğü hediye etti arkadasım,ama ne hikmetse köpürmedi şişeyi boşalttım neredeyse köpük olmadı filmlerdeki gibikaydirigubbakcemile3 pek begenmedim yani

tatlım bende kokusunu pek begenmedim bogdu beni "OCEANUS™" ve "AQUA LILY " çok merak ediyorum

patim evet onlarda da 2 al bir öde vardı ...cnm yılbasını oncesi body shoptan tüm ürünlerde 2 al 1 öde bekliyorum

X