Makyaj Ürünleri Severek kullandığınız The Body Shop ürünlerini hangileri ?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
duş jelleri ve body butterları kesinlikle artık sadece watsonsdan alıyorum
yalnız fiyattan dolayı indirimleri bekliyorum mutlaka..

dalgalı bronzluk ve ışıltı veren far ve allık ya da aydınlatıcı olarak kullanılabilen makyaj ürününden de çok çok memnunum

ürünün adını tam olarak söyleyip biraz ayrıntı verir misin merak ediyorum da delikafadulden

adı shimmer waves rengi bronze ama üsrtünde 4-5 farklı ton var hepsini ayrı ayrı kullanabilirsin
ben göz pınarlarına aydınlatıcı olarak
allık üstüne ya da tüm yüze bronzlaştırıcı olarak
veya dudaklara ruj üzerine pırıltı veya ton değiştiemek için kullannıyorum galiba 40 tl falanü
ama indirimi beklersen 30a alırsın tatlım

teşekkür ederim

Herkese iyi pazarlar;

1 hafta önce kendi kullandigim kremim bittigi icin ve acikcasi da fiyatı uygun oldugu icin

Body Shop Nutriganics serisinin gunduz nemlendiricisini aldım ve 1 haftadir kullanmama ragmen cok memnun kaldım, cildim saglikli bir goruntu aldı, fondoten bile daha guzel duruyor sanki, yasim 29 diyince bu kremi tavsiye etmisti satis gorevlisi, eger devaminda da bu sekilde devam ederse, boylelikle hem uygun fiyatlı hem etkin bir nemlendiriciyle devam edecegim :)

kızlar,body shopun ürünlerine güvenebilirsiniz,bi saç maskesi vardı taşınma vs, işleri oldu 2yıl sonra buldum,rengi değişmiş,şampuanda buldum kutudA o body shop değildi o aynı duruyor,demekki içinde fazla koruyucu yok

kızlar,body shopun ürünlerine güvenebilirsiniz,bi saç maskesi vardı taşınma vs, işleri oldu 2yıl sonra buldum,rengi değişmiş,şampuanda buldum kutudA o body shop değildi o aynı duruyor,demekki içinde fazla koruyucu yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…