sevdiğimize kavuşmak için ya cami ya vedud listesi

Gec saatte kimse yok sanirim grubumuzda. Cok kotuyum keske konusacak biri olsa

Yarin cok zor ve kritik bi gun. Sabah erken kritik bi durum var. Lutfen erken saatte gorurseniz o vakitte okuyun kizlar bana sabah 10 12 arasi kritik bi gorusme olcak

Ben de katilmak istiyorum araniza
Ikaross hosgeldin. Canim sirayla cekwbildigimiz kadar ya cami ya vedud esmasi cekiyoruz. Bugun sira zerema adli arkadasta ve yarin bende olucak. Genelde gunde bin tane kisi basi okuyoruz.seni de ekleyince listemiz su sekilde oldu

Bugun zerema ve yarin cicek icin okunuyor
1.kardelen 1000 okudu
2.zerema 400 okudu
3.cicek 1000 okudu
4.gitmeneolur 114 okudu
5.ikaross

Tamam canim belli bir sayinin olmaması daha iyi ne kadar okuyabilirsek okuruz, benim kavuşmak istediğim birisi artik yok başka niyetle katiliyorum. Hepinize istedigi şey için dua edicem. Sabah erkenden sana okuyacagim inş hayirlisi olsun

İkaros, bizim için oku ne olur...Allah razı olsun senden.Rabbim duası kabul edilenlerden eylesin..

İkaros, bizim için oku ne olur...Allah razı olsun senden.Rabbim duası kabul edilenlerden eylesin..
Kardelencim okurum tabi, Rabbim icimizi ferahlatsin insallah. Yasadiklarimiz farkli olsa da hissettiklerimiz ve istediklerimiz ayni şeyler... Bol bol dua edicez Rabbim karşiligini vericek inşallah

kızlar bu gece de aramayınca ben de umutsuzluğa kapıldım gece gece. cok fenayım. cok buyuk bir imtihan bu. rabbim hayırla ve olumlu sonlandırsın bu imtihanları. kızlar hacet namazı kılacağım hepiniz adına da dua edrim. perşemebeyi cumaya bağlayan gece okunması daha önemliymiş. kardelen beş ay nasıl dayanabildin. ooff off

Nisandan beri ben de gel gitliyim nerdeyse yil olucak ama hala inancim var.
Dini bilgim cok olmasa da dua ederken hayirlisi ise olsun demiyorum hic. Madem ki yaradanin gucu herseye kadir ben duamda bu dilegimi hayirli bir sekilde ve tez zamanda kabul et ve her iki cihanda bizi bir kıl diyorum. Hepimiz icin 1000 adet daha okudum az once

Neler çekiyorum gitmeneolur bilsen, hem ayrılık acısı hem de ayrılık sonrası yaşadıklarım..Hatalarım oldu tabii, yanlış davranışlarım..Allah'ım affeder beni inşaallah, fakat benim hakkımda düşündükleri, gözündeki imajım, bana söylediği sözler..Bir dinleseniz hikayemi..

Listenin son hali bugun zerema icin okuduk yarin cicek icin okuyoruz
1.kardelen 1000 okudu
2.zerema 400
3.cicek 2000
4.gitmeneolur 114
5.ikaross

Allah razı olsun cicek...Rabbim dualarını kabul eder inşaallah..Çok teşekkür ederim duaların için..Ben de edeceğim hepimize.Şu anda müthiş bir gevşeme var kaslarımda.Aşırı bir halsizlik, yorgunluk ve uyku hali çöktü üstüme.Normal değil, dua ederken böyle bir hal geldi..Elim ayağım boşaldı..

Kardelencimm ben seni ayrilik acisi topiğinden biliyorum, inan yaşadiklarimiz farkli ama o aci ayni...

Herseyin hayirlisi kizlar eger istediğimiz hayirli degilse olmicaksa Rabbim dayanma gücu versin

aynen ben de öyle dua ediyorum madem gönlümde o var,hayırlısı da o olsun diye. nisan ayından beri cok uzun bir süre buu. nasıl bekledin of of. hiç mi bi iz bi isaret yok peki

Kardelencimm ben seni ayrilik acisi topiğinden biliyorum, inan yaşadiklarimiz farkli ama o aci ayni...

Herseyin hayirlisi kizlar eger istediğimiz hayirli degilse olmicaksa Rabbim dayanma gücu versin
Öyle mi, biliyorsun demek canım..Yaa öyle işte...Hayatımdan vazgeçme noktasındaydım.Allah'a çok şükür ki böyle bir şey yapmadım.Drioli ve diğer arkadaşlar destek oldular..

hikayen cok acıklı az cok biliyorum canım ama elden ne gelir. umarım dileğine kavuşursun

Öyle mi, biliyorsun demek canım..Yaa öyle işte...Hayatımdan vazgeçme noktasındaydım.Allah'a çok şükür ki böyle bir şey yapmadım.Drioli ve diğer arkadaşlar destek oldular..

Zordu ama geçicek. inaniyorum ama işte şu sabırsizlik ,geçmiyor zaman. Duadan başka çikiş yolumuz yok bol bol dua ve hayırlısini istemek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…