sevdiğimize kavuşmak için ya cami ya vedud listesi

Kucucuk grubumuzda okuma listemize basladik. Bugun kardelen icin okuyoruz sonra zerema ve ben varim listede

1.kardelen canim sen de kendine oku
2.zerema 1000 tane okuyacak
3.cicek 500 okudu 500 okuyacak

Hosgeldin zerema. Kardeleni ilk siraya almistik. 500 okudum ben ne kadar okursak o kadar iyi. Yarin da senin icin okuyalim.

Kardelen kardesim bugun zerema ve ben senin icin okuyoruz. Yarin da zerema icin okuyacagiz senden de ricam yarin okuyabildigin kadar zerema niyetine okuman
Arkadaşlar, teşekkür ederim hepinize. Allah'ın izniyle Zerema kardeşimiz için okuyacağım...Duaları kabul edilenlerden oluruz inşaallah

Kızlar Allah dualarınızı kabul etsin.. Ben bu esmayı ya vedudül kaviül cami diye okuyordum kavi güçlendirici esmaymıs o sekilde de okuyabilirsiniz belki daha etkili olur... Internet'ten bır arastırın isterseniz :)

Kızlar Allah dualarınızı kabul etsin.. Ben bu esmayı ya vedudül kaviül cami diye okuyordum kavi güçlendirici esmaymıs o sekilde de okuyabilirsiniz belki daha etkili olur... Internet'ten bır arastırın isterseniz :)
Amin canım. Ben de okumuştum bir forumda bu şekliyle.Sen etkisini deneyimlediğini söylemiştin, nasıl bir etkisi oldu?

Kucucuk grubumuzda okuma listemize basladik. Bugun kardelen icin okuyoruz sonra zerema ve ben varim listede

Zerama arkadaşımız için 500 adet okudum, yarın da 500 adet okuyacağım inşaallah..

Çiçek günaydın,
Listemizin güncel halini görebilir miyiz?

Bugun zerema icin okuyoruz. Dun kardelen icin 2000 adet okundu.

Bugunku dua zerema icin
Okunanlar
Kardelen 500 okudu
Cicek 500 okudu

Yine dunku gibi 2000e tamamlariz degil mi :)

Gitmenolur sen de listeye eklenip okumak ister misin ? Beklerken duaya tutunalim gel birbirimize destek olalim

Herkesin her zaman duaya muhtacligi vardir. Bu listeyle her gun birbirimize okuruz sayimizda artar zamanla. Duanin gucune inanalim

ben kendim dua okuyordum kızlar barışmak için. ama sizinle de okuyacagım. ne okuyorsunuz lütfen anlatın
Sirayla birbirimiz icin ya cami ya vedud esmasini okuyoruz. Dun kardelen icin 2000 adet okuduk. Bugun zerema icin 1000 okundu 1000 daha okunacak. Okuyabildigimiz kadar okuyalim sinir koymayalim seni de dordundu uyemiz olarak listemize aldik o zaman

Bugun zerema icin okunuyor
1.kardelen 500 okudu 500 okuyacak
2.cicek 500 okudu 500 okuyacak
3.gitmeneolur yeni uyemiz de okuma alicak

Sirayla birbirimiz icin ya cami ya vedud esmasini okuyoruz. Dun kardelen icin 2000 adet okuduk. Bugun zerema icin 1000 okundu 1000 daha okunacak. Okuyabildigimiz kadar okuyalim sinir koymayalim seni de dordundu uyemiz olarak listemize aldik o zaman

Bugun zerema icin okunuyor
1.kardelen 500 okudu 500 okuyacak
2.cicek 500 okudu 500 okuyacak
3.gitmeneolur yeni uyemiz de okuma alicak
Zerama arkadaşımız için 500 adet okudum.Allah dualarımız kabul eder inşaallah.

X