Sevdiğim insani anlayamiyorum.

İşi mesela ne zaman düşüyor???

Kaçan kovalanır derler bu sözü kim söylediyse onu bulup alnından öpmek lazim

bi soz daha vardi birine vazgecilmez olduğunu hissettirirseniz ilk vazgececegi kisi siz olursunuz diye ikiside cok manidar cok doğru sözler keske bu sozler hakli olmasa ama hep hakli cikiyor kim sizi nereye koyuyorsa sizde onu oraya koyun deger gordugunuz kadar deger gosterin ki kimsenin poposu kalkip egosu tavan yapmasin

Kaç yaşında oğlan, 12 mi? Çocuk istismarından içeri alırlar bak seni

arkadaşlarınız haksız %90 değil %100 anlamış.
bir de mesajın sonuna nokta koyunca noluyor ? ben her cümlemi nokta ile bitiririm, henüz kimse mesajımı okuyup neye trip atıyosun demedi.

Mesajin sonuna neden nokta koyduguna anlam veremedim.
Bu kadar takılacak bir şey yok bunda bence.

Bugün babam eve geldi beni dövdü ağlarken bile sana cevap verdim bunu bana attiysan senden zerre destek beklemiyorum vs vs dedi. Ne zaman cikarla menfaatle ilgili söz atsam üstüne alınıyor. Yarası olan gocunur.
Ben olsam direkt soğurdum o mesajdan sonra yani direkt ona attığınız için üstüne alınmış olabilir mi? Zaten kendinizde yazmışsınız menfaatçi diye. Ne düşünecek ki adam direkt ona atılmış mesaj

onu takip etmeyi bırakın. hayatınıza devam edin bence. size değer vermiyor. değer verse bu şekilde davranmazdı. daha güzel bir sevgiyi hak ediyorsunuz.

kac yasinda bu adam da hala babasindan dayaj yiyor

Tavsiye istemiyorum ne ya, yok öyle. İçimizi şişirip şişirip, ah canım, kıyamam deyip, çekilmemizi beklemeyin hanımlar. Nedir bu heriflere bu kadar prim verme, yapışma sevdası yahu, hiç mi kendinizi sevmiyorsunuz, hiç mi kendinize saygınız yok? Bu tavırlar karşınızdaki insanın da size saygı duymamasını sağlıyor işte, konuda olduğu gibi. Aşktan kimse ölmüyor, azıcık gururlu olun ya. Elin sünepelerine oyuncak olmayın. Ailesiyle sorunları olması size böyle davranmasının bahanesi olamaz. Saçmalığa bak. Unutmak için ne yapmalısınız; kendinizi sevin. İnsanca muamele etmeyi bile bilmeyen kimseden bir halt olmaz, onu bilin. Geçer.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…