sevdiceğinin miniki çeyize baslarsa..

Çok teşekkür ederim öyle icten yazmissin ki canım çok sağol inşallah ... Sende asker yolu bekliyorsun anlaşılan Allah tez zamanda sağlıkla kavuştursun birbirinize, daha guzelleri size nasip olsun tatlim:KK68:
Ayy Allah razi olsun canim benimm insallaaahh kavuscazz az kaldiii :KK23:
Senin ceyizleri goruncee eksiklerimii gordum cok eksiklerim varmisss megersem :KK23:

Ayy Allah razi olsun canim benimm insallaaahh kavuscazz az kaldiii :KK23:
Senin ceyizleri goruncee eksiklerimii gordum cok eksiklerim varmisss megersem :KK23:
Canım benimki deli kızın ceyizi bakma sen bana koyacak yer bulamiycam bile belki bunları..Sen güzel bi liste oluştur kendine herkesin kullanim aliskanliklari farklı . Eksik kalirsada evlenincede tamanlanir yeterki gönüller bir olsun :KK60:

Canım benimki deli kızın ceyizi bakma sen bana koyacak yer bulamiycam bile belki bunları..Sen güzel bi liste oluştur kendine herkesin kullanim aliskanliklari farklı . Eksik kalirsada evlenincede tamanlanir yeterki gönüller bir olsun :KK60:
Aynenn oylee canim benimm simdiye kadar hic liste yapmadim ne aldim ne almadim bilmiyorumm vallahii.
Oylee tabi cok bise almayi dusunmuyorum zaten bende canim yaa.
Hayirlisi olsunn herseyinm huzurla olsunn :KK36:

Saklama kabı arayisindayken hbde sevgililer günü indiriminde emsanin bu çelik saklama kaplarına denk geldim.Aldım gitti sadece pembe olan indirimdeydi
images (24).jpg

Bunlarda geçen sene doğum gunumde hediye geldi. Çeyizimdeki tek tupperlar olur kendileri:KK45:
images (26).jpg

Bu termoslarida geçen ay almıştım herkes çok begenince bi kac kez daha siparis vermek durumunda kaldim. İkimizde cay tiryakisiyiz doğal olarak ağzımız bos durmadigindan arabada her gittigimiz yere götürüyoruz. İstanbul trafiginde cok lazim bisi :işsiz:Agzini hic acmazsaniz 8 saat kadar suyu kaynar vaziyette tutuyor sonra yavas yavas dusuyor isisi 24 saatte ancak ilimis oluyor icindeki arayista olan varsa tavsiye ederim. Tam emin olamasamda küçük olanlar daha uzun dayaniyor gibi..
images (32).jpg
images (31).jpg
unnamed (4).jpg

Bu termoslarida geçen ay almıştım herkes çok begenince bi kac kez daha siparis vermek durumunda kaldim. İkimizde cay tiryakisiyiz doğal olarak ağzımız bos durmadigindan arabada her gittigimiz yere götürüyoruz. İstanbul trafiginde cok lazim bisi :işsiz:Agzini hic acmazsaniz 8 saat kadar suyu kaynar vaziyette tutuyor sonra yavas yavas dusuyor isisi 24 saatte ancak ilimis oluyor icindeki arayista olan varsa tavsiye ederim. Tam emin olamasamda küçük olanlar daha uzun dayaniyor gibi..
Eki Görüntüle 1953434 Eki Görüntüle 1953435 Eki Görüntüle 1953436
Küçük termoslardan almayı düşünüyordum, korkmaz dimi? Ne kadara ve nerden aldın kuzum?

Saklama kabı arayisindayken hbde sevgililer günü indiriminde emsanin bu çelik saklama kaplarına denk geldim.Aldım gitti sadece pembe olan indirimdeydi
Eki Görüntüle 1953426
Bunlarda geçen sene doğum gunumde hediye geldi. Çeyizimdeki tek tupperlar olur kendileri:KK45:
Eki Görüntüle 1953430
Çok güzeller, tupperlardan çok memnun kalacaksın kuzum, ben kahvaltılıklarım için kullanıyorum, peynir, salça, zeytin hiç bozulmadan duruyor, kapakları çok sıkı çünkü hava aldırmıyor. Tupperlardan önce rengarenk bir mutfak düşünmüyordum ama kullanıp beğenince renk seçeneği de olmayınca plastik ürünlerim gökkuşağı gibi oldu :)

Çok güzeller, tupperlardan çok memnun kalacaksın kuzum, ben kahvaltılıklarım için kullanıyorum, peynir, salça, zeytin hiç bozulmadan duruyor, kapakları çok sıkı çünkü hava aldırmıyor. Tupperlardan önce rengarenk bir mutfak düşünmüyordum ama kullanıp beğenince renk seçeneği de olmayınca plastik ürünlerim gökkuşağı gibi oldu :)
Bende görüntü olarak sevmiyorum canım tupperlari belkide kullanmadigimdan bulasmadim hiç. Bide beğensem canım bi dünya para harciycam hiç girmeyeyim dedim o yüzden onlara bunlarda hediye geldi :) Belki erzak için alabilirim ilerde güzel günlerde kullanalım tatlım :KK66:

Kızlar bana bi fikir verin mutfak seti alicam çok beğendim ama renk konusunda kararsiz kaldim. Buzdolabiyla bulasim makinem inox, genel olarak tezgahustu aksesuarlarim siyah, beyaz bambu ikiside çok sık siyah alicaktim ama kafam karıştı
images (21).jpg

images (33).jpg

Kızlar bana bi fikir verin mutfak seti alicam çok beğendim ama renk konusunda kararsiz kaldim. Buzdolabiyla bulasim makinem inox, genel olarak tezgahustu aksesuarlarim siyah, beyaz bambu ikiside çok sık siyah alicaktim ama kafam karıştı Eki Görüntüle 1953466
Eki Görüntüle 1953467
Canimm korkmazin mug termosunu bende kullaniyorum senin aldiklarin kadr sicak tutmuyor ama ofiste isimi goruyor. Gule gule kullan:) tezgah ustu setlerin markasi ne? Boyle birsey istedigine eminmisin bana hep kalabalik heliyo bunlar.. bakliyat dolapta isiksiz yerde durmali zaten.. ekmek desen 2 kisi olacaksiniz, kutuya koysan bayatlar buzdolabinda dursun.. yani ben standli bicaktan tut baharatliklari bile tezgah ustunde sevmiyoorum:KK43: bence mutfagin belli olmadan alma bunlari. Daha o tezgaha kettle kahve makinesi vs gelicek. Bnm fikrim boyle kuzum :):KK15::KK200:

Kızlar bana bi fikir verin mutfak seti alicam çok beğendim ama renk konusunda kararsiz kaldim. Buzdolabiyla bulasim makinem inox, genel olarak tezgahustu aksesuarlarim siyah, beyaz bambu ikiside çok sık siyah alicaktim ama kafam karıştı Eki Görüntüle 1953466
Eki Görüntüle 1953467
Kuzucum ben olsam beyaz olanı seçerdim, çok şık duruyor. Siyah olan çok toz gösterir diye düşündüm. Mutlaka sık sık temizleyeceksindir zaten ama koyu renk olunca tozunu aldıktan sonra arkana dönüp baktığında toz gösterebiliyor yine. Yazın özellikle camlar açık olunca. O büyük olan çöp kutusu sanırım, onu da lavoba kenarında kullanırsan sudan kireç lekesi olabilir. Ben tezgahüstü set alırken ekmek dolabını almamıştım, tezgahta çok yer kaplar diye düşünmüştüm, tezgahta çöp kutusu da kullanma konusunda ise kararsızım. Kavanozlarını çay, şeker, kahve için kullanabilirsin. Umarım kafanı karıştırmamışımdır. Kullanacak olan sensin, hangisi içine siniyorsa, sevdiysen onu seç kuzum :KK200:

Kızlar evkur da beyazini görmüştüm çok begenmistim ama fiyatı çok ucuktu orda almamıştım n11 de indirim kuponum vardı baktım bugün süresi doluyo alim gitsin dedim sizin yorumlari bekleyemeden ve siyahini aldim, markası aryildiz. Biriniz alma demiş digeriniz beyaz demiş üstelik :bicak:Ben cöp kutusu ve ekmek kutusu almayi düşünüyordum zaten biri şart zaten, ekmek kutusuysa ben onun icine açılmış biskuvi kurabiye tarzi şeyleri koyuyorum evde de var bu tarz bisi. Buzdolabina sadece tost ekmeklerini koyuyorum sevmiyorum dolaptan çıkan soğuk ekmegi yemeyi kullanırım her türlü diye düşünmüştüm, kavanozlarida en kotu dolaba atarim dediydim:KK53:Toz olayini hiç dusunemedim inoxlarla siyah güzel durur beyaz belki zamanla sararma yapar siyah candir dedim ama şimdi hepten aklım karıştı :KK43: saticiya beyaz die mi mesaj atsam iptal mi etsem diye indirim görünce bana geliyorlar sanki bedava veriyorlar :olamaz: Bu ara ivir zivir eksiklerimi tamamlayip kafamdan çıksın modundayim ondan mi oluyor bilmiyorum off..

Son düzenleme:
:)) haha, mademki aldin gule gule kullan canim zaten evdede kullaniyomussun ozaman atil bisi olmayacak demekki , siyah evet toz gosterir bide parlak iyice gosterir:) ama kahve makineni diger tezgah ustu elektronikleri vs ne renk alicaksin?

:)) haha, mademki aldin gule gule kullan canim zaten evdede kullaniyomussun ozaman atil bisi olmayacak demekki , siyah evet toz gosterir bide parlak iyice gosterir:) ama kahve makineni diger tezgah ustu elektronikleri vs ne renk alicaksin?
Onlarida siyah-inox düşünüyorum canım :KK64:Beyazla mi degissem napsam çok mu uyumsuz olur:KK34:

X