sesimi duyan varmı kızlar....

angel409

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2009
34
0
benim adetim hep 26 günde bi olur hiç şaşmaz.internetin verdiği tarihte hep aynı tarih olurdu...ama 29. güne gelicem neredeyse hala adet olmadım acaba hamile olabilirmiyim...test için beklemem mi gerekiyor daha...

Bir iki gün daha bekle derim.....yok bekleyemem diyosan yarın al bi test bak bakalım ...belkide hamilesindir...istiyomusun bilmiyorum ama....hakkına hayırlısı olur inşallah...

cnm inşallah hamilesindir ama bekle biraz..biliyosun sonra negatif görmek insanın canını sıkıyo..belirtilerin neler cnm bu arada var mı belirtin???

adet günümün olacağı gün çok ağrım oldu bekledim hep olucam diye ama 2 gündür bişi yok..miğde bulantım var sadece.. anlamadım valla

canım herkese göre değişiyor bazılarının adet günü bile çıkıyor bazılarının çıkmıyor o yüzden bence en güvnilir olan kan tahlili yaptır derim inşallah hamilesindir

adet günümün olacağı gün çok ağrım oldu bekledim hep olucam diye ama 2 gündür bişi yok..miğde bulantım var sadece.. anlamadım valla

adetlerin düzenliyse bence kesin hamilesin tatlım. bunu bir de testle teyitle. varolan bir gebeliği tesbit etmek için adet gününü 1 gün geçmesi yeterlidir. yarın müjdeli haberlerini bekliyorum. hadi bakalım şimdiden tebriklerrrrrrr :lepi::hooray:

biz de buay itibariyle karar verdik bebis yapmay ins all.izniyle olur selametle kucagimiza aliriz ..ins cnm sendende guzel haberler aliriz ..ekliyoruz bak sonucu

bence idrar testi yap çıkar..benim iki gün önce çok belirgin olarak çıktı..yani değerin yükselmiştir sanırım..hadi kız,yap merak ettik..

üzgünüm kızlar yine olmadı...adet oldum..ilk defa gecikme yaşadım bu sanırım psikolojik..kısmet hayırlısı bakalım..bu korunmadığımız 3. ayımızdı belki önümüzdeki ay kısmet olur...

üzgünüm kızlar yine olmadı...adet oldum..ilk defa gecikme yaşadım bu sanırım psikolojik..kısmet hayırlısı bakalım..bu korunmadığımız 3. ayımızdı belki önümüzdeki ay kısmet olur...

canım henüz çok erken sıkma canını ,onun bir vakti saati vardır ..Rabbim bilir işini..gönlünüze göre olsun inş.

hamilelik testi uygula hamilesindir hamilelik testleri %99 güvenli allah tamamina erdirsin allah gönlüne göre versin canim

canını sıkma canım inşaallah tez zamanda hayırlı haberini alırsın:Saruboceq:

X